1600
1480
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2426796 بازدید | 267644 پست
مرسی عزیزم کاملا متوجه شدم خدا خیرت بده  ۵ تا صلوات واس فرشته ی تو دلیت فرستادم انشالله بسلامت ...

قربونت برم گلم لطف میکنی انشالله ک خیلی زود نتیجه بگیری

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اتفاقا میخواستم بگم پنتاپرازول بخوری.... منم خلط خوتی داشتم خوردم خوب شدم.... البته من از اول بارد ...

مرسی عزیزم خیالمو راحت کردی.😍😍😍😍

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

https://telegram.me/shafakhanh_boali

یه دنیا ممنون انشالله نی نی صحیح و سالم بیاد بغلت و ۱۲۰ سال زیره سایه پدر و مادرش زندگی کنه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زودی زود یه کنجد خانوم خوشگل کوچولو میاد تو دلم به اسم درسا خانوم فداش بشه مامان😘😘😘😘😘  به امید واقعی شدن تیکر😍😍😍😍😍
منم pco بودم ولی دکترم چنین چیزی نگفت اگه می گفت همزمان با لاپاراسکوپی لولم می گفتم اونم انحام بده ع ...

ذخیره تخمدان رو کم میکنه عزیزم.حتما برا شما نیاز نبوده همه کساییکه پی سی او هستن الزاما کوتر نمیشن برا بعضیا تجویز میشه

شوهرت مشکل موفولوژی و تحرک هم داشت؟

بله عزیزم تحرک کلا 0 بود مورفولوژی نرمال هم 2 درصد فقط تعدادش فک کنم خوب بود یادم نیس چند بود.دوسه دوره زالو درمانی رفت و دارو گرفت

یه دنیا ممنون انشالله نی نی صحیح و سالم بیاد بغلت و ۱۲۰ سال زیره سایه پدر و مادرش زندگی کنه

خواهش میکنم گلم کاری نکردم. مرسی عزیزم.آدرسشم تو همون کانال هست.انشالله ک خیلی زود نی نی بیاد تو دلت عزیزم

اناجون آز سی دی ها رو میشه ببینی؟

به نظر میان خوبن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
8
سلام دوستان کمک کنید من ۹ روزه انتقال دادم دیشب لک دیدم  الان قشنگ خونریزی داشتم  بیبی چ ...

عزیزم انقدر ذوق زده شدم اصلا پستتو نخونزم....

نگران نباش....

انشالله به خوبی پیش میره....

زنگ بزن به دکترت بگو احتمالا پروژسترونتو بیشتر میکنه....

اگه میتونی برو آزم بده یا بگو بیان خونه ازت خون بگیرن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام عزیز. خوبیم ممنون.شما و گل پسر خوبید؟  بله شکر خدا ازین مرحله گذشتم و دکتر عزیز حتی صداشو ...

خدا رو شكر عزيزم ، ما هم خوبيم .

خدا رو هزاران بار شكر ان شا الله بقيه مراحل بارداريتون هم به سلامت طي ميشه و ني ني نازت رو سالم و صالح در آغوش ميگيري .

عزیزم من رفتم پرولاکتینمو چک کردم رنج نرمال 19 هستش برا منم 20 خیلی بده واسه منی که هفته دیگه باید ب ...

نه عزیزم نگران نباش....

احتمالا برا شرایط آزمایشم باشه....

اما غیر اونم باشه یه واحد بالا چیزی نیست....

بچه هامن تازه با تامیک اشنا شدم.لطعن به من بگید چقد شانس دارم توی ای وی اف شوهرمم کاملن سالم و قویه ...

عزیزم به خونه خودت خوش اوندی....

عزیزم قبل از هر چیزی به همسرت بگو بره مرکز ناباروری آز اسپرم بده بعد میشه حساب کرد که آیا همسرت قطعا مشکل نداره یا داره....

بعدشم عکس رنگی انداختی؟

1563
ممنونم، و موافقم، اما بلد نیستم استرسمو پایین ببرم

مهیا جان این جریاناتی که برای ماها پیش اومده خیلی استرس زا هست و گاهی اوقات خودمون نمی تونیم بار این همه استرس و نگرانیرو به دوش بکشیم و نیاز به کمک یک متخصص داریم.من خودم یکی دو بار که پیش روانشناس رفتم خیلی توی روحیم تاثیر داشت. به نظر اگر تو هم پیش یک روانشناس یا روانپزشک خوب بری خیلی کمکت کنه

عزیزم میشه لطفا بگی کوتر تخمدان چیه؟

من پلی کیستیک هستم کسایی که  تنبلی دارن تخمدانهاشون پر از فولیکولهای ریز ریز است..به کمک لامراسکوپی میان تخمدانها رو کوتر میکنن یعنی این فولیکولهای ریز ریز رو با لیزر میسوزونن.وتخمک گزاری بدون دارو و بصورت طبیعی اتفاق میفته بعدش.

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم خوبا اگه بو داشتن؛ بوی نارنگی میدادن🍊🍊🍊
نه عزیزم هیچی  اصلا لکه بینی هم نداشتم خیلی عجیب غریبه بدن من  از بعدش میترسم 😁

بتاهاتو باید تکرار کنی....

تا وقتی صفر بشه یا تکلیفت مشخص بشه باید تکرار کنی....

عزیزم به خونه خودت خوش اوندی.... عزیزم قبل از هر چیزی به همسرت بگو بره مرکز ناباروری آز اسپرم بده ب ...

اره لوله هام بازه...شوهرم دو بار آز داده ولی نه توی مرکز ..توی ازمایشگاه . و سالم بوده حالا قراره فررا برم کلینیک پرونده درست کنم برای ای وی اف..میترسم نتیجه نده

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم خوبا اگه بو داشتن؛ بوی نارنگی میدادن🍊🍊🍊
1578