1507
1411
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2187645 بازدید | 243971 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

@نفسی835    

عزیزم تبریک میگم قدم خوشگل نی نی تو...ان شاء الله که زیر سایه پدرومادر بزرگ شه و باعث افتخارتون باشه همیشه و درهمه حال...

وقت کردی بیا از خودت خبر بده گلم 😘😘😘😘

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤
1473

وااااای چه خوب برگشتین

ما اینجا از تنهایی مردیم😭😭😭😭

تماس تصویری ایناهم نداریم هنوز با خونواده

خیییییلی حس غربت بیشتر شده خداییش😢😢😢

هیچوقت فک نمیکردم دلم برا ادمای مجازی تو اینستا تنگ بشه

اینستام سوووووت و کور شده😭😭😭

حداقل اینجا وصل شد

دلم پوکید 🥺🥺

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
1432
الان به کجای کار رسیدی عزیزم؟یادمه تو سیکل انتقال بودی؟ 

سلام عشقم ممنون که به یادم بودی

اتفاقا الان از بیمارستان میام سیکل من 45 روزه بود 30 روزش گذشت مرحله دوم شروع شد

سونو شدم برام آمپول HMG و سینافکت و Cinnal f نوشت تا دوباره هفته دیگه برم سونو بشم

توکل به خدا

سلام دوستای گلم.بعد از چند روز اومدم و دیدم تیکرم تک رقمی شده!خدایا هزار بار شکرت.خدایا کمک کن همه منتظرا به آرزوشون برسن و منم این چند هفته باقیمونده رو سالم بگذرونم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم منم امروز به مرورگر خود گوشی تونستم بیام، با گوگل کروم نمیشد

عزیزم سلام، خوبی؟ نی نی خوبه؟ یه سوال داشتم، ببین من سه شنبه هیسترو کردم، برام کورتاژ انجام داد، یه سپتوم بیشتر فضای داخلی رحم رو گرفته بود. بعدش بهم اکویین 1.25 داد روزی 2 تا واسه 20 روز و بلافاصله بعدش هم دوتا آمپول پروژسترون با هم. میدونی دلیلش چیه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
1474
بچه ها بتای من ۱۵۹ بوده چطوره به نظرتون باید دو روز دیگه تکرار کنم از رو این میشه فهمید دو قلو هست ی ...

وایییی رقیه جون خدارو شکر ...یه قلو بنظر من 👼👼👼👼

یه صلوات برای بچه دار شدنم مهمونم میکنید🙏🙏🙏شش سال ازدواج کردم..سه بار میکرو منفی..
عزیزم سلام، خوبی؟ نی نی خوبه؟ یه سوال داشتم، ببین من سه شنبه هیسترو کردم، برام کورتاژ انجام داد، یه ...

سلام لیلا جان.به سلامتی عزیزم..به منم بعد هیسترو دکترم داد اکویین رو..به جای امپول پروژسترون هم مدروکسی پروژسترون داد ..این هورمون درمانی بعد هیسترو لازمه ی کاره..نگران نباش

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤
بچه ها بتای من ۱۵۹ بوده چطوره به نظرتون باید دو روز دیگه تکرار کنم از رو این میشه فهمید دو قلو هست ی ...

مبارک عزیزم

علایم چی داشی؟

من روز ده انتقالم هیچ علامتی ندارم

خدایا صلاحت رو با آرزوم یکی کن   برام دعا کنید
سلام لیلا جان.به سلامتی عزیزم..به منم بعد هیسترو دکترم داد اکویین رو..به جای امپول پروژسترون هم مدرو ...

سارا جونم سلام. بهتری عزیزم؟نی نی خوبه؟ دختر گلت چطوره؟ مرسی که جواب دادی، یادت میاد خونریزیت بعد هیسترو چند روز طول کشید؟ راستی سوپ خوردی بری خونه مادر شوهرت؟       

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام عزیزم منم امروز به مرورگر خود گوشی تونستم بیام، با گوگل کروم نمیشد

سلام عزیزم خوبی. منم بالاخره انتقال دادم روزششمه

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
1508