1600
1480
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2409491 بازدید | 265918 پست
ممنون عزیزم،،،یعنی من اون روز رو میبینم؟؟😭😭😭

چرا که نه عزیزمممم ان شالله بزودی زود دوباره طعم مادرشدن رو میچشی 🙏🏻🌹

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام اناجونم فدای مهربونیت عزیزم.انشاالله.. انا جون من دیروز دیگه پریود شدم ولی امروز درد خیلی زیاد ...

عزیزم ببخشید که من جواب میدم

وقتی دیواره ضخیم شده باشه بدن وقت نمیکنه اون تیکه ها رو رقیق کنه و مثل خون خارج کنه اینه که بعضی وقتا شاهد همچین تیکه هایی هستیم که بله طبیعی هست.

ولی اگر هر پریود این اتفاق بیافته و تیکه ها اندازه یه کف دست باشن باید دکتر بدونه.

جالبِ همین سری برای من اینطور شد و اندومترم از همیشه بهتر بود 

انشالله که برای شما هم آندومترت عالی بشه.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عه پس خود خودشِ انشالله نگو نا امیدم که میکشمت هاااا ببین شاید مشکلت با همین آنوکس و آسپرین حل بشه ...

ایشالا گلم ایشالا همه جواب بگیریم ولی ازمایشمو فرستادم تو گروه نمی دونم دقیقا مشکل ایمنیم چی بوده  مرسی مهربون بابت دل گرمیت خدا کنه این فسقلی منم برگرده منم معجزه خدا رو ببینم برام دعا کنین😗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
1546
سلام عزیزانم من امروز رفتم آزمایش دادم بتام ۱۹ بود گفتن مشکوکه دوباره شنبه تکرار کن. برگشتم خونه بی ...

انشالله که میره برات دست به دعا میشیم🙏🙏🙏🙏

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
فدات خواهری انشالله .

الهی بگردم گلم دعا میکنم سال دیگه همین موقع ی نی نی ناز تو بغلت باش گلم امیدوارم نتیجه تمام سختی و انتظارتو ببینی گلم بهترینارو برات ارزو میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
مامان مرجان میترسم سیکلم کنسل بشه چندماه که دکترم نبود بعدم که گفتن باید ۱.۵ ماه اسپرین و پردنیزول ب ...

عزیزم بد به دلت راه نده..

فک میکنم برای کسایی ک تو سیکلن یروز در نظر بگیرن.

دکترت کیه؟ 

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
اخ خدا کنه باردار باشی یه انرژی توپ بگیریم 🌹🙏  ترس نداره  ، ازمایش بتا اولین ازمایش ال ...

خیلی نگرانم دوستم خیلی برام دعا کن

انشالله خبر بارداری خودتو زود زود بدی عزیزم

الهی بگردم گلم دعا میکنم سال دیگه همین موقع ی نی نی ناز تو بغلت باش گلم امیدوارم نتیجه تمام سختی و ا ...

ممنون خواهر از دعای قشنگت

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
8
سلام عزيزم خوبيم خداروشكر🙏🏼💕خودت خوبى؟اى جانم تيكرت صورتى هستش مثل خودم😍😍😍 انشالله به سلامتى ...

خب خداروشکر❤💞

آره خاله جون ،منم دخمل تو راه دارم☺

ان شاءالله....🍀

ان شاءالله که قسمت همه منتظرا🙂😍

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام اتفاقا منم رفتم امروز دکتر، گفت خیلی داری چاق میشی، همون روز در میون بخور پریناتال، من هر روز م ...

آره من از ماه سوم به بعد روز در میون میخورم.

نه امگا نداده. گفت اگه فمبیون دو پیدا نکردی امگا بگیر که من پیدا کردم.

من سه ماه اول که کم کردم.. بعد اون تا الان چهارنیم کیلو.تو چی؟

انشالله خواهری کاشکی اینبار دیگه بشه.الان خواهرشوهرم اومده بود پیشم گفت چندمین باره گفتم 16 گفت ثمین ...

عزیزم ان شاءالله که می شه❤🍀 خدا خودش هواتو داره🍀🍀🍀🍀🍀💞

آره من از ماه سوم به بعد روز در میون میخورم. نه امگا نداده. گفت اگه فمبیون دو پیدا نکردی امگا بگیر ...

منم سه ماه اول کم کردم بعد 5 کیلو زیاد کردم، پس تقریبا یه اندازه اضافه کردیم، نمیدونم دکترم گفت حواست به وزنت باشه😑حالا من چی بخورم😂

1537
منم سه ماه اول کم کردم بعد 5 کیلو زیاد کردم، پس تقریبا یه اندازه اضافه کردیم، نمیدونم دکترم گفت حواس ...

یه چی گفته ولش کن خخخخخخخخ☺☺ حالا تازه من میگم کم میخورم بچم ضعف میکنه از گشنگی😁

این بخور نخورها رو اعصابه😂

عزیزم بد به دلت راه نده.. فک میکنم برای کسایی ک تو سیکلن یروز در نظر بگیرن. دکترت کیه؟ 

چوب.ساز

منطورم اینه که فکر نیکردم مبتونم ۲ خرداد که ۱۷ سیکلمه انتقال بدم و بدون گرفتن مرخصی استعلاجی و خبر شدن فضولا سه دوز استراحت کنم چون شنبه ها آفم

خدایا راضیم به رضای تو 
چوب.ساز منطورم اینه که فکر نیکردم مبتونم ۲ خرداد که ۱۷ سیکلمه انتقال بدم و بدون گرفتن مرخصی استعلاج ...

آها...

ببین بنظرم ان شاءالله با این قرص جدید زود بره بالا .خیلیم کم نبوده ک.. ۸ بشه خوبه برا انتقال. از توام ۵ بوده.

سونوی بعدیت کیه؟

عزیزم ببخشید که من جواب میدم وقتی دیواره ضخیم شده باشه بدن وقت نمیکنه اون تیکه ها رو رقیق کنه و مثل ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جواب دادی.

انشاالله

عزیز دل مادر؛تو به خدا نزدیک تری.با قلب مهربونت ازش بخواه که بذارتت تو بغلم.من و بابایی که قول داده بودیم بهترین دنیا رو برات رقم بزنیم.پس چرا نیومدی.چشمام از انتظار و اشک داره خشک میشه مامان بیا..بیا مامان تو بغلم..
1578