1232
1226
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1517611 بازدید | 180074 پست
فواره رو خوب اومدی😂😂😂 اون صحنه ها فک کنم تا آخر عمر یادم بمونه

من که هر وقت پستات رو میبینم و مخصووووصا اون تیکر آبی خوشرنگت رو💙💙💙💙

یاد این میفتم میرفتی میومدی میگفتی من همش دستشوییم بچم حتما در اومد...احتباس ادرار دارم بچم فلان شد😁😁 اما اون تیکر گویای یه گل پسر مامانیه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  🍀لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
نکنه تو هم پسر داری😉 من تو کل زندگیم برای شیرینی جات میمردم. چند هفته بعد انتقال به مامانم میگفتم ...

رویا جون فک کنم بدن هرکسی متفاوته....

من بعد بارداری از بستنی بدم میومد،شیرینی جاتم میلی نداشتم.

اما لواشک خیارشور،خیار و نمک😍😍 میمردم براشون...

تهوعمم کم بود. همه میگفتن پسر داری.. اما تو آز و سونوی آنوملی دختر شد🐣 

اما از همون اول صورتم پر دونه و جوش شد... خوشگلی شدم ک نگو😁😁😁

این شیمکم بیاد بالا یکم دست ب کمر راه برم خیلی خوبه🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  🍀لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156
چرا ریپلایی میکنم ارسال نمیشه!؟🧐🧐

برای منم گاهی اینجوری شده... بعد من مخاطبم رو صدا میزنم تو پست😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون مرجان جان خوبه که شماها هستید و ازتون روحیه میگیرم پنجشنبه باید ازمایش بدم

پس پنج شنبه جشن داریم😍😍 آهنگاش با من🍀🌻☘

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستای گلم،مهربون ترین ها،صبورترین ها🌻🍀☘😍

تو این روز عزیز برای همتون دعا کردم که ان شاءالله به خواستتون برسین ، و همگی بچه به بغل باشیم😍❤🐣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنش سلامت😊 از جمله تنقلاتی که این مدت هم ویار شوری رو برام برطرف میکرد هم باعث میشد مزه بد دهنم از ...

کشک که واقعا همیشه کنارمه.اره واقعا خوبه.مرسی عزیزم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت.ممنونم که هوای جـوجـ🐣ـمو داری😍💚

بچه ها یه چیز جالب دیگه!الان که خودمو خشک کردم شیافایی که اومد بیرون روی دستنال رنگش نارنجی روشن بوود!اصلا شبیه خون یا لکه نبود.نارنجی بود!تا حالا همچین چیزی ندیده بودم.یعنی چیه!!!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1213
ان تی رو یه روزی برو که بتونی فرداش بری آزمایش

فرداش یا همون روز؟من شنیدم همون روز باید بری ازمایش!

اخه به من برای پنجشنبه نوبت داده!ساعت ۱۳ ظهر!گفت صبحونه کامل خورده باش.شب قبلشم خوب استراحت کرده باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@خاکستری        من صبح ناشتا رفتم آزمایشگاه(ناشتا رفتم چون آزمایش دیگه ام داشتم ...

ممنونم عزیزم اره به من خود سونوگرافی گفت صبحونه خورده باش مفصل.شب قبلشم استراحت کرده باش.اینجا فکرنکنم جواب ازمایشو زود بهم بدن.من پنجشنبه ساعت ۱۲ ظهر بهم نوبت داده برای سونو!بنظرت نمیرسم به ازمایش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاکستری جون شوری نخوری ورم میکنی خدای ناکرده، شوری رو ب شدت کنترل کن، هم برا فشار خوب نیس هم برا ورم ...

نه عزیزم جرات نمیکنم زیاد بخورم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها یه چیز جالب دیگه!الان که خودمو خشک کردم شیافایی که اومد بیرون روی دستنال رنگش نارنجی روشن بوو ...

عزیزم من چندروزی ک خارش واژن داشتم پماد استفاده مییکردم. برامنم یه چیزایی نارنجی همراش میومدبیرون ..ک اصلا تشخیص ندادم چیه

نمیفهمیدم عفونت هست. یا چون لکه بینی داشتم ترشحاتمه...خلاصه ک نفهمیدم.چیه

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم من چندروزی ک خارش واژن داشتم پماد استفاده مییکردم. برامنم یه چیزایی نارنجی همراش میومدبیرون .. ...

جدی؟اخه من یکی دوروزی هست پای چپمم درد میکرد.از لگن.ممکنه عفونت باشه؟اصلا شبیه خون نبود.خیلی روشن بپد رنگش!چی بگم والا.خدا خودش مواظب فندقامون باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
عزیزم فک کنم زیر یساعت باشه باید تکرار کنی☘

ای وای من دیشب فولیک اسیدو دوباره نخوردم😑ایشالا که مشکلی نباشه.دیروز اندازه ی کل این ۱۲ هفته حالم بد شد و بالا اوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی فداتشم.چشم حتما این روشو امتحان میکنم.خداکنه جواب بده.انقد به بو حساسم همش حالت تهوع دارم این چ ...

یاد خودم افتادم😍، تا یه ماه پیشم اینجوری بودم، الان کلا دلم میخواد آشپزخونه باشم، البته هنوز مرغ نمیخورم ولی بقیه چیزا اوکی شده تقریبا😂 من لواشک یا دوغ ترش میخوردم یکم تهوعم بهتر میشد، نگران نی نی نباش الان تو داری وزن کم میکنی ولی اون رشد خودشو داره، دکتر من بهم مولتی ویتامین داد حتی سه ماه اول، گفت چون بد ویار هستی میدم که یکمم اشتهات باز بشه،منم به زور با یکم  آب میخوردم،  ولی به کسای دیگه که خودشون خوب غذا میخوردن گفت فقط فولیک اسید

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا هست و خدا هست و خدا هست... 
بچه ها سلام هزار الحمدلله ب برکت محمد و آل محمد و این عید بزرگ از مرکز زنگ زدن گفتن از ۹فولی شش هف ت ...

عزیزم سردی بعد تزریق خوبه اما بعدش دیگه گرمی بذار..... 

خدارو شکر بالاخره کیفیت جنینات لاب میلت شدن..... 

انشالله همین نیم جین وروجک بشن آتیش پاره های خونت و از در و دیوار و سر و کولتون بالا برن تا تو باشی دیگه هی غر کیفیت جنینارو نزنی..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
یاد خودم افتادم😍، تا یه ماه پیشم اینجوری بودم، الان کلا دلم میخواد آشپزخونه باشم، البته هنوز مرغ نم ...

ای جانم.وای یعنی منم خوب میشم کم کم؟یعنی اشتهات خوب شده کلا؟اخه من اون روزایی که رفتم دکتر در این حد حالم بد نبود.اونم گفت از ماه پنجم معمولا ویتامین و تقویتی میدیم.منم فعلا فقط فولیک و استرادیول دارم.شیافمم از پس فردا میشه روزی یکی.ان شاالله برای هممون به خیر بگذره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زنجبیل بد نیست برای باردارا؟اخه من اونموقع که پریود بودم میخوردم برای تسکین دردم.و از وقتی مثبت شدم ...

نه عزیزم زنجفیل خوبه اما در حد نرمال مثلا یه قاشق کوچولو تو یه لیوان آب حل کنی بخوری.... 

حالا میتونی همین رو کم کم در طول روز بخوری..... 

خلاصه نگران نباش زنجفیل خوبه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
1241