1600
1541
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2419410 بازدید | 266997 پست
چه مسخره چه دکتر بیسوادی .وا یعنی با دو لوله ی بسته راحت تجویز آی یو آی کرد

ثمین جان اصلا عکس رو چک نکرده تجویز کرده....یعنی اصلا بررسی ها رو که جز اصول اولیه درمان هست بلد نیستند بعضی دکترا

دوستت دارم حتی بیشتر از قبل  (اگه حال دلم خوبه/سکوتم معجزه کرده/وگرنه خوب میدونم/که درد ازهرطرف درده)
ثمین جون چه دعای قشنگی کردی به دلم نشست...دیدم منم الان از خدا فقط بچه سالم و صالح میخوام و فقط هین ...

من به این نتیجه رسیدم که تنها گناهی که میتونه آدم رو از خواسته اش دور کنه ناشکری و ناسپاسی هست. باور کنین اگه تو هرحالی شکر گزار باشیم خیلی سریعتر به خواستمون میرسیم. اصلا یه کتاب هست به اسم معجزه شکرگزاری. مثلا الان ثمین جون که داره میره طب سوزنی بخاطر اینکه از لحاظ مالی این توانایی رو داره که هر راهی رو امتحان کنه یا اینکه بالاخره همسرش باهاش همراهه، اگه بجای اینکه به درد این سوزنا فکر کنه شاد و باروحیه بره به خدا هم دردش کم میشه هم اثر طب سوزنی بیشتر میشه. ثمین تورو خدا از حرفم نرنجی ها. فکر نکنی از رو بیخیالی این حرفا رو میزنم. من اینارو همه رو از سر گذروندم. سالی که پدرم فوت کرد انقد غر زدیم ناشکری کردیم به غم چسبیدیم که مامانم تو 47 سالگی ایست قلبی کرد و رفت تو کما. هرکس هم بهمون میگفت ناشکری نکنین باهاش قطع ارتباط میکردیم. اینا رو گفتم که فکر نکنین رو هوا دارم یه چی میگم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

وای چه بد...... بله همسر من چون خودش تخصص داره. تو هر کاری حتی درمان کلی بالا پایین میکنه..وای به ک ...

امیدوارم که پر قدرت بتونین از رو موانع بپرین به سلامت. به امید خدا عزیزم

لی لا جون این کیفیت ندارمشون منو کشته کیفیت ندارن یعنی چی؟ یعین اصلا جنین تشکیل نمیشه؟ یعنی جنین ...

فکر کنم منظورشون اینه که پیر هست و خیلی قوی نیست. آهان اینم گفت که اکثرا مشکل کروموزومی دارن

1546
چه مسخره چه دکتر بیسوادی .وا یعنی با دو لوله ی بسته راحت تجویز آی یو آی کرد

به جون همسرم اگه خلاف واقع گفته باشم. چون تو رادیولوژی بهمون گفته بودن لوله ها بسته است وقتی دکتر گفت عکست خوبه و شروع کرد به تجویز، همسرم صداش دراومد که ریپورت رو بخون

سلام عزيزم خودت خوبى؟؟؟آره خيلى وقته نبودم راستش به خير و شادى نبود اما زندگيم ديگه مجبوريم بسازيم ه ...

انشالله که نتیجه اش به خیر باشه و شادی عزیزم

قربونت❤❤❤ فعلا قسمتم نشد دیگه برای سومین بار منفی شدم داروهام که بعضیاش فرق داشت، سریه اول سینال دا ...

موفق باشی عزیزم مرسی از توضیحاتت😘🙏💖

برا حال دلم یه صلوات بفرست    اونقدر داغونم که نمیشه گفت دلم چه آشوبی هست  

شادن عزیز و ناز جون متاسفم که منفی شدین. فقط میتونم برای آرامشتون آیت الکرسی و سوره عصر رو بخونم دوستای خوبم. امیدوارم بهترینا براتون اتفاق بیوفته خیلی زود

8
بعد میکرو طبیعی شدید؟ علت میکرو کردنتون چی بود؟

ذخیره تخمدان خودم 3دهم بود و شوهرمم خیلی خیلی ضعیف بود 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
وای عزیزم ناراحت شدم ولی مطمئنم سری بعد خدا ی دوقلوی فوق العاده بهت میده.خوشحالم روحیتو حفظ کردی.

