1676
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2632607 بازدید | 288262 پست
دکتر کی بود؟ 

دکتر فاطمه داوری

❤خدا خودش گفته منو هر جور ببینی برات همون جوریم❤خدا من تو رو بخشنده میبینم تو اگه بخوای همه ناممکنا ممکن میشه میدونم بهم فرزند سالم و صالح میدی پس خیلی منتظرم نزار زودی بفرست فرشته هامو🙏

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من خودم ناامید نبودم اما از رفتارا و.پچ پچ های دستیارای دکتر ترسیدم! اصلا جریان رو مستقیم بهم نگفتن& ...

عزیزم ایشالا که شنبه آزمایش میدی و خیالت راحت میشه

منم اولین آزم که 14 روز بعد از انتقال بود بتام حدود ۸۰ بود که دکتر آزمایشگاه بهم گفت بارداری قطعی نیست چون این بتا برای آی وی اف پایینه ۴۸ ساعت بعد که دادم تازه شد ۲۵۰ ولی خدا رو شکر الان هفته ۲۱ بارداری هستم.  بتا تو‌ بدن  بعضیا دیرتر میره بالا

روز۱۵

خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم، الان مامانی دعات زودتر میگیره منو بچه های اینجارو خیییلی دعا کن، مچکرم❤

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
1522
این بیبیمه ولی گفتم از رو روز ۳۰ ام برم حالا نمیدونم واقعا 

به نظر منم فعلا با این بی بی چکای فراوانی که داری سرگرم باش😂😂😂 به موقعش برو آز، خداروشکر خیالت راحته که گرفته چون بی بی چکت زود مثبت شد

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
چند تا جنین داشتی عزیزم ؟ کدوم دکتر برات انتقال داد؟

۸تا داشتم دوتا انتقال دادم دکتر داوری

❤خدا خودش گفته منو هر جور ببینی برات همون جوریم❤خدا من تو رو بخشنده میبینم تو اگه بخوای همه ناممکنا ممکن میشه میدونم بهم فرزند سالم و صالح میدی پس خیلی منتظرم نزار زودی بفرست فرشته هامو🙏
عزیزم ایشالا که شنبه آزمایش میدی و خیالت راحت میشه منم اولین آزم که 14 روز بعد از انتقال بود بتام ح ...

جدی میگی؟ ان شاءالله همینجوری ک شما بگی برامن اتفاق بیفته من شنبه باید آز بدم خداکنه بتام چن برابر شه خیالم راحت شه دیگ😍😍😍😍

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خــــدا امیــد من است...
1668
خدایا این دکترا رو به راه راست هدایت کن.آخه وقتی اسپرم هست و مورفو هم برا میکرو خوبه دیگه چرا اهدایی ...

آره دلالم گفتن خودمون داریم گفت اگه خودتون بیارید کسی رو ممکنه بعدا از نظر حقوقی به مشکل بربخورید و بعدا اینا ادعا کنن که بچمون رو میخواییم از نظر قانونی هم شما باید بچه رو بدین چون مال اوناست  ولی اینی که ما معرفی می‌کنیم دیگه خیالتون راحته 

دعا کن بره منم عزیزم به سلامتی بیاد بعلت ان شاءالله😍😍😍

انشالله خدا بهت نی نی خوشگل و سالم بده...بوجود اومدن موجود فقط تحت اراده خودشه.انشالله خداوند آرزوی شما رو در راستای اراده خودش قرار بده و مامان بشی😍😍

بله گلم طبیعیه بهش فکر نکن

عزیزم سیاهدونه رو چه جوری باید بخورم؟ و هرروز چقدر؟ مثلا نمیشه چندتا دونه رو بدون پودر کردن قورت بدم؟ حتما باید پودر شه و با عسل مخلوط؟متاسفانه عسل دوست ندارم آخه یعنی کلا شیرین خور نیستم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
دعا کن برام بمونه فقط

ایشالله به دلت بدراه نده ،میگن زبان آدمی قلم خداست، خوب بگو  خوب میاد

۳۶سالمه تنبلی تخمدان دارم والیگواسپرم سه بار پانکچر سه بار انتقال،۱بار فرش ۲بار فریزی بار آخر دوسال ونیمه پیش بود چون هایپر شدم دیگه نرفتم میخوام دوباره از نوشروع کنم ایشالله از بهار ۱۶ سال خیلی زیاده خدا رحم کنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤩✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

سلام

🙁🙁🙁🙁🙁🙁

طی تماس با جنین شناس متاسفم شدم😑

متاسفانه متاسفانه جنین های من دو تاش رشد نکرد.گفت یکیش تا الان تقسیمش خوب بوده اما اما باز شنبه مشخص میشه..  گفت اگر شنبه رشدش خوب بود انتقالش میدیم😓

بیشعورا تخمکای بی معرفت .  بی معرفت تر از تخمک های من سراغ ندارید🙄

دوستت دارم حتی بیشتر از قبل  (اگه حال دلم خوبه/سکوتم معجزه کرده/وگرنه خوب میدونم/که درد ازهرطرف درده)
خانم ها من هفته ۱۰هستم و روزی ۳تا استرادیول میخورم از اول انتقالم تا الان.دکترم نیست که ازش بپرسم کی ...

منم از اول روزی ۳ تا استرادیول داشتم. دکترم گفت از هفته ۹ شروع کن به کم کردن. اینجوری:

۳ روز روزی ۲ تا

۳ روز بعد روزی یکی

بعدش هم به اندازه ۳ تا قرص یک روز درمیون و تمام!

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
عزیزم شما فقط این امپولو زدی ؟داروی دیگه ای استفاده نکردی؟برای تحریم تخمدان؟؟ چندتا تخمک داشتی؟؟

عزيزم يدونه اينو زدم بعد رفتم سونو فكر ميكنم ٧ تا آمپول با آزادسازي دكتر برام نوشت بعدم رفتم واسه پانكچر

١٥ تا تخمك گرفتن كه ١٢ جنين شد 

انشاالله شما با اولين انتقال مامان بشي

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
1651