2737
2739

سلام امروز رفتم سونو دادم

گفت طحالت یکم بزرگتر از حد طبیعیه139

کسی اطلاعی داره نگرانم خیلی

در ضمن کم خونی هم ندارم

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
ان شا الله  چیزی نیست به خدا توکل کن الان که ترسیدی به رحمت خدا امیدوار باش چیزی جدی نیست

به رحمتش امیدوارم عزیزم ولی دست خودم نیس میترسم 

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آتش،  اگه میشه خودش میخواد ببینه

نه گلم اتش نیست

ولی هر کی لینک بده قطع دسترسی میشه

میفهمن نمیدونم از کجا

نه گلم اتش نیست ولی هر کی لینک بده قطع دسترسی میشه میفهمن نمیدونم از کجا

خواهش میکنم بزار،  میخواد مطمئن بشه، بهش بگم بیاد،  که مطمئن بشی؟

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
خواهش میکنم بزار،  میخواد مطمئن بشه، بهش بگم بیاد،  که مطمئن بشی؟

بخدا گذاشت الان با عکس توی تاپیک خودته ببینش تا نترکیده

2738
سلام توروخدا اگر دیدی جواب بره چی شد طحالت خوب شدی؟برا منم سه برابره تو اازسم فقط انزیم های کبدی &nb ...

سلام عزیزم.تو کبدت چربی فشار آورده به طحال.نگران نباش.همون سی آرپی هم نشونه التهاب‌های.. منم التهابم زیاد بود.یمدت ترشی اینا نخور کم کم کوچیک میشه نگران نباش.من آزمایش خون دادم گفت چون کم خونی نداری مشکلی نیس..بعده یه مدت پریود شدم بعد رفتم باز سونو کوچیکتر شده بود.نترس مشکل جدی نیست اگر که کم خونی نداشته باشی.من میزدم نت می‌نوشت سرطان ولی دکتر گفت همش الکیه نت..سایز طحالتو چند زده؟بزنم خبر بده چیکار کردی دکترت چی گفت باشه؟