1542
1541
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2419410 بازدید | 266997 پست
@زینبی_بابا ‍ عزیزم درد پهلوها طبیعیه تو این هفته؟انگار پوستم کش میاد.عضلات شکمم کشیده میشه!!میگم از ...

عزیزم عادیه برای منم هنوز کش میاد استرادیول کلا برا ضخامت و کم کم قطع کنی عالیه و خیار هم اشکال نداره بخور🌷🌷

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم عادیه برای منم هنوز کش میاد استرادیول کلا برا ضخامت و کم کم قطع کنی عالیه و خیار هم اشکال ندار ...

ممنون عزیزم 😍

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

معلوم نیست ولی میگفتن مشکوک به هموراژیک بوده من اصلا همچین کیستی نداشتم دکتر دیگه میگفت شاید فولی بو ...

چی بگم والا من کیست آندومتریوما داشتم 4 سانتی موقع پانکچر ولی خدا رو شکر دکترم کارشو بلد بود 

شما هم فکر کردم شاید کیست آندومتریوما داشتی

پس اگر نداشتی واقعا عجیب و نادر بوده این اتفاق

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546
یعنی شما میگی خراش ندم؟ چکار کنم شانسم بیشتر بشه همین یه دونه هم بگیره؟ خیلی زجر کشیدم نمیتونم دوبار ...

عزیزم از دکترت که حتما بپرس ولی دستکاری کردن تو انتقال اول اگر موثر بود حتما خودم انجام می‌دادم و دکترمو قانع میکردم انجام بده برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام زینب جان من الان روز دوازدهم انتقالم بود و طبق دستور دکتر آز تیتر بتا دادم و بتام فقط ۴۹بود بنظ ...

سلام عزیزم بله مهم رشد بتا هست که باید دو برابر بشه هر 48 ساعت 

توکل به خدا

مبارکت باشه 😍 😍😍 😍 😍 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید به دکترم بگم این سری همه ی جوانب رو بسنجه بعد انتقال بده برام، چون حیفه جنینام همینجوری هدر برن ...

منم پارسال شهریور عکس رنگی گرفتم لوله سمت چپم کامل بسته بود.۳بار دارو رو تزریق کردن دیگه خدامیدونه چقدر درد داست واسم.جوابشو بردم دکتر گفت لوله هات بازه یه دوره دارو وآمپول داد نشد iuiکردم نشد.ولش کردم تا یه ماه پیش همه مدارکم رو بردم یه دکتر دیگه تو ارومیه گفت لوله ت باز نشده کامل ولی سمت راستم بازه.واسه سه ماه فقط کلومفین داد گفت حامله نشدی باید بیای عمل شی.

خدایا روزی میرسه که یه فسقلی بهم بگه مامان  
عزیزم چه سخت 😔😔😔😔 خدا رحمتشون کنه...  بگو برات از همون دنیا دعا کنن، خیلی دعاشون گیراست پد ...

راستش دلم نمیاد ازشون بخوام،پیش خودم میگم اگه بابا مامانم دستشون باز باشه و بتونن دعام کنن حتما میکنن. میترسم بخوام اما اونا نتونن بعد اذیت شن

😔😔😔😔

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
1432
جدی چقد خوب  یعنی الان مثه بارداری طبیعی هستی عزیزم؟  دارو خاصی نداری؟

نه دیگه در اون حد 

اگر مثل بارداری طبیعی بودم که میرفتم سر کار

چون سرکلاژ کردم سیکلوژست دارم، دکترم گفت تا هفته 32 استفاده کنم بعد احتمالا قطع کنه

الانم چون استراحت مطلق نیستم نیازی به انوکسا ندارم

آسپرینم تو سه ماهه سوم مجاز نیست باید قطع بشه تا هفته 28 که باز اونم برای من همون هفته 10 با قطع استرادیول، قطع شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چه سخت 😔😔😔😔 خدا رحمتشون کنه...  بگو برات از همون دنیا دعا کنن، خیلی دعاشون گیراست پد ...

مرسی عزیزم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه و سایه مادر پدرتون بالا سرتون همیشه سلامت باشه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
راستش دلم نمیاد ازشون بخوام،پیش خودم میگم اگه بابا مامانم دستشون باز باشه و بتونن دعام کنن حتما میکن ...

نه حتما می تونن 

فقط رسیدن ما به خواسته هامون دیگه دست خداست

خدا هیچ وقت مدیون پدر و مادرت وشما نمیشه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
ناراحت شدم عزیزم ان شالله به زودی خودت حامله بشی راستی چند تا جنین انتقال دادن؟ من همه ش یکی دارم ا ...

فقط2تاتشکیل شد که هردوشوانتقال دادم ونگرفت

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
با دفترچه بیمه تامین اجتماعی دوتایش حدود ۳۲۰۰۰ تومان

روشم همینو نوشته.

ولی من تکمیلیم میده ، ۳۰ تاش رو میگیرم‌کلا ۸ تا ۱۰ تومن.

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تو چشمم خون شد از دوری، به چشمم آب شد      یک دقیقه بیشتر امشب دلم بی تاب شد‌
1547