2058
2047
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 4049228 بازدید | 428485 پست
دكتر نصر كه نبودن  اصلا ويزيت نميكردن اينجا كفتن عليرضايي خوبن وگرنه شناختي نداشتم

بله منم با دکتر علیرضایی هستم خوبن. ولی شما فکر کنم میخواین خود دکتر نصر براتون انتقال بدن درسته؟ 

اگه اینجوری باشه و بخواین دکتر نصر انتقال رو انجام بدن باید برای ویزیت با یکی از اعضای تیم خودشون وقت بگیرید که خوب دکتر منتظری جز این تیم محسوب نمیشن و جدا هستن انگار. شما میتونستین یا خانم دکتر علیرضایی یا خانم دکتر لاهوتی یا خانم دکتر تمیزی و چندتا دکتر دیگه که در طبقه سه هستن انتخاب کنید برای ویزیت تا انتقالو بتونید با دکتر نصر باشید.

در اندک من تویی فراوان یارب..
فک کنم یکیش عضلانی یکیش زیر جلدی بوده ک من جوفتشو عضلانی زدم 😭😭

به درمانگاهي جايي زنگ بزن ببين چي ميگن، داروخانه معمولا ميگه عضلانيه يا نه

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...

تخمک اهدایی می خوای؟

از طریق سایت زیر می تونی درخواستت رو ثبت کنی تا باهات تماس بگیرن و مشاوره بدن

نه فعلا داروهامو گرفتم زودتر نسخه کرده برام  هنوز نرفتم تو سیکل

انشالله به سلامتی اینبار انشالله مثبتی  

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خانما من قرار بود اینماه ازمایشا هورمونی رو بدم من کلا پریودم تقریبا زیاده ولی ایندفعه چندروز اول که ...

عزیزم اگر روان شده برو حتی اگر کم باشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2059
اره پروژسترونم نیست درخواست دوستی میدم بهت

توی ابن سینا بود هم شیاف سیکلوژست هم فرتیژست هم آمپول پروژسترون.من پرسیدم و دیدم بود

بله منم با دکتر علیرضایی هستم خوبن. ولی شما فکر کنم میخواین خود دکتر نصر براتون انتقال بدن درسته؟&nb ...

خود ماما كفت بانكجر  دكتر عليرضايي انتقال رو دكتر نصر انجام ميدن

خود ماما كفت بانكجر  دكتر عليرضايي انتقال رو دكتر نصر انجام ميدن

البته شانسي هست وخدا بخواد مامان ماهك يادمه انتقال دومش كه مثبت شد دكتر خودش  نبود يه دكتر ديكه براش انتقال داد

2051
نه گلم حدودا 7 روز مونده به انتقال دکترم بهم گفت بخور، چون استرادیول رو از اون روز کرد 4 تا

خب  زينبي جان منم بايد از ٩ ارديبهشت تا ١٠ روز روزي٤ تا استراديول بخورم واقعا به اسپرين احتياج ندارم؟

خود ماما كفت بانكجر  دكتر عليرضايي انتقال رو دكتر نصر انجام ميدن

درسته من منظورم اینه با دکتر منتظری نمیتونستید ویزیت شید کلا وقتی قراره دکتر نصر انتقال بده براتون و برای دکتر نصر گفتید رفتید مرکز مام  اگه اشتباه نکنم پس فقط دکتر نصر تیم خودشو قبول داره و در اون صورته که انتقالو خودش انجام میده اینا تا جایی بود که من اطلاع دارم حالا نمیدونم دیگه ..

انشالله موفق باشید دوست عزیز

در اندک من تویی فراوان یارب..

دوستان من ۱۰روز از پریودم گذشته؛ بی بی چکم منفیه؛ چکار کنم ؟ چرا نمیشم؟ تاحالا اینطور نشده بودم

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
1718