1600
1541
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2403892 بازدید | 265419 پست
عزيزم اگر تخمكهات زياد باشه احتمالا جنينهات رو فريز ميكنن و خيلي از دكترها هم فريز انتقال ميدن ولي خ ...

شما فرش بودین مشکلتون چی بود؟

من تنبلی خفیف و شوهرم تعدادو مورفوی کم 

عزيزم منم پريود شدم، اصلا به ازمايش نرسيد

انگار آی وی اف بیشتر نگیر داره تا بگیر، خودمم موندم چیکار کنم😔😔😔

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

شما فرش بودین مشکلتون چی بود؟ من تنبلی خفیف و شوهرم تعدادو مورفوی کم 

نه عزيزم براي من فريز بود ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه عمل كرد و بعد از عملش يك بارداري با آي وي اف داشتم و يك بارداري طبيعي .

نه عزيزم براي من فريز بود ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه عمل كرد و بعد از عملش يك ب ...

چقد خوب که بار اول نتیجه گرفتین 

استرس دارم زیاد که اگه نشه چی دیگه خسته شدم از انتظار وقتی یکیو میبینم که نتیجه گرفته با این روش خیلی امید وار میشم

1546
چقد خوب که بار اول نتیجه گرفتین  استرس دارم زیاد که اگه نشه چی دیگه خسته شدم از انتظار وقتی یک ...

عزيزم استرس نداشته باش خانمي ، من هم ٤ بار آي يو آي ناموفق داشتم و توي آي وي اف هم بار اول سقط داشتم و بار دوم نتيجه گرفتم اين راه كفش آهني ميخواد ، اميدوار باش و توكل كن به خدا ان شا الله حتما حتما شما همون بار اول نتيجه ميگيري خدا بزرگه عزيزم .

بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

مبارک عزیزم خداروشکر امروز یه خبر خوش شنیدیم ...مبارک باشه عزیزم..قابل توجه ثمین خانم حالا امیدوار شدی عزیزم😉😉

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏انشاءالله خیلی زودمامان میشم..
عزيزم استرس نداشته باش خانمي ، من هم ٤ بار آي يو آي ناموفق داشتم و توي آي وي اف هم بار اول سقط داشتم ...

منم ۳ ماه پیش ای یو ای شدم که منفی شد

الانم ی فیلم داره شبکه نمایش راحع به بچه😥

1566
۲۲ تقریبا ۵ ساله منتظرم  خیلی ممنون گلم

عزيزم سنت كه خيلي كم هست ، تو رو خدا استرس نداشته باش استرس سم هست واقعا .

من ٣٨ سالم هست و توي ٣٠ سالگي ازدواج كردم و ٣٦ سالگي خدا بهم دخترم رو هديه داد . 

شما هم مطمئنم زودي مامان ميشي .

یکی از لوله هام بسته هست،تنبلی هم کمی دارم. همسرم هم مورفو ۲٪ سالم داره یعنی میشهههههههه

خداروشکر یه مثبت دیدیم حالا این مدلیشم بیشتر میچسبه خداروشکر

۳۶سالمه تنبلی تخمدان دارم والیگواسپرم سه بار پانکچر سه بار انتقال،۱بار فرش ۲بار فریزی بار آخر دوسال ونیمه پیش بود چون هایپر شدم دیگه نرفتم میخوام دوباره از نوشروع کنم ایشالله از بهار ۱۶ سال خیلی زیاده خدا رحم کنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤩✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
ی سوال دارم از خانمای ای وی فی دکتر بعد از انتقال و مثبت شدن ازمایش رابطه ی جنسی رو منع میکنه؟

شدید منع تا ایشالله مثبت بشی بعدشم تا صدای قلب نی نی

۳۶سالمه تنبلی تخمدان دارم والیگواسپرم سه بار پانکچر سه بار انتقال،۱بار فرش ۲بار فریزی بار آخر دوسال ونیمه پیش بود چون هایپر شدم دیگه نرفتم میخوام دوباره از نوشروع کنم ایشالله از بهار ۱۶ سال خیلی زیاده خدا رحم کنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤩✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
آفرین آفرین عالیه 💪💪💪💪💪 تا الان هم هر چی توضیحاتت رو ميخونم هیچ اثری و نشانه ایی از بی کیفیتی ...

ممنونم عزیزم، ان شالله با دعا و انرژی مثبت شما دوستان،  دوست گالیور خوب اومدی دقیقا خودمم بهش قبلنا گفتم که همش میگی من میدونستم نمیشه و مثل کارتن گالیور هی فاز منفی میدی

1403
ی جانمممم عزیزم خیلیییی مبارکه خداروشکر،،ایشالله نصیب همه بشه😍😍😍😍

ایشاله

اون لحظه وقتی بی‌بیم مثبت شد فقط برای منتظرا دعا کردم با چشمان گریون💙

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر قوطی۱۲۰تاداره روزی ۴تا باید مصرف بشه یه بسته ۵۴۸۰۰۰😲 تومن که برای یکماه کافیه.فکر نکنم مشکلی ...

خدایا چقدر گرونن، آخه ماها کلی خرج دیگه هم داریم،،  ممنون عزیزم،،  یکماه استفاده خوبه یا باید چند ماه استفاده بشه تا نتیجه بده؟

شما پروژسترون نميزدي؟ با وجود پروژسترون كه نبايد پريود شي؟

روزانه دوتا شیاف میزدم،،  دقیق سر روز موعد پریودم که میشد روز ۱۲ انتقال پریود شدید شدم بعدشم آز منفی،،  وقتی از دکتر پرسیدم گفت بعضی ها که کلا لانه گزینی انجام نشده براشون پریود میشن

عزیزم انقد هفت خوان رستم رو رفتیم و بی نتیجه طفلی حق داره باور نکنه که یهو از خوان اول پریده باشین ت ...

🤣🤣🤣

قربونت برم دوست خوبم😘🥰😍

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578