2733
2734
عنوان

اشکام چرا بند نمیادد؟؟؟

302 بازدید | 18 پست

از صبح که بیدار شدم نمیدونم چرا اینجوری شدم. اشکام بند نمیاد فوق العاده احساساتی شدم   اسم خدا که میاد یهو مثه ابر بهار اشکام میریزه. یه فیلم میبینم اشکام میریزه. اصلا نمیدونم چم شده. حتی الان که دارم تایپ میکنم تار میبینم اشکام همینجوری داره میاد و یقه ی لباسم خیسه خیسه.  یاده خدا که میوفتم بیشتر میشه اشکام. چکار کنم. میترسم حالم بد بشه 😰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید چکار کنم؟؟

ببین حتما حتما باید به پزشک مراجعه کنی خاله من پیگیری نکرد تا جایی پیش رفت که بستریش کردن برو یه دکتر مغز و اعصاب.با دارو و یکسری رفتارها خوب میشی

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
2738
ببین حتما حتما باید به پزشک مراجعه کنی خاله من پیگیری نکرد تا جایی پیش رفت که بستریش کردن برو یه دکت ...

اخه تا سه هفته دیگه زایمانمه بعد هم شیر میدم نمیتونم دارو استفاده کنم 😰😰

شیرمیدی همزمان باردار هم هستی چکار میکنی با خودت؟ هم هورمدن ها دارن بدنتو کنترل میکنن هم احتمالا ضعیف شدی. شرایط خونی تو چک کن ویتامین هاتو بخور و مراقب افسردگی بعد زایمان باش

حال متکلم از کلامش پیداست

منم بعضی وقتا اینجوری میشم

البته مواقع خاص😶

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2706