1735
1707
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2798881 بازدید | 304027 پست

مای پی شاپ سه روز تخفیف واقعی 50درصد برای مانتوهاش  داره  .

تمامی  مانتوها تک دوز وکار دست هستن  حتما سر بزنید.

خیلیا گفتن که خوبه دوتا دکتر طب سنتی هم رفتم گفتن خوبه ولی دوماه قبل باید انجام بدیم 

اخه شما نزدیک انتقال تخمدان رو با دارو از کار میندازید موقت...تخمدان ها و قسمتهای داخلی ران نباید تحریک بشه قبل انتقال..عجیبه🤔

1718
سلام عزیزم .اخی چقد سخته..مگه چقد ضعیف بود اسپرم؟

ازمایشات قبلی اش خییلی ضعیف بود بعد یک دوره کلا جفتمون بی خیال شدیم بعد همسرم ازمایش داد این بار رو تو ازمایشگاه معمولی جوابش خیلی بهتر بود(من همون موقع به اقام گفتم این جواب ازمایش معتبر نیست) و به دکتر نشون دادیم گفت آی یو ای، وقتی رفتیم روز موعود و اقام اسپرم داد بهشون گفتن خیییلی افتضاحه و پولمون رو برگردوندند..روز بدی بود کلی تو ذوقمون خورد😁😁

اخه شما نزدیک انتقال تخمدان رو با دارو از کار میندازید موقت...تخمدان ها و قسمتهای داخلی ران نباید تح ...

این برای خونرسانی وجریان خون بیشتره برای تحریک تخمک گذاری نیستش ...خودمم صد درصد مطمئن نیستم ولی میگم که اینجا چندتا از دوستان میگفتن خوبه دیروز هم دکتر بهم گفت بادکش تخمدان خوبه وتاکید کرد که دوران پریود اصلا حمام نریم 

مبارکت باشه.. ⚘⚘ ان شاء الله خداوند دل همه ی منتظران رو به بهترین شکل شاد کنه🤲🤲 خییلی مراقب خودت ...

ممنووووون ستاره جون 💜 انشاالله خدا واست معجزه کنه قبل انتقال طبیعی مامان بشی 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
این برای خونرسانی وجریان خون بیشتره برای تحریک تخمک گذاری نیستش ...خودمم صد درصد مطمئن نیستم ولی میگ ...

اره بقیه ی مواردی که گفتی درسته ولی یک دکتر سنتی به من گفت قبل انتقال تخمدان و قسمت داخلی ران نباید تحریک بشه..البته نظرات پزشکان باهم متفاوته..

ان شاء الله به زودی نتیجه بگیرید 

1760
انشالا ..بعضی وقتا میگم شاید ماهم طبیعی گیرمون بیاد ولی باهرکسی ک مقایسه میبینم اسپرم همسرم خسیلی ضع ...

چرا نشی عزیزم 

تورک آنا هم وضعیت همسرش خوب نبوده ولی بچه دوم رو طبیعی باردار میشه 

منم مثل شما فکر میکردم که امکان نداره طبیعی بشم ولی شد تو این تایپیک خیلیا طبیعی شدن مرضی جون هومت جان و خیلیا که الان یادم نیست اسماشون رو 

پس توکلت به خدا باشه ایشالا طبیعی میشی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
اره بقیه ی مواردی که گفتی درسته ولی یک دکتر سنتی به من گفت قبل انتقال تخمدان و قسمت داخلی ران نباید ...

نظر دکترا باهم فرق میکنه دکتر خودمم یادم رفت ازش بپرسم که انجام بدم یا نه ولی گفت  پیاده روی برم ایشالا که همه ازاین پروسه طولانی خلاص میشیم ویه نینی نازو گوگولی نصیبمون میشه 

سارا جون دیگه چیزی نمونده عزیزم، گل پسر رو بغل کنی، انشالله شیرینیش همه سختیها رو‌برات جبران کنه🥰🥰 ...

فدات الهام جون انشاالله شما هم نی نی رو صحیح و سالم و به موقع بغل کنی 🦋🦋🦋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای تو..ان شاء الله که همه چیز به خوبی پیش میره عزیزم❤👶🏻❤ خیالت راحت باشه💙💙💙 قربون خدا برم که ...

الهی آمین 🤲🏼❤️🤲🏼

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
دکتر من و سونوگرافیستم هر دو گفتن مشکل از جنینت بود..نمیدونم والله.. برام دعا کنید..تیرماه باید برم ...

منم دی ماه انتقالم منفی شد .ازمایش دادم متوجه شدم مشکل انعقادی دارم .لایق باشم حتما دعا میکنم .خدا ارحم الراحمین .انشاء الله تیرماه با خبرای خوب میای خوشحالمون میکنی

برای رویال ژلی داروخانه بهار ودکتر قمی زنگ بزن من از هر دو اینا گرفتم داشتن الانو نمیدونم 

مرسی عزیزم تماس میگیرم‌حتما

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
1651