1464
1482
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2182958 بازدید | 243598 پست
سلام خانومای گل  من حدودا سه هفته پیش انتقال داشتم که از بتا دادم و‌مثبت شد ولی دقیقا روز دوم ...

سلام عزیزم اصلا ذره ایی نگران نباش 

تاپیک پره از مامان هایی مثل شما با خیال راحت همون تاریخی که گفتن برو سونو مبارکت هم باشه 😍😍😍😍😍

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم از جوابت  ۵روزه استراحتم  از فردا باید برم سرکار

عزیزم فقط مراقب باش بهت فشار نیاد

استراحت و تو خونه موندن برای 2 هفته انتقال لازم نیست ولی بعد از + شدن دیگه باید احتیاط کرد خصوصا اگر لک و خون دیدی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام دوستان، من از وقتی شیاف میزارم همش لکه بینی دارم و بیشتر هم شده ، سر معده ام هم درد میکنه نفسم ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ 

اون علائم که مال بارداری هست 

شیاف هم مقعدی بذار خیلی بهتره، جذبش هم دقیقا فرقی با واژینال نداره، البته این نکته رو بگم سیکلوژست و فرتیژست رو فقط اطلاع دارم میشه به هر دو صورت گذاشت ولی بقیه مثلا اندومترین یا اوتراژستان رو فقط واژینال شنیدم باید استفاده کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم هفته ۶خونریزی کزدم تا الان دو هفته است لک دارم، سونو کرد ولی حرفی از هماتوم نزد. پس کی تموم میشه ...

ای کاش استراحت کنی تو خونه نمیگم همش بخوابی ولی آخه سرکار رفتن با لک و بارداری یه کم استرس آوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
وای مامانای مهربون  مرسی که جوابمو دادید  من فقط یروز خونریزی داشتم‌بعد اینکه امپولام‌دو ...

عزیزم دکتر منم مخالف استراحت مطلقه ولی خداییش دیگه سرکار رفتن به آدم استرس میده

منم لک داشتم تا یک ماه گفت اجازه ندارم برم سرکار، ولی خوب دائم هم خوابیده و دراز کش نبودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید یه سوال دیگه😁 من پلی کیستیک بودم شدید ،ایندفعه یه هفته قبل پریودیم یه داروی گیاهی پیدا کردم ...

عزیزم من بودم صنعتی و سنتی رو با هم نمیزدم😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام زینب جان .من تقریبا دو هفته دیگه پانکچرمه الان روز اول پری هستم تو این مدت پیاده روی کنم خوبه ب ...

سلام عزیزم، خیلی هم عالی. گلم هر روزی که هوا آلوده نبود حتما بیرون پیاده روی کن عالیه

فقط اگر ذخیره بالا داری مراقب باش رژیم پر پروتیین رو از الان شروع کنی و کلا تو سیکل خیلی دولا و راست نشو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم، خیلی هم عالی. گلم هر روزی که هوا آلوده نبود حتما بیرون پیاده روی کن عالیه فقط اگر ذخیره ...

مرسی عزیزم من شمالم هوا که عالیه فقط گاهی متاسفانه بارونیه.من مشکل mtfhr هتروزیگوت دارم و مشکل ایمنی هم خیلی کم دارم .الان نباید دکترم  برای این مشکلاتم بهم دارویی میداد؟!!؟( انتقالم قراره فریز باشه ) فقط کیوتن و فولیک 5 و آپوویتال میخورم قبل پری هم استرادیول از شب 15 پری تا 10 شب خوردم

8
آره گلم کاملا درکت میکنم  واقعا اون حدودای هفته 8 و 9 نمیدونم کدوم داروهام جذب شد کدوم نشد، آب ...

باشه عزیزم..مرسی از راهنماییت ❤❤مرسی که درکم میکنی چی میگم 😔

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤

سلام به روی ماه تک تک دوستای گلم.... 

چه قدیمیا چه جدیدا..... 

دلم خیلی هوای خونه مونو کرده بود الان که دیدم وصل شد انگاری دنیارو بهم دادن.... 

گذرا و تند تند چند تا صفحه رو خوندم..... 

ظاهرا مامان زین جون گل پسر ماهشو بغل کرده.... 

عزیزم مبارکت باشه و نامدار و سلامت باشه و سایه مامان باباش بالا سرش.... 

برا تک تکتون بهترینارو از خدا میخوام.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرسی گفتی گلم، اطلاعی نداشتم که این مدل هم هست یا نه نمیخواستم اطلاعات غلط بدم یک دنیا ممنون از انت ...

