1421
1389
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1991890 بازدید | 224570 پست

دوستان ، نتایج آزمایشگاه های مرکز ابن سینا دقیق هست؟ مخصوصا آزمایش اسپرم و sdfi؟ چون نتیجه ایی که داده با نتایج قبلی خیلی فرق داره ،یه خورده شک کردم(البته امیدورام که درست باشه چون نتیجه خوب بود). کسی بوده که پزشکش بهش بگه نتایج آزمایش این مرکز رو قبول داره یا خیر؟

سلام عزیزم  ممنون میشم راهنماییم کنید  آمپول بتامتازون که دکترها میدن عوارضی برای جنین ن ...

سلام عزیزم 

امپول بتا رو وقتی میدن که فوایدش بر مضراتش غلبه داشته باشه 

یعنی احتمال زایمان زود رس میدن و این آمپول تجویز می کنن تا در صورت وقوع نوزاد دچار سندرم زجر تنفسی نشه، چون اگر تجویز نشه باید بعد از تولد سورفکتانت(ماده کمکی برای تنفس) رو مستقیم وارد ریه کنن که خیلی مشکله و احتمال عفونت بالا میره

اینا رو گفتم که بدونی اگر لازم شد حتما بزنی

عوارضش هم رو جنین کم شدن حرکات جنین هست، روی مادر هم کورتون هست دیگه تا یه مدت جذب کلسیم مختل میشه و... ولی ارزش داره نسبت به سلامت نوزاد

نظر متخصص ها هم برای همین متفاوته، مثلا به خانمی که خودش بی دلیل ترس زایمان داره این آمپولا رو نمیدن و کلی از مضراتش باید بگن تا طرف منصرف بشه، و گرنه در صورت نیاز نجات دهنده است

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام روز ۷ انتقالم بی بی بعد ۲۰ دقیقه هاله انداخت بنظرتون زوده هنوز

سلام عزیزم چه قدر زود بی بی زدی دختر جان 

حتما مامان شدی ولی دیگه بذار تا روز آزمایش خون که خبر بتای تپلت رو بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

دوستان ، نتایج  آزمایشگاه های مرکز ابن سینا  دقیق هست؟ مخصوصا آزمایش اسپرم و sdfi؟ چون ن ...

گلم ابن سینا جزء دقیق ترین هاست خصوصا واسه اسپرم و ذخیره تخمدان 

خوشحال باشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم ان شاالله حل میشهiugr تو ماه های آخر خیلی نگران کننده نیست و شما هنوز جای جبران داری،&nbs ...

ماشالا واقعا خوشم میاد اینقدر اطلاعات شما و بچه ها بالا هست.🌷

من‌با اینکه خودم از رشته های علوم پزشکی  خوندم خیلی چیزها رو دارم از شما و بچه ها یاد میگیرم

1401

سلام دوستان

ببخشید اینو میپرسم ترشح ابکی شیری رنگ یک هفته بعد از تخمک گذاری واسه چیه؟ی کیست کوچیک نابوتین داشتم میترسم از اون باشه؟کمردردم هستم 😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
سلام دوستان ببخشید اینو میپرسم ترشح ابکی شیری رنگ یک هفته بعد از تخمک گذاری واسه چیه؟ی کیست کوچیک ن ...

تا الان هیچوقت چنین ترشحاتی نداشتم .البته از سه شب قبل تا شب تخمک گذاری هم مرتب اقدام داشتم. ولی کمردردم😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
ماشالا واقعا خوشم میاد اینقدر اطلاعات شما و بچه ها بالا هست.🌷 من‌با اینکه خودم از رشته های علوم پز ...

لطف داری عزیزم، خودم هم هر چی بیشتر جلو میره یه سری اطلاعاتم بیشتر میشه، شما هم چون بیسش رو داری راحتتر یاد میگیری از این به بعد

هر چند دعا میکنم اگه مامان نشدی زودتر بشی از تمام اینا راحت شی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم به بدنت بستگی داره  نگران نباش بذار همه چی طبق آهنگ بدنت پیش بره، حالا هایپر هم شدی ...

مرسی عزیزم سایت خراب بود هر چی میومدم 

ایشالا زود بگذره😁😁

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

دوستان ببخشین من بازم نمیتونستم جواب بدم.... 

