1600
1609
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2448651 بازدید | 269706 پست
منم نه تنها دلشو ندارم خیلی هم دوست دارم بعد از این همه سختی چندتا بچه یکدفعه ای بیاد تو بغلم ، یعنی ...

دوست داشتن که آره خیلی خوبه ولی دوقلو هم بارداری پرریسکه چه برسه سه قلو. سه قلو دیگه خیلی خطرناکه برای ما. احتمال زایمان زودرس و خدایی نکرده پیش اومدن مشکل زیاده. برای همین بعضی از دکترها وقتی سه قلو میگیره میگن یکیش رو باید ریداکت کنی مخصوصا" اگر مادر شرایط خاصی داشته باشه که نگهداری جنین ها براش مشکل باشه. اما دوقلو فکر می کنم راحت تر شدنی باشه من عاشق دوقلو ام. فکر کنم خدا برای همین میکرواینجکشنیم کرد که از این راه بهم دوقلو بده چون ژنش رو اصلا" نداریم. ( از سری جملات من برای راضی کردن خودم :)) )

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

اره حتماخوشحال میشم.من اخرین بار26مهرپریودشدمالان منتظرم ببینم اگه پری شدم تقویت کنم واذرماه برم انت ...

عزیزم منم طبعم سودا معتدل بود، رو به بلغم

اینا هم یک جا نرفتم که بهم لیست بدن 

خودم در طی چند سال سبک زندگیم شده بود واسه همین هر چه قدر که راحتی و برات مقدوره انجام بده اصلا اجرای همش لازم نیست 

اما میوه های گرم، آناناس، موز، انبه، آووکادو(برای رحم عالیه و سرشار از اسیدهای چرب مفید) 

گوشت گوسفندی

پرندگان بلدرچين، اردک، کبک، و حتی تخم اونها عالیه، مرغ محلی 

روغن حیوانی گوسفندی، روغن کنجد روغن زیتون، پنیر هم سعی کن گوسفندی باشه 

به جای سالاد کاهو و خیار تبوله درست کن با جعفری و سبزی بیشتر بخور تا سالاد، اگر هم خواستی شبها نباشه 

ماهی جنوب تا قبل از بارداری عالیه مصرف کنی چون ماهي های جنوب سردیشون کمتره، اون هم شب نباشه 

میگو هم عالیه، کلسترول درسته داره ولی میزان‌ش برای جلوگیری از یائسگی زود رس و تخمک با کیفیت خوبه(کلا حذف کلسترول اشتباه بزرگ هست و باعث یائسگی زود رس میشه) 

جوانه گندم و بلغور گندم هم عالیه 

برنج قهوه ایی هم کمک کننده است 

عسل حتی نوع تغذیه ایی از شکر خیلی بهتره پس به جای شکر مصرف کن

گاهی هم این وسط سردی مصرف شد مهم نیست

گلم عرق بهارنارنج و گلاب هم گرم هستن هم آرامبخش و هم مقوی قلب و مغز 

تو چای هل بریز یا عرقش رو، چون چای سرده

فلفل سیاه هم به میزان متعادل تو غذاها داشته باش 

سیر و پودر سیر هم همین طور

آجیل ها و قوتو کرمان هم بگیر عالیه

عزیزم خودم تمام این ها رو انجام میدادم و اصلا شده بود سبک زندگیم، فقط چون همسرم یه مقدار طبعش گرم بود برای اون مثلا قاطی شربتش عرق شاهتره هم میریختم یا کمی کاسنی، یا سالاد شیرازی بهش میدادم

کلا مصرف میوه و آبمیوه هم خیلی زیاد داشتیم خصوصا آب انار و آب پرتقال 

انجیر و زیتون هم عالی هست

مصرف نخود و ارده هم بالا ببر عالیه

خرما رو هم اگر نوع پیارم گیر بیاری بهتره 

تا حداقل یک ساعت بعد از غذا آب و میوه نخور 

تو پریود، حمام رفتی از کمر به بالا رو بشور، چون واقعا نمیشه اصلا حموم نرفت، یا ببخشید دستشویی رفتی فقط وقتی مدفوع بود با آب ولرم خودتو بشور، اگر اصلا نشوری یه جور دیگه عفونت میگیری 

تو زمستون سعی کن همیشه تو خونه جوراب بپوشی چون پاها که گرم باشه، رحم هم گرم میشه

گلم با مصرف اینا تقریبا میتونم بگم خیلی کم پیش میاد پالتو بپوشی، کلا بدنت گرم میشه 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522
دقیقا اصلا این جور نیست که هر چی دلشون خواست بکنن اتفاقا مسئولیت پدر و مادر جواب دهی شون خیلی بیشتر ...

