1542
1480
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2426179 بازدید | 267627 پست
اولین بارم بود  خیلی امید داشتیم منو شوهرم فقط سه تا جنین برامون تشکیل شد که انتقال دادن اینقدر ...

خیلی ناراحت شدم ایشالا اندفعه مثبت میشی😙😙😔😔

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد ...

اخی عزیزممممم😭😭😭

من فقط اومدم ببینم بعد از اون خونریزی که کردین و با خواهرزادتون رفتین سراغ سونوگرافی حتما جواب سونوتون خوب شده و هردوتا نینی سالمن

آخه چرااااا

چقد سخخخخخت😢😢😢

ان شالله خدا زودتر به دلت آرامش بده عزیزم😔😔

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
سلام دوستای گلم تقریبا 2 ماه مونده تا انتقالم  چی بخورم و چه کارهایی انجام بدم بهتره؟ گرمی و ...

وای عزیزم با منی 

منم بهمن تیشالا انتقالمه منتظرم پری بشم قرص و شروع کنم به خوردن شما دکترتون قرص نداده؟ 

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

خانوما رفتم آزمایش دادم طاقت نیاوردم اونم منفی شد😓😓

تو همین تاپیک مهلا بود بتاش 4 شد قطع کرد داروهارو ولی باردار بود و متاسفانه سقط شد، 

راستی دوستان مهلا چی شد آخه میگفت این ماه هم بتاش رفته بالا؟ باردار بود؟

خیلی ناراحت شدم ایشالا اندفعه مثبت میشی😙😙😔😔

ممنون عزیزم ولی دیگه حوصله ندارم این راهو برم اگه جنین داشتم شاید امیدی داشتم برم واسه انتقال ولی دیگه حوصله ندارم از اول شروع کنم خورد تو ذوقم

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
1546
خداروشکر اره عزیزم.سونو گفت پسره.حالا اگه تاانومالی تغییر نکنه 😆 منم همسایه رو فحش میدادم دیروز🤭 ...

رفتی پیش گیتی واسه سونو؟ تا هفته 16 تهوع شدیده بعد انگار فروکش میکنه و بهتر میشه 

تو همین تاپیک مهلا بود بتاش 4 شد قطع کرد داروهارو ولی باردار بود و متاسفانه سقط شد،  راستی دوس ...

واقعا یعنی مشکوکم نبود چطوری فهمید دوباره بارداره

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
واقعا یعنی مشکوکم نبود چطوری فهمید دوباره بارداره

فکر کنم ماه قبل جنین انتقال داده بود رفت آزمایش عددش 4 شد داروهاشو قطع کرد هرچی صبر کرد پریود نشد رفت آزمایش عددش نمیدونم 300 اینا بود مثبت بود ولی افتاد به خونریزی و بتاش اومد پایین چون نمی دونست و ناگهانی قطع کرده بود، این ماه هم اومد یه چیزی گفت و رفت دیگه خبری نشد، گفت طبیعی اقدام کرده و بتاش 50 و بازهم داستان داره...

ممنون عزیزم ولی دیگه حوصله ندارم این راهو برم اگه جنین داشتم شاید امیدی داشتم برم واسه انتقال ولی&nb ...

الان اعصابت خورده یکم ولش کن استراحت بده به بدنت باز شروع کن عزیزممم 

چند سالته؟

من از دکتر پرسیدم.گف اشکال نداره.حتی چرک خشک کن ولی خب نخوردم.فقط یدونه مسکن خوردم

آهان

دکتر بهتر میدونه، ان شاء الله زودتر بهتر بشین

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ  من در همه زمینه ها با کمک پروردگارم توانایی کامل دارم  
1432
فکر کنم ماه قبل جنین انتقال داده بود رفت آزمایش عددش 4 شد داروهاشو قطع کرد هرچی صبر کرد پریود نشد رف ...

وای بنده خدا چه حالی شد

من بتامو زده بود کمتر از ۴ من روزی سه تا شیاف دارم یدونه آمپول حالا می خوام خودم شیافمو بکنم دوتا فکر نکنم مشکلی باشه

مرجان جون وزن دوقلوهات تو هفته ٢٠ يا ٢١ يادته چند بود ؟ بعد آب كيسه رو يادته عددش چند بود ؟ 

من اون موقع نرفتم سونو.۱۹ رفتم برای آنومالی.

بعدیش رو ۲۳ هفته رفتم. ولی یادم رفت وزن رو بپرسم . چون بیشتر برای آب دورشون رفتم.

عکسشو میذارم.

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تو چشمم خون شد از دوری، به چشمم آب شد      یک دقیقه بیشتر امشب دلم بی تاب شد‌
الان اعصابت خورده یکم ولش کن استراحت بده به بدنت باز شروع کن عزیزممم  چند سالته؟

۳۳سالمه یبار سه سال پیش باردار شدم بادارو ولی خارج رحم شد یدونه لولمو از دست دادم فکر می کردم با اولین میکرو نتیجه می گیرم خیلی امید داشتیم ولی نشد واقعا این راه یه دل پرجرات می خواد و امید وطاقت زیاد اینهمه هزینه حالاهیچی اینهمه آمپول اینهمه استرس تو این روزای جوونیمون  حداقل کاشکی این راه ۱۰۰درصد نتیجه داشت هیچکس دست خالی بر نمی گشت

این ویدیو درمورد انتقال جنینه خیلی جالبه حتما نگا کنین

https://www.ted.com/talks/nassim_assefi_and_brian_a_levine_how_in_vitro_fertilization_ivf_works?utm_campaign=tedspread&utm_medium=referral&utm_source=tedcomshare

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خــــدا امیــد من است...
وای بنده خدا چه حالی شد من بتامو زده بود کمتر از ۴ من روزی سه تا شیاف دارم یدونه آمپول حالا می خوا ...

دوست من نظر دکترت مقدم تر هست، این همه سختی این چند روز هم روش با اینکه میدونم این دوهفته انتظار از همه چیز سختره، وای ان شاالله نتیجه اش شیرین میشه

1601
فک میکنم قرص سرماخوردگی نخوریم بهتر باشه

استامینیوفن ساده و قرص آنتی بیوتیک اگر دکتر چرک ببینه باید خورده بشه و مشکلی نداره.

یعنی عفونت بدتره.

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تو چشمم خون شد از دوری، به چشمم آب شد      یک دقیقه بیشتر امشب دلم بی تاب شد‌
دوست من نظر دکترت مقدم تر هست، این همه سختی این چند روز هم روش با اینکه میدونم این دوهفته انتظار از ...

درسته ممنون بابت اینکه راهنمایی کردی عزیزم 

یعنی اسیدفولیک و آهن و کلسیم هم بهت نداده؟؟ حداقل این سه مورد باید تجویز میکرد چون تا سه ماهگی باید ...

فقط فولیک اسید دارم دیگه هیچ مکملی نداد البته یادآوری کنم که من سه روزه آمپولام شروع شده هنوز تخمک کشی نشدم گفتم اگه برای کیفیت تخمک و اسپرم لازمه که خودم برم مکمل بگیرم

1578