سایت ظاهرا مشکل داره یه روز خوب میشه بعد باز مجدد مشکل پیش میاد.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
1394
سلام عزیزم  امپول بتا رو وقتی میدن که فوایدش بر مضراتش غلبه داشته باشه  یعنی احتمال زایم ...

ممنون عزیزم

آخه دکتر من دست به دارو دادنش خوبه کلا ریسک نمی کنه

الانم میگه واسه اطمینان بهت بتامتازون میدم وگرنه اوکی هستی

می خوام بدونم اگر برای جنین عوارض یا ضرری نداره بزنمش؟

بچه ها بالاخره من پریودشدم بعد4ماه الان 3روزمه ولی زیادخونریزی ندارم اصلن انگارن انگار که پریودم چراایا

خدایاخیلی ازماهادلمون بچه میخوادپس چرابه بعضی هاناخواسته بچه میدی خوب به جای اینکه به اوناناخواسته بچه بدی به مالطف کن واین نعمتوعطاکن فرزندی که هنوزندارمت انتظارت رامیکشم انتظارکشیدن در راه توشیرین است فقط بهم بگوتاکی انتظارتوبکشم یک سال دیگر...دوسال دیگر..ده سال دیگر....یااصلاهیچ وقت به دستت نمیارم..آرزودارم صدای ی نی نی توی خونتون بپیچه ای اونوکه مثل منی👪👪👪 .ای کسی که داری امضای منو میخونی برای من وامثال من دعا کن .
سلام من امروز روز ١١ انتقال جنين هستم ميخوام روز ١٣ يعنى دو روز ديگه برم از بدم به نظرتون نشون ميده؟ ...

سلام ، بزار 14 ام برو که  دیگه خیالت هم راحت باشه یوقت به جواب ازمایش شک نکنی.....ان اشاالله به زودی خدا به هممون بچه سالم و صالح بده ....انتظار سخته ........امیدوارم زودتربه خیروخوشی تموم شه

سلام دوستان ببخشید اینو میپرسم ترشح ابکی شیری رنگ یک هفته بعد از تخمک گذاری واسه چیه؟ی کیست کوچیک ن ...

سلام عزیزم منم همیشه این مدل ترشحات رو داشتم و مشکلی نبوده

و برای شما هم اگر دکتر کیستها رو دیده و ریز بودن و تحت کنترل هستی مشکلی نداره، جای نگرانی نیست، احتمالا این دفعه زیاد اقدام داشتین یا کلی دلیل بی خطر دیگه 

کلا این قانونه تا وقتی سوزش و خارش نیست یعنی مشکلی نیست، مگر اینکه پزشک یهو یه چیزی ببینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
دوستان ببخشین من بازم نمیتونستم جواب بدم....  سایت ظاهرا مشکل داره یه روز خوب میشه بعد باز مجد ...

آنا جان فکر کنم ساعتیش کردن 😉😉😉😉 دیدن استقبال زیاد بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ، بزار 14 ام برو که  دیگه خیالت هم راحت باشه یوقت به جواب ازمایش شک نکنی.....ان اشاالله به ...

ممنونم عزيزم ديگه گفتم فردا برم اگه شده باشه احتمالا نشون ميده فرقش عدد بتا پايينه ديگه

ممنون عزیزم آخه دکتر من دست به دارو دادنش خوبه کلا ریسک نمی کنه الانم میگه واسه اطمینان بهت بتامتا ...

اگر هیچ علائمی از زایمان زود رس نداری که اصولا نیازی نیست ولی خوب حرف دکتر ارجح هست، انگار آدم می‌ترسه خلاف صحبت دکتر عمل کنه

نهایت با یه متخصص دیگه ویزیت شو، چون عوارضش برای خودت خیلی زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم آخه دکتر من دست به دارو دادنش خوبه کلا ریسک نمی کنه الانم میگه واسه اطمینان بهت بتامتا ...

یه نکته دیگه تو سه ماهه اول بارداری بتامتازون گروه C هست بعدش رو نمی دونم، احتمالا جز کم کردن حرکات جنین مشکلی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم عزيزم ديگه گفتم فردا برم اگه شده باشه احتمالا نشون ميده فرقش عدد بتا پايينه ديگه

عزیزم حتما خبرمون کن چی شد 

ان شاالله خوش خبری😍😍😍🤲🤲🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331