1464
1520
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2230843 بازدید | 248497 پست
آره البته روز دوازدهم لکه بینی گرفتم...بله مثبت شد خداروشکر

مبارک باشه 😍😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

سلام

بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده

اما بدنم خیلی خیلی داغِ

از روز دوم ، سوم هم بود 

کلافه م کرده

دماسنج زدم ۳۷.۴ نشون داد

اینجوری بودید ایا؟!؟

لازمِ به ماما زنگ بزنم؟

کسی بعد انتقال درد پریودی داشته 😕

من درد پریودی دارم که میاد و میره 

یعنی میخوام پریودم بشم؟؟؟؟ 😖

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

عزیزم.خیره انشاءالله..بالارفتن دمای بدن از علائم بارداریه معمولا..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
1517
کسی بعد انتقال درد پریودی داشته 😕 من درد پریودی دارم که میاد و میره  یعنی میخوام پریودم بشم؟ ...

بله عزیزم من داشتم اونم شدییییید😊نگران نباش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام دوستان عزیز،کسی هست شماره امیرجنتی روداشته باشه؟بچه هامیدونین الان اگه زنگ بزنم چن وقت بعدنوبت میده واینکه میشه بین مریض رفت؟چون تورشت زندگی میکنم بایدبریم تهران

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد علائم یعنی روز ۹ بزنم نشون میده

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
بله عزیزم من داشتم اونم شدییییید😊نگران نباش 

خدا راشکر که شما هستین و انا جون که جواب میدین 

حدااقل دلمون ارومم میگیره 💖💖💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334

از من به شما نصیحت به علائم فکر نکنید منم یکسره میگفتم واااای درد پریودی دارم یعنی دارم پریود میشم .وای لکه بینی دارم پس باردار نیستم.ولی اینجوری نیست.بالاخره بدنت باید مکانیسم ماهای قبلو پیش ببره که اگه انشالله حاملگی در کار بود همه علائم از بین میره.یکسری علائم جدید ظاهر میشه

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از من به شما نصیحت به علائم فکر نکنید منم یکسره میگفتم واااای درد پریودی دارم یعنی دارم پریود میشم . ...

وای من اصلا ارامش ندارم 

تنهام تو خونه هی از این فکرا میکنم 

خوبه همه اشم قران میخونم ولی باز شیطون کار خودشو میکنه😕😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد ...

اگه روحیه تو نمیبازی و اهمیت نمیدی میتونی بزنی.فک کن میگن برای مثبت شدن بتا هم روز 14هم حداقل باید آزمایش بدی.چه برسه به بی بی.پس برای کنجکاوی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من اصلا ارامش ندارم  تنهام تو خونه هی از این فکرا میکنم  خوبه همه اشم قران میخونم ول ...

باورتون نمیشه من برای اینکه تو فکر نرم،رفتم مسافرت.یکسره پشت ماشین بودم و رانندگی کردم پیاده روی طولانی کردم.ولی کار خونه انجام نمیدادم.ولی دل درد میگرفتم شبا خوابم نمیبرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد ...

من اصلا بدنم یخ نمیشه نه پاهام نه هیچ جا...

کلا از داغی دارم میمیرم.

اگه بتا خوب بالا رفته باشه از روز ۱۱ به بعد ممکن نشون بده.

چه کاریه نزن منفی نشون میده خدایی نکرده احساس منفی بهت دست میده در صورتی که ممکن (انشالله) مثبت باشه

من هرگز بی بی نمیزنم.

1476
سلام مارال جون ،متخصص ایمنی رفتی؟دارو چی بهت داده؟من از iggبالا بود قرص پردنیزولون خوردم دوباره بعد ...

به من اینا را داده:
پنتوکسی فیلین

هیدروکسی کلروفین

ملاتوئین شیف

خدا کنه مال منم پایین بیاد

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانما قرص اموکسی و متروندازول و مسکن برا دو ماه دیگه انتقال دارم تاثیر بد داره ؟

فکر نکنم ولی با دکترت نشورت کن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
1514