قربونت برم عزیزم. راستش پدر همسرم به بداخلاقی معروفه، دیگه همسرم و خواهر برادراش و مادرشون میشناسنش،عادت که قطعا نکردن اما همسر من که به آرامش و صبوری تو فامیل هردومون معروف شده،دیگه اینبار صداش دراومد. یعنی چیزی هم به پدرش نگفت اما به من خیلی گله اش رو کرد. امیدوارم خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه. وای خدا جون کی میشه نی نیت به دنیا بیاد، خوردنی میشه ها

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
هیچ کار نکن گلم، اون باید نازتو بکشه واسه این همه سختي و از جون مایه گذاشتن شما

ممنون بابت توجهتون .چی بگم والا.خودمم دیگه تو این راه خسته شدم ایشالا اینبار بشه اگر نشه با خودم عهد بستم دیگه سراغش نرم چون واقعا بریدم.شوهرمم نگران منه چون من رماتیسم هم دارم و همش نگرانه این داروها وضعیتمو خراب کنه و خودمم بخاطر اینهمه صدمه ای که دارم به بدنم میزنم عذاب میکشم.خیلی مسیر سختیه ایشالا یه روزی برسه که لااقل همه از این راه بادست پر برگردن .نه مثل من که هر چی میدوم بهش نمیرسم.اوندفه دی ماه انتقال دادم تو بهمن سقط شد اما بقایا هنوز بود و اردیبهشت امسال کورتاژ کردم این چند ماه از انتقال تا کورتاژ هر دومونو داغون کرد.این درحالیه که هیچکس به غیر از خودم و شوهرم چیزی نمیدونه و این مخفی کاریم خودش مصیبتیه.ارزو میکنم این سری اگه میخواد ااخرش به سقط بکشه اصلا نشه و از اول منفی بشم😔😔😔😔

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
عزیزم منم طبعم سودا معتدل بود، رو به بلغم اینا هم یک جا نرفتم که بهم لیست بدن  خودم در طی چند ...

خیلی ممنون دوستم یه دنیاسپاس حتماهمینهارارعایت میکنم بقیه اش هم توکل به خدا.🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘

8
باشه عزیزم چشم سعی خودمو میکنم. وای خدا مثل خواهر من هستی اونم جایزه برا خودش خوراکی میخره یا میره ک ...

😂😂😂😂 خدا رو شکر من فکر میکردم فقط من اینطوریم🙈🙈

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊
ممنون بابت توجهتون .چی بگم والا.خودمم دیگه تو این راه خسته شدم ایشالا اینبار بشه اگر نشه با خودم عهد ...

عزیزم چه قدر سخت، خیلی متاسفم ولی شک نکن بهترین کارو کردین چیزی نگفتین، چون اون وقت درد زخم زبون و حرفهای ناراحت کننده بیشتر اذیت می‌کرد 

ان شاالله این دفعه همه چی عالی پیش بره

آزمایش های ایمنی و انعقادی دادین؟ به خاطر رماتیسم می پرسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بعد از + شدن، طی 10 روز 7 تا بی بی چک زدم باورم نمیشد آخه، ضمنا دلم خنک شد انتقام گرفتم ازش

فکر کنم من تنها کسی هستم که اصلا بی بی چک نزدم فکر کنم خیلی بی ذوقم😶😶

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊
چشمت بی بلا خانوم دکتر. شاید باورت نشه اما میبینم پست گذاشتی خوشحال میشم میگم خدارو شکر حالش بهتر شد ...

عزیزمی منم چون همیشه هستی یه کم سر نزنی نگرانت میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1523
فکر کنم من تنها کسی هستم که اصلا بی بی چک نزدم فکر کنم خیلی بی ذوقم😶😶

چرا بی ذوق آخه 

خب الان بخر و بزن تا روز زایمان وقت داری انتقامتو از بی بی بگیری😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چه قدر سخت، خیلی متاسفم ولی شک نکن بهترین کارو کردین چیزی نگفتین، چون اون وقت درد زخم زبون و ح ...

بله رماتیسمم خاموشه و بابتش دارو استفاده نمیکنم.سه ماه پیش که واسه انتقال مجدد رفتم دکتر مژگان هاشمی فشارکی گفتن باید بخاطر این دوتا سقطی که داشتی بری پیش دکتر زرنانی.منم رفتم و برام ازمایش ایمنی انعقادی بصورت کامل نوشت.ازمایش واسه رماتیسمم هم نوشت که ببینیم در چه حاله .موقع جواب گفت رماتیسمت که خاموشه و مشکلی نیست اما انتی پی تی او بالاست و بخاطر همینه که جنینات رشد نکردن.بعد هم کورتونو سرم ای وی ای جی نوشت.

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
سلام بچه ها منو یادتونه شهریور رفتم‌بردی سیکل میکرو ولی نشد،روز اول مری هفتا فولیکول داشتم ولی موقع ...

آره گلم احتمالش هست به خاطر داروها بهم ریخته باشی

کاش یه سونو بری شاید کیست داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون بابت توجهتون .چی بگم والا.خودمم دیگه تو این راه خسته شدم ایشالا اینبار بشه اگر نشه با خودم عهد ...

عزیزم چطوری متوجه شدی بقایا مونده؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
1614