1542
1480
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2411884 بازدید | 266135 پست
توالت فرنگی که بدتره.... من عزا میگرفتم تو بارداریم خصوصا بخوام اونجا برم دستشویی..... من همینطوری ...

وای راست میگی اصلا بهش فکر نکرده بودم،خب یدونه پلاستیکی مگه چنده بگیره بذاره تو دستشویی!!!هیچی نگفتین بهش؟

عزیزم خودت برو انجام بده مگه جونتو از سر راه آوردی؟

انا جوون یعنی از های ایمنی انعقادی رو برم بدم یه دکتر دیگه بنویسه؟؟؟؟

اخه میگن باید ۳ماه از سقط بگذره ممنون میشم توضیح بدی

درمن....کوچه هایست که باتو .....سفرهایست که با تو... روزهاییست که با تو......شبهاییست که باتو.....عاشقانه هاییست که با تو.....نگشته ام.....نرفته ام.....سر نکرده ام .....آرام نیافته ام .....نگفته ام.....میبینی چقدر با تو کار دارم ؟؟؟؟؟؟زودتر بیا .......جیگر گوشه ی من.                                            👶👶رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین👶👶
سلام خانما من روز دوم و پنجم انتقال نصفhcgزدم امروز روز دهم انتقالمه ینی تا هنوز اثرش هست؟؟

آره عزیزم واسه من بود در صورتیکه انتقالم منفی بود،ولی یکی دو روزم صبر کن بعد بزن دیگه تا اونموقه رفته

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

دوستان لطفا راهنمایی کنید بیبی چک مدیکور قابل اطمینانه؟ خیلی ها گفتند خطا زیاد داره

صنم خبری شده؟!؟!

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
ازمایش هارو میرم میدم شنبه تاانتقالم جوابش میاد..دوس داشتم عمل هم برم ؛خیالم راحت شه .لاهوتی میگه با ...

این آزمایشا هم خیلی مهمه، خوب میکنی انجام میدی خیالت راحت میشه، حالا هر وقت بخوای عمل کنی، لاهوتی نمیگه باید با من انجام بدی؟ 

1546

انا جون بعد سقط عکس رنگی بدم میترسم از عفونت و اینجور چیزا ؟؟راستی قبل سقطی یه لوله ام کمی چسبندگی داشت

درمن....کوچه هایست که باتو .....سفرهایست که با تو... روزهاییست که با تو......شبهاییست که باتو.....عاشقانه هاییست که با تو.....نگشته ام.....نرفته ام.....سر نکرده ام .....آرام نیافته ام .....نگفته ام.....میبینی چقدر با تو کار دارم ؟؟؟؟؟؟زودتر بیا .......جیگر گوشه ی من.                                            👶👶رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین👶👶
عزیزم چیو روزی یکی میخوردی؟مکملتو؟ من سه ماه اول نداشتم.الان هم گفته روزی یکی بخور...

مولتی پریناتال...

من از همون روز انتقال داشتم با فمبیون یک.

بعد که اومدم سماه دوم فمبیون دو شروع شد.مولتی پریناتال یروز در میون.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

من ذخيره ام ٠:٠١هست 

اف اس اچم ١٥و ال اچ ٢٥

دكترم گفته يك درصد احتماله كه تو سيكل اي وي اف تخمك داشته باشم هست 

گفت اهدايي 

منتظرم پريود بشم برم سيكلم رو شروع كنم 

شما راه حلي دارين؟احتمالش هست تخمك داشته باشم؟

غلظت خون رو چطوری میفهمن مرجان جون؟از ازمایشای اولیه ی بارداری میشه فهمید؟دکتر زنان معمولا در جریان ...

از اونم فک کنم بشه. بعدم من آزهای ایمنی انعقادی دادم ژن غلظت خون دارم...

ک انوکسان تا اخر بارداری دارم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

سلام دوستان امروز روز ۴ انتقالم گاهی زیر دلم تیر میکشه سمت چپ این طبیعی یا با دکتر صحبت کنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
1432
من ذخيره ام ٠:٠١هست  اف اس اچم ١٥و ال اچ ٢٥ دكترم گفته يك درصد احتماله كه تو سيكل اي وي اف تخ ...

عزیزم مونده بدنت چجوری پاسخ بده قبلش تخمکتو تقویت کن منم ذخیره ام یک هست باید دید چه میشه دکتر سنتی رفتی؟؟؟؟

از اونم فک کنم بشه. بعدم من آزهای ایمنی انعقادی دادم ژن غلظت خون دارم... ک انوکسان تا اخر بارداری د ...

عزیزم آزمایش ها رو واسه چی دادی قبلا سقط داشتی و اینکه اگه جوابت مثبته کیآزمایش ها رو دادی؟؟؟؟

سلام دوستان من جواب گرفتم😭😭😭 مثبته بتام ۵۰۳ 😭😭😭😭😭😭😭

مبارک باشه عزیزم انشالله سالم بغلش کنی. میشه علائمت رو بگی منم روز 10هستم و کلی نگران. برام دعا کن لطفا 

1396
عزیزم آزمایش ها رو واسه چی دادی قبلا سقط داشتی و اینکه اگه جوابت مثبته کیآزمایش ها رو دادی؟؟؟؟

عزیزم من تیرماه پارسال اولین انتقالم بود.که مثبت شدم بعد افت بتا پیدا کردم و منفی شدم.... دکترم نوشت منم انجام دادم مشخص شد ژن غلظت خون دارم.انتقالم تیر بود.ازمایشات رو شهریور انجام دادم.دوماه دارو استفاده کردم.تا دوباره دیماه انتقال دادم و شکر خدا نتیجه گرفتم🍃🍀

عزیزم من تیرماه پارسال اولین انتقالم بود.که مثبت شدم بعد افت بتا پیدا کردم و منفی شدم.... دکترم نوشت ...

به سلامتی ان شاالله زیر سایه پدر مادرش باخوشی و برکت بزرگ شه عزیزم شما سی دی مارکرا رم انجام دادید ببخش اینقدر میپرسم

دوستان من رفتم سونوي ده سيكل متاسفانه باوجود مصرف 7 روز استراديول ايراني ضخامت آندومتر 4.6 ميليمتر بود! ماههاي قبل همين روز سيكل، بدون مصرف دارو بالاي 5 بودم!! اينم از توليد ملي مون

دكترم برام يك ژل نوشت و قرص پنتوكسي فيلين

استراديول خرجي هم بالاخره پيدا كردم داروخانه فتحعليان سر توانير داره اگه كسي خواست بره اونجا

آنا جون الان من ده سيكل هستم دكترم گفت چون ديفرلين زدي تا 20 سيكل فرصت داريم واسه انتقال. اين ضخامت كم درست ميشه تا ده روز ديگه؟!

خدایا راضیم به رضای تو 
عزيزم كلا بيمه تكميليها بد شدن ، هزينه ها رو هم حتي به جاهاي طرف قرارداد دير ميدن يا بعضا اصلا نميدن ...

ای واای من پس همه همینطورن .البته جای تعجبم نداره چی سر جاشه تا اونا باشه 

بد به حال ماها که تو این راه پرخرج دلمون به بیمه ها خوش بود حداقل کمی از بارمون سبک کنن 

مرسی از پاسخگوییت عزیزم

1578