2737
2739
عنوان

سقط جنین

276 بازدید | 28 پست

سلام

بچه ها اولین روز آخرین پری من 21 آذر بوده هفته پیش رفتم دکتر گفت سونو نشون میده که جنین 7هفته و یک روزشه اما قلب نداره گفت هفته دیگه بیا واژینال ببینیم چی میشه

دیروز که 9روز گذشته بود رفتم سونو واژینال گفت جنین رشد نکرده و شده هفت هفته و 3 روز قلب هم نداره گفت دوهفته دیگه بیا قرص بدم کم کم بیفته  

الآن که دارم تایپ میکنم اشکم سرازیره آخه خیلی به وجودش عادت کردم یعنی چه اتفاقی افتاده که رشد نکرده من نی نیم رو میخوام    از دیشب شروع کردم تخم بلدرچین میخورم نمیتونم فکرکنم به از بین رفتنش اصلا دیگه نمیخوام دکتر برم انقدر تخم بلدرچین میخورم تا رشد کنه؟کسی این مشکل رو داشته که درست شده باشه؟!        من بهش عادت کردم فکر میکردم دارم مامان میشم...

خدایا بابت همه چیز شکر😍😍دوستت دارم

کسی هست کمکم کنه دارم از دکتر رضا نصر وقت میگیرم توی اینستا پیداش کردم مطبش نزدیک ونکه عضو کالج سلطنتی جراحان زنان و زایمان انگلستان توی ایرانه    

عزیزم الان ده هفتت میشه اگه میخواست رشد کنه تا حالا رشد کرده بود هرچی بیشتر بموه سقطش سختتر میشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم به تخم بلدرچین نیست که..این اتفاق برا منم افتاده...دلیلش معلوم نیست.فقط برا بارداری بعدی خییییلییی خودتو شوهرت تقویت کنین بدنتونو.توکلت به خدا باشه گلم

شالتم افتاد جو و فوق العادش کرد! بعله    
2731
کسی هست کمکم کنه دارم از دکتر رضا نصر وقت میگیرم توی اینستا پیداش کردم مطبش نزدیک ونکه عضو کالج سلطن ...

دکتر نصر خیلییییییی دکتر خوبیه منم پیشش رفتم.. عزیزم.. صبر کن.. و حتما اگر لکه بینی نداری چند جای دیگه هم سونو کن.. این اتفاق سه بار برای من افتاده و کاملادرکت میکنم.. خیلی سخته ولی اعصاب خودتو خورد نکن برای خیلی ها اتفاق می افته.. انشالله که رشد می کنه ولی اگر نشد خودتو عذاب نده عزیزم.. البته من می دونم که خیلی سخته.. حتما پبش دکتر نصر برو..

دکتر نصر خیلییییییی دکتر خوبیه منم پیشش رفتم.. عزیزم.. صبر کن.. و حتما اگر لکه بینی نداری چند جای دی ...

سه بار سقط داشتي؟مشكلت چي بود؟تو بارداري فعلي كه انشاالله مشكلي نداري؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2738
زود رفتی فکر کنم یکی از اشناهای ما هم اینجوری بود الان بچش دنیا اومده - نمیخوام بهت امید بیخودی بدم ...

خدا کنه اشتباه شده باشه برامون دعا کن

سه بار سقط داشتي؟مشكلت چي بود؟تو بارداري فعلي كه انشاالله مشكلي نداري؟

البته سه بار به خاطر ایست قلب جنین تو هفته های 7 و 8 سقط داشتم.. یه بار هم تو هفته 19 آنومالی داشت جنینم با مجوز پزشک قانونی سقط کردم.. (در واقع چهاربار سقط) الان هفته 13 هستم .. فعلا خدا رو شکر مشکلی نداشتم ولی خوب تا 9 ماه خیلی راه مونده امیدوارم مشکلی پیش نیاد..

سلام عزیزم منم بارداری اولم مثه تو بود که رشد نکرد و ضعیف بود وتو ده هفته سقطش کردم میدونم خیلی سخته ...

بعدش چی باردار شدی؟

همش میترسم نکنه از این آدمایی باشم که نمیتونن بچه تو رحمشون نگه دارن!!!!!!

البته سه بار به خاطر ایست قلب جنین تو هفته های 7 و 8 سقط داشتم.. یه بار هم تو هفته 19 آنومالی داشت ج ...

انشالا خدا این نی نی رو بهت ببخشه و سالم بیاد بغلت امین🙏تو دوران بارداری از هپارین و اسپرین استفاده نمیکنی؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
2706