1600
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2449612 بازدید | 269776 پست
سلام عزیزم هر روز سونو نمی کنن ولی ممکنه یک روز درميون یا حتی دو روز پشت هم سونو بشی

عزیزم شما تحت نظر کدوم دکتر ای وی اف کردید؟

خدا جونم میشه به دخترم یه خواهر یا برادر بدی خواهش میکنم😍دوستان میشه برا حاجت دلم صلوات بفرستید ممنون میشم🤗🤗

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613
مبارک گلم تیکرتو بذار عاشق این تیکرای خوشکلم کیف میکنم پیش پستای همه ببینم،🤗🤩🥰😁

چشم ميذارم عزيزم😍

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
سلام خانما من امروز رفتم سونو و دکترم گفت ۷ تا فولیکول دارم که ۱۳ و ۱۴ بودن و دوباره آمپول گونال و ...

سلام عزیزم روز چندمی؟ 

گاهی میشه عزیزم و هزینه بیشتر میشه ولی نمیدونم دو برابر میشه یانه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چرت گفته حتی برای دو قلو هم این بتا خوبه  کلی هم دلیل دارم و پشتوانه علمی  کار خوب ...

زينبي جون براي يه قلو چطور؟!

بازم ممنون بابت تبريكت😘😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ااا چه جالب من تا حالا ندیدم🤔🤔 نه فداتشم دوبار انتقال منفی شدم الانم هایپر شدم ماه دیگه ان شاالله ...

عزیزم علائم هایپرچیه؟خیلی دردداره؟

تو را ندارم دلبندم😔ولي در روياهايم برات مادري ميكنم😍من كه به خدا التماس ميكنم تا تورو بهم بده ولي جواب نميده تو خودت از خدا خواهش كن تابياي پيش منو بابايي قربونت برم❤️عشق مامان وبابا...منتظرتيم زودي بيا پيشمون😭خدايا نااميدمون نكن فرزنداني سالم وصالح ازت ميخوايم🙏🏻💚دعامون كنيد دوستاي نازنيم ما منتظرارو🙏🏻🌸
1615
زینبی جون یعنی دکترا خودشون موضوع به این مهمیو نمی فهمن ریسک می کنن!؟

چرا گلم کاملا میفهمن ولی خب گاهی لازمه حتما انجام بشه 

یه چیز دیگه هم هست بلاست کردن جنین برای خانم با سن کم و ذخیره بالا حتی پیشنهاد میشه 

چرا؟ 

چون شانسش رو بالا میره، هم جنین به تعداد زیاد داره و نگران نیست که حالا چند تا هم هدر رفت، رفت 

اینجا گفته میشه خوبه انجام داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ک موعد پریودمم هست لک بزرگ قهوه ای دیدم.فکر کنم اونم واسه همین پریودم بود.پس چرا میگن همه چی ه ...

عزیزم در واقع درسته ولی تا ارتباط خونی مادر و جنین برقرار بشه گاهی خیلی طول میکشه که بتا حتی در خون قابل اندازه گیری باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زينبي جون براي يه قلو چطور؟! بازم ممنون بابت تبريكت😘😘😘😘

برای یک قلو هم عالیه💓💓💓💓 

یواش یواش اگر دوست داری فکر تیکر باش 🌹🌹🌹 بعدش فکر سیسمونی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای یک قلو هم عالیه💓💓💓💓  یواش یواش اگر دوست داری فکر تیکر باش 🌹🌹🌹 بعدش فکر سیسمونی&nbs ...

زينب جون تيكرم رو زدم به اميد خدا

انشالله خدا خودش مواظب همه بچه ها باشه منم جوجه ام رو سپردم دست خدا🙏🙏🙏🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523
نه عزیزم چیزی نگفت ولی من پریود بعدی میرم ک اگه اوکی دادی واسه ماه بعدش برم واسه پانکچر.ببخشید شما چ ...

من روزی 75 واحد گونال اف داشتم وروزای آخر سیتروتاید از روز اول پریود تا 11برای پانکچر

شما چطور؟

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
چرا گلم کاملا میفهمن ولی خب گاهی لازمه حتما انجام بشه  یه چیز دیگه هم هست بلاست کردن جنین برای ...

من که سنم 33 سالمه وذخیرم بالا نیست 11 تا تخمک داشتم چه می دونم شاید صلاحم تو این روش بود چون دکترم واسه یکی که با من پانکچر داشت سه روزه انتقال داد اونم منفی شد

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
1578