2726
عنوان

کرم پودر اکتی پور یا ایزادورا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2392 بازدید | 65 پست
اکتی پور چنده فیمتش

راستش من اخرین بار ۵۷ خریدم الان تو تاپیکا ب۰ه ها میگفتن ۷۰ شده

اریکه هم حدود ۵۰ تا ۶۰

اون هم  بالای ۷۰

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون عزیزان هم اکتی رو میرم میخرم .توکل برخدا . پنکیک خوب چی بخرم؟

عزیزم خودت میدونیا اما اگه پوستت چربه پنکیک باعث بسته شدن منافذ و ایجاد جوش زیر پوستی پیشه

خیلی استفاده نکن 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
الان تواون سایتی که دوستمون فرستاد رفتم زده بود۶۸

من دو روز پيش خريدم ٥٩

زنگ بزنين داروخانه ها اكر از خريد قبل مونده باشه همين ٥٩ ميدن اما اكر با دلار جديد خريده باشن نزديكه ٧٠ شده

عزیزم خودت میدونیا اما اگه پوستت چربه پنکیک باعث بسته شدن منافذ و ایجاد جوش زیر پوستی پیشه خیلی است ...

پوستم خشکه نمیدونم چرا انقدر مستعد جوشه ولی😣

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
پوستم خشکه نمیدونم چرا انقدر مستعد جوشه ولی😣

عه پس اکتی ممکنه باعث پوسته شدن پوستت بشه ها 

بیشتر دقت کن پس

من اصن بدون پنکک نمیتونم  پنکک کم میزنم در حدی ک حالت ماتی ب پوست بده

دقیقا منم اینطورم

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
2706