1061
44
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1320636 بازدید | 160126 پست
اه چه جالب من میخوام به خاطر فیبروم و بررسی اثر فشاری اون برم پیش نصر پس اونم چندان تبحر نداره ؟ ات ...

دورناز جون سونو سه بعدی  رحم   نصر من قبول دارم،میتونی بازم بری یا فقط وقت سونو بگیری 

من تجربه و دیدگاه خودمو گفتم دوستم

ودر پایان اینکه  بعدش که مثلا قانع شدم ولی در واقع گولم زد رفتیم پیش مشاور چون اون خبر نداشت ک ...

عزیزم این چند پستتو کامل خوندم،خب فرض میکنیم حدس شمادرست باشه،بررسی کن ببین باادامه ی این فکرا وپیگیریا  درباره تخمکای ازدست رفتت چه چیزی بدست میاری؟تخمکات برمیگرده؟نهایتش اثبات میشه ونیکان واون پرسنل بدنام میشن،اما به این فکرکن شماتو دوره حساسی هستی وزمانت کوتاهه حالا این زمان کوتاهتو بااسترس وناراحتی برای تخمک از دست رفتت بگذرونی فقط داری کیفیت تخمکای بعدیتو میاری پایین،رهاش کن عزیزم،الان بیشترین لطفو خودت میتونی به خودت بکنی،به فکر تخمکاو جنینای آیندت باش واوناروبسپاربه خدا .....

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....

راستی مگه شما چندتا تخمک فریز پیش چوبساز نداری ؟

نه عزیزم مال من ۷ تا تخمک بود که ۷ تا جنین شد فریز کردنتا دکترم برگرده

پروردگارا مرا لایق مادر شدن بدان و مثل همیشه در این راه حافظ و راهنمایم باش. 
خوب بله  ولی وقتی تخمک از اول بگن خوبه چی؟

عزیزم درمورد کیفیت همونطورکه خودت گفتی گفتن تومانیتور دیدن!!!مثله اینه که یه خانم زیبا وخوشتیپ و جذاب و به ظاهر سالمو ببینی بعد که ازش بپرسی متوجه شی مشکل کلیه وکبد وقلب داره!!!!!!

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
1037
خوب بله  ولی وقتی تخمک از اول بگن خوبه چی؟

اخه تخمک خوب از رو چیش میگن خوبه؟!

نوشتم پستهای قبلیم دنر ۲۷ ساله ۱۱ تا تحمک داد که کلا ۶ تا جنین شد

حتی دیدم تو یادداشتهای مسول مامایی طرف از ۳۱ تخمک کلا ۱۱ تا جنین داده بود 

اینکه یک تعداد از تخمکها جنین نشند خیلی عادیه اگه این باشه و تعداد تخمک و جنین مساوی بشه گفت فقط لطف خدا بوده

عزیزم این چند پستتو کامل خوندم،خب فرض میکنیم حدس شمادرست باشه،بررسی کن ببین باادامه ی این فکرا وپیگی ...

عزیزم دیکه فکر نکنم تخمکی باشه 

اخرش رفتیم که ازشون خلاصه پرونده بگیریم برای نصر مشاور گفت شما یه ماهی استراحت کن  بعد بیا بارها پانکچر کن جنین شد فریز کن و بعدش فیبرومتو عمل کن چون گفت بین بافتیه و اثر فشاری داره  ولی نری سال دیگه بیای 

چه اینجا چه هر جای دیگه باید زود تخمکهات و جمع کنی همسرم گفت باشه ولی خلاصه پرونده رو میخوام گفت که دوشنبه بیاین بگیرین 

البته ایشون در مورد اون موضوع خبر نداشت و گفت که حیلی تخمکهات خوب بوده هر چند خوب داخلشو که نمیدین 

حالا ما برگه جنین شناسی رو داریم به نصر یا هر دکتری نشون میدیم اونجا نوشته که تخمک من چه جوری بوده زیر سیتو پلاسم دانه ای و غشای منبسط تیک زده ولی نمیدونم یعنی چی 

در مورد اینکه اگه مقصر باشن فکر کردن بهشون چه تاثیری داره درست میگی ولی منکه فکر نمیکنم صرفا، بلکه عمل میکنم 

