2737
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 26 پست
واقعا خوب پس چرا نمیشه؟ از بعضی ها شنیدم بعضی ها بدنشون مشکل ایمنی داره اگه اشتباه نکنمیا غلظت خون د ...

من همه نوع ازمايشي دادم 

همه دكتر هاي كاشان وتهران بهم ميگن فقط استرست بالاست

خدایا بابت همه نعمتهایی که بهم بخشیدی ازت ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزاريد داستانم رو براتون بگم من دقيقا دوسال پيش همين موقع تصميم به بارداري گرفته بودم رفتم دكتر اصر ...

به نظر من دکترت رو عوض کن 

تا حالا عکس رنگی تنداختی؟ شاید چسبندگی لوله رحمی داشته باشی 

من همه نوع ازمايشي دادم  همه دكتر هاي كاشان وتهران بهم ميگن فقط استرست بالاست

منم استرس دارم اینبار دکتر بهم کلر دیازپوکساید داد بد نبود البته من استرسم به خاطر نوع کارمه

2731
مشکلی نداری پس دارو چی مصرف میکردی؟ 

كلوميفن متفورمين امپولهاي دور نافيوفاستون گنادوتروپين

دوبار هم اي يو اي كردم هرماه هم كه سونوميدم 3الي 5تا فوليكول خوب دارم 

استرس درگشته نميزاره نطفه بسته بشه

به نظر من دکترت رو عوض کن  تا حالا عکس رنگی تنداختی؟ شاید چسبندگی لوله رحمی داشته باشی

تاحالا 10تا دكتر عوض كردم 

دكتر كشاف هم انستيتو نويد ميگه استرس

عكس رنگي هم انداختم خوب بودن

كلوميفن متفورمين امپولهاي دور نافيوفاستون گنادوتروپين دوبار هم اي يو اي كردم هرماه هم كه سونوميدم 3 ...

پس حتمابروپیش یه مشاور یا روانپزشکخوب مطمئن باشخیلی راحت استرست درمان میشه و زودی مامان میشی

من سنم داره میره بالا و یه داروهایی رو بایدصرف کنم که به خاطر اقدام به بارداری فعلا نمیشه به خاطر هم ...

منم مثل تو ام. این ماه کلومیفین و سینال داده.. از جمعه شروع میشه . ان شالله که برا هردومون و هر کی این ماه بچه میخواد .شب عیدی خدا خوشحالمون کنه

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2738
واقعا خوب پس چرا نمیشه؟ از بعضی ها شنیدم بعضی ها بدنشون مشکل ایمنی داره اگه اشتباه نکنمیا غلظت خون د ...

دقیقا مشکل منم ایمنیه. ایمنی بالا دارم. شنیدم ایمنی بالا سقط میاره. اما واسه من که هنوز نگرفته که بخواد سقط شه. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
منم مثل تو ام. این ماه کلومیفین و سینال داده.. از جمعه شروع میشه . ان شالله که برا هردومون و هر کی ا ...

انشالا واقعا شب عید نا امید نشیم من برات دعا میکنم عزیزم