2733
2734
عنوان

نذر مادرشوهرم لطفا بخونین و نذر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم به خودشون که نمیتونم بگم باید به شوهرم بگم متاسفانه شوهرمم اینجوری یاد گرفته خیلی سخته ...

راضیش کن😙😙😙😙😙😙😙تو میتونی😁😁😁😁😁

ربنا افرغ علینا صبرا  
2731
یعنی مادرشوهرت برای کارای شما خودش نذر میکنه ولی خرج و مخارج نذرهایی که میکنه با شماست؟؟؟ اگر اینجو ...

نیتشون خیره میدونم ولی شوهرم باید خرجشو بده چون مربوط به ماست واسه همین میگم چون شرایط مالیمون خوب نیست واقعا سخته

خدایا نگاهتو ازمون برندار الهی آمین

ازلحاظ شرعی هم درست نیست ک تو نذرکنی و یکی دیگه مخارجش رو متحمل شه

بعد این چه نذریه ک فقط برای فامیله اینکه درست نیست بنظرم بیشترخودنمایی هستش تا نذر😕

یکبار ک شما بگید دستمون خالیه خودش میفهمه😕😕😕

دیگه بیخیالت شدم.چشم انتظارت نیستم.بود و نبودت رو سپردم دست خدا.دیگه میخام از ثانیه هاو لحظه هام استفاده کنم.سالها جوونیمو به پای انتظارت سوزوندم.هم توی خواب دلتنگت بودم هم بیداری.اما الان دیگه کافیه.اگه اومدی جات تو قلبمه❤ اگه نیومدی سهم من نیستی و حتما قراره نباشی.واسه داشته هام شاکرم و واسه نداشتنت کافر نمی شم................هی با توام " نی نی"
نیتشون خیره میدونم ولی شوهرم باید خرجشو بده چون مربوط به ماست واسه همین میگم چون شرایط مالیمون خوب ن ...

نباید اینکارو بکنه.

نمیتونی بهش بگی خودم یه نذری دارم اگر خونه بخریم خودم ادا میکنم.دیگه آش لازم نیست؟؟؟

البته اگه بهش برنمیخوره و داستان درست نمیکنه

2738
مامانبزرگ‌من‌نذر میکرد مثلا اگه ما دانشگاه قبول شیم‌با پول خودمون‌بفرستیمش کربلا کلی هم منت میذاشت ...

واااااای :))))))))

ازلحاظ شرعی هم درست نیست ک تو نذرکنی و یکی دیگه مخارجش رو متحمل شه بعد این چه نذریه ک فقط برای فامی ...

متاسفانه شوهرم همراه نیست به روش اونا یاد گرفته گرچه دارم کم کم اخلاقاشو عوض میکنم

آهاااان تاپیک نذر دومی نظره :))))))))))))

اها.

گفتم خدایا چرا باید نذر بدیم😆

😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😘😘😍😘

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

من هرنذری داشته باشم میدم پرورشگاه..واسه شیرخوارگاه شیر میخرم..چه کاریه آش یا پلو درست کنم بدم فامیلام که دستشون به دهنشون میرسه بخورن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706