اگه ثابت بشه بهم به هیچ وجه رهاشون نمیکنم 

آنا جون شما تو‌دوره ای که برا اصلاح طبعت گرمی خوردی و سردیجات رو‌ترک‌کردی جوش نمی زدی؟ من هم صورتم هم بدنم داره جوش میزنه نمی دونم‌چرا؟ اخه با همه علائمی که داشتم و تستهایی که انجام دادم طبعم رو سرد تشخیص دادم، و سردیجات رو‌ترک کردم  ولی دلیل این جوشها رو‌نمی دونم🤪🤪🧐🧐

روزی تو خواهی آمد،از کوچه های باران، تا از دلم‌بشویی غمهای روزگاران
1103
اره یادم نبود به نظرت منم برم پیش چوبساز؟ مطبش انگار تو نیکان هم هست ای وی اف کجا میکنه ؟

تو گاندی ivf میکنه البته میکرو

مطبش تو ملاصدراس

عزیزم درمورد کیفیت همونطورکه خودت گفتی گفتن تومانیتور دیدن!!!مثله اینه که یه خانم زیبا وخوشتیپ و جذا ...

افرین خوب مثالی زدی

خب تو اون برگه اون دوتا تیک مشخص میکنه که مال من از چه نوعی بوده ترجمه اش این چیزهایی که گفتم بود ولی متوحه نشدم یعنی چی یه متخصص باید بگه فعلا که مامانمو تازه از بیمارستان اوردیم خونه و بیحاله 

خودمم داغونم 

اثاث کشی هم داریم البته یه ماه دیگه ولی باید جمع و جور کنمم 

فیبرمم باید بررسی بشه ولی نمیدونم پیش کی ؟

مشاور گقت تهرانی گفته باید عمل شه خودشم انجام میده  ولی عمرا باید پیش یه درست و حسابیش برم 

تو گاندی ivf میکنه البته میکرو مطبش تو ملاصدراس

بالای چهلو انجام میده ؟

فکر کن بار اول تو نیکان منو سونو کرده فولی انترال نداشتم گونال داد که دوسری داد بازم نداشتم پس اولم نداشتم دیگه تا این حد بی فکرن 

اثر فشاری فیبرومو خودم بعد انتقال منفی گفتم ایمنی انعقادی  هم نگرفتن 

اگه واقعا نصر بالای چهلو میگه فقط اهدایی پس واسه بررسی فیبروم برم صرفا 

چوبساز سونوی سه بعدی داره ؟

عزیزم دیکه فکر نکنم تخمکی باشه  اخرش رفتیم که ازشون خلاصه پرونده بگیریم برای نصر مشاور گفت شما ...

درناز جون کلا لقاح و بارداری... پروسه خیلی پیچیده ایه

هر مرحله شو باید دست به دعا بریم جلو

من فقط چشمم به دستای خودشه میدونم بنده ناشکری بودم تو  جوونیم از ازدواج و مادر شدن طفره رفتم ولی ازش خاستم که خودش کمکم کنه و دعا میکنم خاست خداوند با خاست من یکی باشه

584
بالای چهلو انجام میده ؟ فکر کن بار اول تو نیکان منو سونو کرده فولی انترال نداشتم گونال داد که دوسری ...

بالای ۴۰ رو بله انجام میده سونو هم داره نمیدونم سه بعدیه یا نه ولی منو سونو کرد گفت فیبرومت تخمدان چپو برده عقب تو تخمک کشی بهش دسترسی نداریم احتمال زیاد و اول فیبرومتو عمل کن که من مرداد عمل کردم

۱۳ سانت سابسروز با آصفجاه

درناز جون کلا لقاح و بارداری... پروسه خیلی پیچیده ایه هر مرحله شو باید دست به دعا بریم جلو من ف ...

بله دیگه  تارا جان هر چیزی تاوانی داره وقتی که ما خواستیم تحصیلاتمونو تا اخرین مرحله ادامه بدیم در شغلمون پیشرفت کنیم بعد ازدواج کنیم اینجوری هم میشه 

ولی ازیه لحاظ من حتی اگه بچه دارم نشم پشیمون نیستم اونم اینه که وقتی احساس کردم با یه انسان دیگه به آرامش  و شادی بیشتری میرسم ازدواج کردم این خودش یه دنیا می ارزه الانم میخوام که باهم بچه داشته باشیم در واقع چون از ماست میخوایم نه به خاطر شیرینی و لذت خود بچه 

باز کرد شکمتو ؟ 

بله البته من خودم عمل باز خاستم ایشونم موافق بود البته چون هر خانمی تا ۴۰ سالگی اقلا یبار باید شکمش باز بشه ببینن توش چه خبره

وگرنه که ایشون ته لاپاروسکوپی هستن

1073