قربونت برم😍 توکل به خدا❤❤❤

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
عزیزمممم خیلی ناراحت شدم واسه شما ونازی جون ،انشالله خدا واستون بهترینا رو رقم بزنه وبزودی زود مامان ...

ممنونم شمیم جان😘😘😘 دیگه قسمت من فعلا اینجور بوده بازم هرچی خدا بخواد

انشاالله مامان شدن خودت❤

فکر کنم این بدبختی هایی که داریم می کشیم به خاطر اون کاغذهاییه که توش نوشته بود اگه اینو به ده نفر ندی یه روز خوش نمی بینی😐😐😐
عزیزم انشالله دفه بعدی دوقلو حامله شی 

ممنونم، الهی آمین😍

1403
شادن عزیز و ناز جون متاسفم که منفی شدین. فقط میتونم برای آرامشتون آیت الکرسی و سوره عصر رو بخونم دوس ...

ممنونم ازت لی لاجون، بهترین لطفه در حقم😍😍😍

انشاالله مامان شدن خودت بعدش من❤

ببخشید نتونستم ساکت بمونم. عزیزم خیلی وقته دیگه آی وی اف نمیکنن میکرو میکنن. میکرو یعنی جنین شناس اس ...

بله عزیزم من دیگه ivfنکردم بعد از چندبار پانکچروانتقال و منفی شدن گفتن باید میکرو میکردی!! من بهشون گفتم پس تا الان این همه میام دکتر تو مرکز پروندم ادازه 10 کیلو ورقه و آزمایش سونو هست الان بهم میگین باید میکرو میکردین؟؟!! جنین شناس عصبانی شد بهم گفت تو باید به ما میگفتی همسرت ازو اسپرمیه اونقدر عصبی شدم که تو مرکز داد زدم پرونده من دست شماست من باید بگم یا شما بدونین بعدش بهم گفتن باید بری اسپرم اهدایی بگیری اونقدر خودمو همسرم به هم ریخته بودیم که همسرم میگفت وقتی تورو میبینم از خودم شرمنده میشم😢 خلاصه رفتیم پیش یه پروفسور همسرم آزمایش اسپرم مجدد بعد2 ماه داد جوابش خوب بود گفت همسرتون هیچ مشگل اسپرمی نداره فقط حرکتش ضعیفه اونم که درکل اسپرمش باروره اونقدر شوکه شدیم که باورمون نمیشد بعد اینهمه سال شوهرم خوب شده.....سرشماهم به درد آوردم🙏 

خیلی از دکترا تو این سال خیلی نا امیدم کردن خیلیا سرم دادزدن به خاطر یه سوال پرسیدن....خدا تمام منتظرارو دل شاد کنه🙏💖💖💖🌺🌺الهی آمین

@shadennn    

@naz69    

خیلی ناراحت شدم 😢

ولی امیدتون رو از دست ندید، مطمئنم سر موقع خدا بهتون میده، امیدوارم خواست خدا و خواست شما یکی باشه و خییییییلی زود به مراد دلتون برسید 🙏🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
قربونت❤❤❤ فعلا قسمتم نشد دیگه برای سومین بار منفی شدم داروهام که بعضیاش فرق داشت، سریه اول سینال دا ...

وای عزیزم ...متاسفم 😢 

امیدت به خدا باشه من اونقدر منفی شدم که به خودم میگم اونقدر میرم جلو انتقال میدم تا بدنم به این موجود ناشناخته عادت کنه....قوی باش عشقم💖💪

1578