1600
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2448288 بازدید | 269661 پست

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

سلام عزيزم منم دقيقا جفتم قداميه و از هفته ١٩ به بعد خيلى كم حس كردم اصلا نگران نباش چون ماهايى كه ...

سلام هانا جوووونم.کجایی دختر؟؟؟دلتنگتیم حسابی💚وای خدا تیکرشو😍ان شاالله به سلامتی پرنسستو بغل بگیری

مرسی که گفتی مهربونم.پس شما هم جفتت قدامیه...اره گلم منم شنیدم دیرتر حس میکنیم...ولی چه حس خوبیه😍همش منتظرم حسش کنمممم (ان شاالله این حس قسمت تک تک منتظرا شه)

ان شاالله چیزی نمونده تا بغل گرفتن وروجکت😍😘دعا میکنم صحیح و سالم بغلش بگیری

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
من یکماه کامل استراحت مطلق بودم فقط معذرت میخام دشویی از جام بلند میشدم دو سه باری هم برای کاری مهم ...

وای جدی؟یعنی اصلا راه نمیرفتی تو خونه؟بعد اسپرین یا همچین چیزی داشتی؟چون من میترسم از لخته شدن خون...واسه همین راه میرم تو خونه.اما چیزی بلند نمیکنم.سرپا واینمیستم.خم نمیشم.سعی میکنم رعایت کنم....برای غذا خوردن چیکار میکردی عزیزم؟مینشستی کلا؟

نمیدونم پرسیدم یا نه،هماتومت بزرگ بود؟خونریزی هم داشتی؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
1522
سلام علیکم من فقط دو روز مونده به آزمایشم .بگم استرس ندارم دروغ گفتم ولی توکل برخدا .

ثمین جون ب امید خدا دو روز دیگه حسابی جشن میگیرم واست عزیزم😍😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

عزیزم.بی بی در کل نزنی بهتره چون برا بعضیا نشون نمیده وباعث استرس میشه..ولی برامن روز12نشون داد

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
زی زی جون منم شنبه باید برم دیفرلین بزنم، به من به خاطر ضخامت اندومتر گفتند بزن، چون یه بار سیکلم به ...

شایدم برای ضخامت اندومترم داده چون هنوز پریود نشدم ضخامت اندومترم ۲/۵بود

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊
دوستان عزیزم سلام.من امروز روز 12م انتقالمه.از امروز لکه بینی قهوه ای داشتم.نگرانم.یعنی منفی شده؟ می ...

امروز اگه بی بی بزنی نشون میدهااا من روز ۱۰و ۱۱ لک دیدم باردار بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
1432
منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

من روز ۱۲ زدم نشون داد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
نیوا جان بیبی چک مدیکور استفاده کردم یه خط خیلی خیلی بیرنگ انداخته.بعد رفتم مارک فارکس استفاده کردم ...

عزیزم شاید دومی اشتباه بوده انشالله ک مدیکور سربلندمون میکنه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
لکه بینیتون خیلی بود قهوه ای بود؟میشه حجم و رنگشو بهم بگین؟

واس من تقریبا صورتی بود ۲ روز کامل بود در حد ترشح به نظرم بیبی بزن خیالت راحت بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563
از اونم فک کنم بشه. بعدم من آزهای ایمنی انعقادی دادم ژن غلظت خون دارم... ک انوکسان تا اخر بارداری د ...

اها.مرسی گلم.من امیدوارم که نداشته باشم😐فرض رو میذارم بر سالم بودن خودم کلا

مولتی پریناتال... من از همون روز انتقال داشتم با فمبیون یک. بعد که اومدم سماه دوم فمبیون دو شروع ش ...

عه‌چه جالب.من نمیدونستم میشه دوتاشو با هم داشت.اخه جفتش مکمله دیگه...فمبیون راحت گیر میاد اونجا؟چقد روش هر دکتر با فرقه با اون یکی.دکتر من میگفت اولاش جز فولیک اسید چیز دیگه ای نیاز نیست

قبلا که موقع پریودیم بود درد داشتم.الان دیشب خیلی کم بود الانم درد ندارم.فقط لکه بینی قهوه ای

عزیزم خیلیا نزدیک ازمایششون لکه داشتن و میتونه نشونه ی لانه گزینی باشه...خوشبین باش.من خودم یه لک خیلی کوچیک دیدم ،روزای ۹ و ۱۰ و ۱۱

ان شاالله که مثبتی

1611