1363
1389
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1989115 بازدید | 224231 پست

آنا جون و زینب جون

سونوی ان تی دادم دیروز ، میذارم لطفا نظرتون رو بدین .

با طول سرویکس ۳۵ و دوقلویی ، سرکلاژ لازمه آیا؟

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راضی ام به رضای تو ، ای حضرت دوست.

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

سلام به روی ماه تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ پیغامی جواب بدم یا کامنت بذارم..... 

دلم گرفته بود میگفتم یعنی دیگه تورک آنا تعطیل شد.... 

خدارو شکر که بازم میتونم در خدمتتون باشم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
سلام به روی تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ پیغ ...

سلام عزیزم.

خوبین؟ کوچولو ها خوبن؟

نگران نباش خانومی.مشکل کلی سایت بوده. همه ما باهاش مواجه بودیم.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راضی ام به رضای تو ، ای حضرت دوست.
من بیماریتان بستریم دیروز رفتم سونو آب دور بچه کم بودش و جنین آی یو جی ار شده بودش خیلی نگرانم چ کنم ...

عزیزم چرا انقدر کم؟چطور این اتفاق افتاده؟ان شاءالله با سرم و مایعات زیاد درست بشه🙏🙏

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊
1394

سلام ..واای چرا سایت دیروز و پریروز اینطوری شده...ازبعدظهر قطع میشه کلا...ما هم ک نی نی سایت خونه دوممون هست😇کلا سخت میگذره بهمون

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
من بیماریتان بستریم دیروز رفتم سونو آب دور بچه کم بودش و جنین آی یو جی ار شده بودش خیلی نگرانم چ کنم ...

عزیزم بلا ب دوره..انشاءالله ک.مشکلی نیست.حالااونجا سرم بهت وصل میکنن .چرا یدفعه ابش کم شد؟علائمی چیزی داشتی ک رفتی بیمارستان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام به روی ماه تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ ...

سلام اناجون..من چندروزه گلودرد و خارش گوش گرفتم..اصلا معلوم نیست سرماخوردگی هست یا الرژی دکترم گفت انتی بیوتیک و سیتریزین میتونی بخوری...اموکسی سیلین خوردم اصلا جواب نمیده...میتونم ازیترومایسین بخورم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم متخصص زنان گفت هر 12 ساعت میشه یکی خورد ولی کلا ترجیحا هر چی کمتر دارو استفاده بشه بهتره راستی ...

زینب جون هیچ چیزی ک بخام ازش حساسیت بگیرم استفاده نمکنم منتها من هر سال اینموقع الرژی میگیرم ک گوش و سرو صورتم بشدت خارش میگیره و شدید سرفه میکنم ک چندماه طول میکشه...ولی خب فقط الان گلوم گرفته وی خرده دردداره ودرد وخارش گوشام...اصلا نمدونم سرما خوردم یا الرژیه😥دارو هم ک جواب نداده دفعلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403

این ای یو جی ار ک گفتی من نفهمیدم یعنی جنین چی شده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونین چنین سه روزه چقدر طول میکشه تا به مرحله بلاست برسه؟ 

و زمان لانه گزینی بلاست و سه روز چ فرقی میکنه؟ چندروز فاصله دارن بین لانه گزینی؟ 

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟
1364