2726
عنوان

توسل به ائمه برای گشایش بخت

766 بازدید | 17 پست

سلام دوستان تا حالا کسی بوده در اوج ناامیدی با توسل بختش باز بشه؟

بخدا خسته شدم مامانم راه بیراه تو،دعواها سرکوفتم میزنه 

وقتیم دعوا نیست یعنی از دلسوزی میگه امیدی، به ازدواج تو ندارم

تورو خدادعام کنه 

بخدا 29 سالمه نود سالم نیس 

تحضیلکرده م 

شغل و موقعیت اجتماعی خوبی هم دارم 

ولی همش اینو تو سرم میکوبونه 

همش بخدا میگم من انقدبنده  بدبختیم که مامانم سرکوفتم میزنه 

تو  منو ازدرگاهت پس نزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عذر می خوام ولی مادرتون اشتباه میکنه من ۳۰ سالگی ازدواج کردم یعنی سربار خانواده بودم؟ به هیچ وجه،مامانم همیشه میگفت اگه قراره با یه موجود ناجور ازدواج کنین و گرفتار بشین بهتر که پیش خودم بمونین

فقط می دونم تو زمانش واستون اتفاق می افته،خیلی هم به گشایش بخت و این حرفا اعتقاد ندارم

2728

مراسمات زیاد برو . موهاتو رنگ نکن ابروتو باریکه باریک نکن . ارایش دخترونه داشته باش . پوشتت خوب باشه . رنگ شاد بپوش پر انرژی باش . حرف بزن . اجتماعی باش . از هنرات از منطقی حرف زدنات . اینکه خودت از خودت راضی باشی . خودت عاشق خودت باشی همه جذبت میشن . قول شرف میدم

قانون جذبوامتحان کن!

خدا مطلقا باهامه و من همه کارامو ب خدا سپردم و برام ب نحو عاااااااااالی حلش کرد.قدرت مطلق خداوند پشت منه و کسی توانایی مقابله با خدا رو نداره...ممنونم خدا جووووووونم که همیشه پیشم بودی و هوامو داشتی و منو از همه بدیها دور کردی...خیلیییییی دوست دارم خدا جونم...بوووس بووووووووس💋💋💋
اگه، مامان منم اینجور فکرمیکرد من الان حالم بد نبود

عزیز دلم.... واقعا ناراحت شدم هنوز بهش فکر می کنم و میدونم خیلی سخته،اما هنوز واست دیر نشده 

گذشته ازدواج اولویت بود زمانی که زنها هنری جز ازدواج و فرزند اوری نداشتن

الان تحصیلات،شغل و موقعیت اجتماعی بالای خانمها باعث شده ازدواج فقط یکی از گزینه ها باشه 

نشنیده بگیر و به ارتقای موقعیتت فکر کن یقین بدون به وقتش یه همراه خوب سر راهت قرار می گیره

من نه برای زود ازدواج کردنت بلکه برای درست ازدواج کردن و انتخاب درست و آگاهانه ت دعا می کنم

عزیز دلم.... واقعا ناراحت شدم هنوز بهش فکر می کنم و میدونم خیلی سخته،اما هنوز واست دیر نشده  گ ...

عزیزدلم مررررسی از مهربونیات 

بخدا دیوونم کرده میریم بیرون مثلا میبینه یکی داره با دخترش جهاز میخره همینجور اه و افسوس میخوره  و  میگه خوشبحالش

کاری کرده  که  من استرس شدید بگیرم که دیگه  فرصت ازدواجی  ندارم  و  ارزوی بچه داشتنو باید به گور ببرم 

وااای از روزی که یه دختر فامیل  عروس شه ماتم  میگیره 

و منو تا یه ماه  بهم  میریزه 

کاش بمیرم و راحت شم 

عزیزدلم مررررسی از مهربونیات  بخدا دیوونم کرده میریم بیرون مثلا میبینه یکی داره با دخترش ...

خدا نکنه گلم، سرتو گرم کن و با شوخی و خنده از سر بگذرون

مادرن و هزار تا آرزو و ایکاش

حرفاشون شاید گزنده باشه اما پشتش مهربونی و دلواپسی از اینکه تنها نمونی 

من اصلا به ازدواج فکر نمیکردم به مامانم همش می گفتم من بیخ ریش خودتم تا آخر😁😁😁

اما برام اتفاق افتاد مطمئنم تو زمانش واسه شما هم اتفاق می افته فقط مثبت باش❤❤❤

2706