1676
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2637422 بازدید | 288697 پست
ممنون از انرژی مثبتی که دادی  عزیزم ناراحتی من هم همینه تاپیک های بارداری میخوندم گفته بودن او ...

خب برای شما قبل از لاپارا پانکچر میکنن که بعدش اگه ذخیرتون اومد پایین مشکلی نباشه، بهتون اینجوری نگفتن؟

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
عزیزم ان شاالله به زودی دلتون شاد بشه  دهن مردم که هیچ وقت بسته نمیشه گلم، بچه اول بیاد میگن ب ...

سلامت باشی زینبی عزیزم،،انشالله خدا نی نیتو واست نگه داره،،پناه برخدا،،مجبورم یه جوری تحمل کنم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏
سلام زینبی جونم خداروشکر عزیزم متاسفانه دیابت بارداری گرفتم با اینکه از قبل انتقال رعایت مواد. قندی ...

دکترتان دکتر نصره؟ بار چتدم انتقال جواب گرفتین؟

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

دکتر ارولوژی و دکتر معین گفتن آز همسرم ضعیف هست و ارولوژی براش دارو نوشت اما گفت برای ivf خوبه ولی ط ...

اگر بی مقدمه گفتن و هوای همسرت اکی نداشتن پس بهشون اعتماد کن و توکل برخدا ivf را شروع کن، حداقل خوبه اول کار بهت گفتن تا مثل ما چندسال الکی دور خودت نچرخی و وقت تلف بشه. ای کاش از اول دکترا مخصوصا این ارولوژی ها واقعیت بگن

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1677
خوبی شما؟ هنوز نرفتی برای انتقال؟

ممنون عزیزم،،منو میگید؟؟نه هنوز نرفتم

شماهم بیمارستان فاطمیه همدان میرید درسته؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏
1668
خب برای شما قبل از لاپارا پانکچر میکنن که بعدش اگه ذخیرتون اومد پایین مشکلی نباشه، بهتون اینجوری نگف ...

گفتن اول بارداری و بره برای ivf

در مورد کیست ها حرفی نزدن فعلا 

ممکنه بعد پانکچر لاپارا رو انجام بدن؟ همچین چیزی امکانش هست؟ همون روز؟

15 تا عزیزم قربونت برم که اینقدر مهربونی😍😍😍دوقلو باشه خیییلی خوبه آرزومه    

ان شالله میشع جبران این سختیا خدا کنه برا منم بشه تا پریروز دل درد داشتم الان همونم ندارم 😅

دوستای مهربونم که امروز روز نه انتقالشونه چ خبر؟  شمام بعضی وقتها تیر میکشه خفیف و درد خفیف پر ...

من که هیچ علائمی ندارم تا پریروز دل درد داشتم الان ندارم فقط بعضی وقتا پاهام درد میکنه اخر شبام کف پاهام داغ میشه همین شما چطور 

دوستان آزمايش ان تي رو كسي بلده الان رفتم رو سايت آزمايشگاه برداشتم دارم از استرس ميميرم 😰زينب جون كجايي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنون عزیزم،،منو میگید؟؟نه هنوز نرفتم شماهم بیمارستان فاطمیه همدان میرید درسته؟؟

بله عزیزم

منم فعلا دارم ال دی میخورم تموم بشه پریود بشم میرم برای انتقال

انشاالله که این سری هر دومون نتیجه بگیریم

تا حالا یه بار پانکچر کردی؟

فقط فاطمیه یکی از بدیاش اینه کارت فریز که میدن فقط نوشته چندتا جنین داریو چند بسته، گریدشونم مینویسه ولی نه با جزییات

من سری قبل برام زده بود 5تا ab هشت سلولی، تو پروندمو نگاه کردم b هم داشتم، الان که جدیدا پیشرفت کردن پرونده رو دست خودت نمیدن دیگه

حالا این سری زده هشت سلولی a, زیاد اعتماد ندارم چندبارم از آزمایشگاه پرسیدم یعنی هیچی b ندارم گفت نه وقتی زده a یعنی همشون همینه گریدشون

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
ان شالله میشع جبران این سختیا خدا کنه برا منم بشه تا پریروز دل درد داشتم الان همونم ندارم 😅

عزیزم😍

پناه هممون خداست ❤❤❤

انشاالله که مامان دو تا نی نی ناز و سالم شدی خودت خبر نداری

گفتن اول بارداری و بره برای ivf در مورد کیست ها حرفی نزدن فعلا  ممکنه بعد پانکچر لاپارا رو ان ...

نه من بخاطر آندو گفتم که گفتین ممکنه لاپارا بخواد

اگه هدف آی وی اف باشه و لاپارا هم لازم باشه معمولا قبل از لاپارا پانکچر میکنن ممکنه شما نیاز نداشته باشی

من خودم لاپاراسکوپی کردم ولی بخاطر لوله هام که بسته بودن مثلا باز بشن که نشدن و اومدم میکرو

1645