1542
1480
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2417035 بازدید | 266625 پست
بچه ها الان امپول سلکسان زدم خیلی دردم گرفت تا حالا خیلی گونال به دور نافم میزدم اما درد نداشت اما ا ...

عزیزم از یه مسیر متفاوت با اسپرین اثر ضد انعقادی خودش رو اعمال میکنه، بله متاسفانه درد داره مثل گونال نیست 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

سلام دوستان خوبین تو سیکل تخمکگذاری چی باید بخوریم چی نباید بخوریم..؟  

سلام عزیزم، خوش اومدی

تغذیه هر چی قبلا میخوردی باشه 

اگر ذخیره بالا و احتمال هایپری هست رژیم پر پروتیین داشته باش و روزی سه تا سفیده تخم مرغ آب پز

آب و میوه فراوون

داروهای طب سنتی این مدت نخور اصلا، بادکش و ماساژ تخمدان هم انجام نده

شیرینی جات کمتر، به جاش عسل طبیعی عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميدوني عزيزم مشكلم دوتاست اول اينكه با مادرشوهرم تو يه ساختمون زندگي ميكنم اگه بهوام بگم كسي بياد خ ...

اوکی پس اصلا نذار کسی بفهمه، آمپولا هم خودت و همسرت بزنین خیلی راحته

نگران پله هم نباش، اون بعد از بارداری و در صورت کوتاه بودن طول سرویکس مهم میشه، که البته طبقه اول هستی باز خیالت راحت باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1546
باشه دوستم خیلی ممنون.به نظرتون چیکارکنم که مثبت بشم.چی بخورم سردمزاجم هستم

عزیزم کی انتقال داری؟ 

اگر فرصت زیاد داری کارهایی که میکرم رو برات بفرستم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يعني ميگي شوهرمو مجبور كنم ياد بگيره من ده تا پله رو نرم؟!!! من هيچكس نميدونه دارم انتقال ميدم نه خو ...

آره بابا، خیلی هم دلسوز تر و بهتر میزنه 

به خاطر پله نمیگم گلی، به خاطر اینکه آلودگی هوا هست، و هر روز بری بیرون ممکنه مشکوک بشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هنوز انتقال ندادم چون از بعضيا شنيده بودم ممكنه دچار لكه بيني بشي ترسيدم  اصلا نميدونم وجود ...

وجودش ضرر نداره، حالا گاهی کمک میکنه گاهی نه

اگر prp کنی دو روز قبل از انتقال دیگه اجازه نزدیکی نداری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
عزیزم شما با دکتر هدایتی متخصص خون رویان ویزیت شدید؟ این ازمایش هارو اونجا براتون نوشتن؟

آره.عزیزم

می دونم منم بزودی مامان میشم و سال دیگه این موقع نی نی های خوشگلم تو بغلم شیر میخورن.الهی مامانی فداشون بشه
شوهرت یا بگیره بزنه بهتره،برای من که شوهرم می زد ،تومسیر آی وی اف یادگرفت تزریقات ر   خودمم می ...

درود بر تو دوستم،👏👏👏👏👏👏👏💪💪💪💪 خداییش تو با سن من هنوز میترسم بزنم🙈🙈🙈

فقط یه چیزی آنتی بیوتیک ها رو هیچ وقت تو خونه نزنین

حتما یه درمانگاه یا بیمارستان مجهز باید زد، به خاطر احتمال واکنش حساسیت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم لانه گزینی یه فرایند هست که از 6 روز بعد از لقاح شروع میشه و تا ماه سوم بارداری ادامه داره، پس ت ...

الهی فداتشم که انقدر کامل و با صبر و حوصله جواب میدی عزیزدلم🤗🤗🤗🥰🥰کامل متوجه شدم 

1403
😅😅😅مرسي از اين همه راه بهترينش اينه همسرم بزنه اگه نشد آروم پله هارو بايد برم مادرشوهرم كلانتر ...

کلانتر😂😂😂😂😂 😂 😂 

واقعا این خانواده ها فضولی نکنن چه قدر خوب میشه 

به خدا هر جا میشینی بلند میشی فقط از احترام به والدین میگن، این خوبه 

ولی تو رو خدا به همین اندازه هم روش های تعامل با فرزند و عروس یادشون بدن ضرر نداره، معلوم نیست کی باید اینا رو بگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش عزیزم اگر آسیب میزد دکتر بهتون این جوری پیشنهاد نمیداد باز برای اینکه دلت قرص بشه از جنی ...

فدات عزيزم

مرسي ازت😍

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دفعه اول انتقال ، آزهای ایمنی انعقادی رو نداده بودم. بتام بالاتر از این بارم بود.ده هزار و سی هزار. ...

ممنون دوستم از راهنماییت🌹

شنبه میرم مطب با آزمایشم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
عزیزم ان شاالله داره خوبش هم داره عزیزم اوایل تاپیک یه خانمی مشکلشون مثل شما بود، دفعه اول خدا بهشو ...

چقدر شما خوبی زینب جون همیشه به آدم امید میدی. ان شالله خدا بهت عوضش رو بده از دست من که کاری بر نمیاد برای جبران محبتت. 

ان شالله خدا برای من هم خیر رو تو بچه دار شدن میبینه و بهم یه دوقلوی گوگولی میده. 

راستی میشه به دکترم بگم برام بیشتر از دو تا جنین انتقال نده؟ من اصلا" دل ریداکت کردن ندارم. 5قلو هم بشه استقبال می کنم ولی بهم بگن ریداکت کن خیلی عذاب می کشم. 

1578