2733
2734
عنوان

بچه ها توروخدا توروخدا بیان تو ببین این درسته یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 88 پست
نمی دونم صبح گذاشتم الان دیدم

آخه میگن از ۱۰دقیقه بگذره خط کمرنگ بیفته اعتباری نیست بهش.

انشالاه که مال شما کمتر از ۱۰ دقیقه افتاده و ندیدی

انشالاه هر چی صلاحت هست خدا همونو برات رقم بزنه.

من خودم ۳سال منتظر بچه بودم.

انقد از این بی بی چک ها زدم که الان حالتو میفهمم.

تازه من خیلی عشق بچه نبودم و شوهرمم چون بچه نمیخواست هر دفه میرفتم دکتر کلی غرغر میکرد.دیگه ۶ماهی بود بیخیال شده بودم و کلا داشتم برای زندگی ۲نفره برنامه ریزی میکردم که یهو پریودم ۲روز عقب افتاد بی بی زدم مثبت شد.

چون اصلا پریودم عقب نمیفتاد تادیدم ۲روز عقبه بی بی گذاشتم.

اووووو تازه اگر بدونی من نمیدونستم حامله م چه کارها که نکردم که الان هرکی میفهمه میگه خدا بچه تو نگه داشته وگرنه روزای اول بارداری با این کارا که کردی بچه نمیموند.

توکل به خدا کن

خودش برات بهترینارو رقم میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام انشاالله که باردارید...  منو بگو که میام تو این تاپیکا چقد هوایی تر میشم... عاشق بچه ا ...

وای یعنی انقدر گریه کردم الان که نگو چون سرنماز صبح کلی با خدا وحضرت زهرا دعوا کردم وبا دلشکسته گرفتم خوابیدم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2728
بچه ها رمان نخمک گزاری جطور حساب کنم ک واس بارداری اقدام کنم اونموقع

ببین سیکل دوره تو تقسیم بردوکن اگه 28روز باشه روز تخمک گذاری از دوازده شروع می شه تا شونزده یک شب درمیان اقدام داشته باش

بی بی چک میزنید وایسید بالا سرش ببینید کی مثبت میشه..چون زمان خیلی مهمه....استارتر فردا صبح بزن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
نه بابا بارداری برا من صبح گذاشتم تازه غروب یه خط محو انداخت باردارم توام انشااله بارداری

ای خدا انشالله حرفتون درست باشه

برامن كه امروز بيبي چكم منفي شد ولي بايد برم ازمايش كه دكترم امپول بده پريود شم بدون ازمايش نميده 😔 ...

ناامید نباش انشالله شماهم منم هم باردارمی شیم

دو خط بارداریه باید بری سونو کنی قبلش چون ارزونتره برو آزمایش خون برای بارداری بده

سونو ارزونتره؟من متوجه نشدم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
مبارک باشه عزیزم ولی اگر جواب بی بی چکت لعد از 5 دقیقه مثبت باشه کاذبه .این سری که کذاشتی هواست به س ...

حتما اگه شوهرم گوشی را بردارمی خوام برم از بدم اخه این اولین بار که توی این سه سال بی بی مثبت شده تا حالا هاله هم ننداخته بود اگه می شه برام دعا کن باردارباشم

2706