1421
1411
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1997624 بازدید | 225101 پست
سلام دوستان ی سوال ولی نخندید خدایی بارداری و ویارای عجیب و غریبش همش دلم ازاین چی پف بالشی ها   ...

نوش جونت ولی زیاد نخور شیرینه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊

بچه ها من خوابم بهم ریخته نه شب میتونم درست بخوابم نه روز مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم تا خوابم ببره خیلی از این پهلو به اون پهلو میشم خطری نداره باید بشینم بعد برگردم به اون پهلو یا نیازی نیست

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊

سلام خوبین؟ الان لک دیدم اگه از شوهرم آماده بودم این هفته می رفتم دارو هومو میگیرفتم 

کسی آزمایش smaنداده همسر من حساسه گفت باید بدیم البته ازمایش مهمی هست ولی دفعه اول خانمه گفت ۲ الی ۳ هفته طول میکشه هفته پیش زنگ زدم گفت خانم حدود ۴۰ روز امکان داره الکی یچزی گفته باشه و چند روز دیگه بیاد ما ۳۱ /۵دادیم آز

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

سلام به روی ماهتون... 

دوستان من با ماهی کوچولو کار دارم.... 

از قدیمیا کسی آیدی شو میدونه؟

ممنون میشم اگه میدونه صداش کنه و بگه بهم پیغام بده!!!! 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]

@mahi_kocholoo  

سلام عزیزم. اگه ماهی کوچولوی خودمونی بهم تو پی وی پیغام بده!!! 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
1390

سلام بچه ها 

کسی هس تو سیکل انتقال استرادیول بگیره اما آسپرین نگیره و فقط انوکسا بگیره

منظورم لزوما همراه استرادیول ،آسپرین می دن ؟

ممنون می شم اگه اطلاعی دارین کمک کنین

سلام بچه ها  کسی هس تو سیکل انتقال استرادیول بگیره اما آسپرین نگیره و فقط انوکسا بگیره منظورم ...

عزیزم نه لزوما قرار نیست با استرادیول حتما آسپرین یا انوکسوپارین داشته باشیم.... 

بسته به شرایط فرد داره و اینکه مشکل انعقادی داره یا نه.... 

معمولا احتیاطا با داروهای هورمونی آسپرین تجویز میشه اما نه لزوما.... 

من خودم با وجود مشکل انعقادی کلا آسپرین نداشتم چون به آسپرین حساسیت داشتم و فقط از روز انتقال انوکسوپارین داشتم..... 

اما خوب ممکنه یکی مجبور باشه حتی با قرص ال دی هم آسپرین بخوره یا انوکسوپارین بزنه.... 

وای خانمااا مم دارم مری کامل میشم خدا کنه فردا میرم مرکز بگن آز حاضره اگه باشه شنبه میرم برای گرفتن ...

به سلامتی.... 

انشالله بهترینا منتظرته عزیزم... 

1376
بچه ها من خوابم بهم ریخته نه شب میتونم درست بخوابم نه روز مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم تا خوابم ببره خی ...

راحت باش عزیزم.... 

فقط آروم بچرخ.... 

نه لازم نیست بلند بشی.... 

لای پاهاتم بالش بذار کمکت میکنه.... 

اما کلا آخراش این مشکلات هست.... 

من که از درد لگن آخراش کم می‌آوردم.... 

یاللعجب    

سلام عزیزم چطوری؟ 

دلم برا سلام کردنات تنگ شده.... 

کجای کاری عزیزم؟ 

انشالله مامان شدی؟ 

مرسی عزیزم. انشالله نی نی به سلامتی بیاد بغلت

سلام عزیزم.... 

چقدر دلم برا همه تون تنگ شده.... 

باورتون میشه مثل این گشنه ها که غذا میبینن هول هولکی میخورن انگاری که دیگه غذا نباشه منم تند تند دارم میخونم این شیطونکها هر دو خوابن.... 

الانه که بیدار بشن.... 

خوبی عزیزم؟ 

کجای راهی؟ 

آنقدر دلم میخواد بیام ببینم همه دارین مثل زی زی جون غر این پهلو به اون پهلو شدن و بیخوابیاتو نو میزنین... 

1427
سلام دوستان یه سوال دارم من باید ۱۴ روز قبل از انتقالم روزی ۴ تا استرادیول بخورم میخواستم از کسایی ک ...

عزیزم ممکنه عوارص داشته باشه اما کلا زیاد آب بخور.... 

غلظت خونم بالا ميبره روزی 2-3 لیتر کلا آب برا ماها که تو سیکلیم لازمه..... 

ای وای چقدر برای من دردناکه شنیدن این خبر😣😣😣😣😣😣😣 آزی چرا آخه چرا.......

عزیزم تو خوبی؟ 

گل پسرت خوبه؟ 

وای انگاری تو غربت آشنا ببینی هر کدوم تونو که میشناسم کلی ذوق میکنم.... 

دلیلشو که دقیق نفهمیدیم. دکتر گفت احتمالا مشکل داشته فقط خدا میدونه دقیقا چه اتفاقی افتاد. 

عزیزم خیلی ناراحت شدم.... 

وقتی خبرشو یکی از دوستان داد خیلی دلم گرفت اما توروخدا مواظب خودت باش.... 

لااقل در مورد درمان دارویی احتیاط کن و به طبیعی فکر کن.... 

البته مطمئنا خودت بهتر میدونی اما واقعا وقتی شنیدم نگرانت شدم.... 

همینکه الان تنت سالمه یه دنیاست.... 

انای عزیز میشه درمورد پست من نظرت رو بگی ممنون

اتفاقا عزیزم الان خوندم ولی موندم چی جواب بدم.... 

انشالله که جنین مطلوبت تو جنینا خواهد بود تو + فکر کن... 

1364