خواهش میکنم خانومی❤❤❤❤

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلام مامان خانم خوبی ،نی نی  هاخوبن الحمدلله. وای چقدر شرایطت سخته.دوری خیلی سخته

سلام.

ممنون خدت رو شکر.به نظر خوبن. امیدوارم خوب باشن.از تکوناشون حس میکنم.

۵ش هم صدای قلبشون رو شنیدم.

آره واقعا دیوانه کنندس.

من خودمم بتونم تحمل کنم ، حس میکنم پسرم کم آورده.

سرمام خوردیم ، دیگه هیچ.عصبی میشم از رفتاراش.

همسرمم سرش خیلی شلوغه ، نمیتونه بیاد زیاد.

گیج و سردرگمم.

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پسرام رو به خودت میسپارم .مراقبشون باش.
عزیزم جای شکر داره حال گل پسرت خوبه و بخیر خونه بردی نگران وزنش نباش هر روز تغییر میکنه ،،دکترش نگفت ...

ممنون . گفته هر دو ساعت . من هر س ساعت میدم و ی دو ساعت هم گیرش هستیم تا اینکه ده تا پانزده سی سی میخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
1476
اصلا اینطور نیست..دکترت که ناشی نیست ...واسه من و یاسی که خوب بود و درست شد همه چیز...ببین دکتر صارم ...

سارا خيلي ممنون ك گفتي اينا رو، اگه فقط هيسترو بود با سر رفته بودم الان از اون بخش لاپارا و مخصصصصوصا كوترش ميترسم كه گفت سيور پلي كيستيك هستي و تخمدانهات سنگ شده در حدي كه تخمكي كه بر ميدارن مثل سنگ با يك زوناي سخت، ميشه، فقط از اينش ميترسم كه دخيره ي نزديك چهار رو كوتر كنه،، بعدشم واقعا پيامبران مجهز تر از نيايش ه؟ 

...
سارا خيلي ممنون ك گفتي اينا رو، اگه فقط هيسترو بود با سر رفته بودم الان از اون بخش لاپارا و مخصصصصوص ...

اره پیامبران خیلی بزرگتر و مجهزتره به ظاهر..بری ببینی خودت متوجه میشی که بیمارستان خوبیه واقعا

حالا بازم فکراتو کن..و با همسرت هم فکری کن و یه تصمیم منطقی بگیرید

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤
سلام عزیزم، خیلی هم عالی. گلم هر روزی که هوا آلوده نبود حتما بیرون پیاده روی کن عالیه فقط اگر ذخیره ...

سلام به همگی دوستان و زینبی بابا ،،، متاسفانه من روز 12 انتقالم پریود شدم و الان روز 14 انتقال هستم و همچنان خونریزی زیاد دارم ،،،، ازمایش بتام برای سه روز دیگست که کلاً منتفی شده ،، جنین فریز هم که ندارم چون همین دوتا جنین تشکیل شده بود ،،، یادتونه گفتم خیلی معمولیم فکر کنم هیچ خبری نباشه و دقیقا اینطوری هم شد فقط فکر نمیکردم که تا وقتی که شیاف استفاده میکنم پریود بشم چون تو ای یو ای هم بعد از منفی شدن آزمایش و قطع شیاف پنج روز طول کشید تا پریود بشم ،،، بهرحال دلم خونه ، دلم شکستست باورتون میشه که از پنجشنبه تا الان به همسرم نگفتم که پریود شدم چون هربار به چهره ش نگاه میکنم دلم برای اون بیشتر میسوزه و آتیش میگیره مخصوصاً وقتی که بچه های برادرش که از خودش کوچکترنو بغل میکرد و باهاشون بازی می کرد تو دلم خون گریه کردم و کلی شکایت از خدا که دیگه چکار باید انجام بدم که انجام ندادم ، امروز که رفتم خونه میخوام بهش بگم فقط نمیدونم با چه جمله بندی بگم ...

سوال دارم ، من دوباره باید پانکچر بشم چند تا پریود باید بگذره تا دوباره پانکچر انجام بدن ؟؟؟؟؟ و اینکه موعد شش ماهه آزمایش های من گذشته ، فقط من باید ازمایشمو تکرار کنم یا همسرمم باید تکرار کنه ؟ اگه همسرمم باید تکرار کنه مطب زنان براش مینویسن یا دوباره باید  وقت مطب مردان بگیریم چون بعید میدونم دیگه همسرم باهام دکتری بیاد.......

و اینکه کلاً الان من باید چکار کنم باید به رویان زنگ بزنم بگم؟؟ وقت مطب زنان بگیرم ؟؟؟؟ 

گیج شدم چکار کنم ؟؟

1508