2737
2734

همسرم اسپرمش صفره اصلا هم با گرفتن اسپرم یا شرایط بهزیستی موافقت نمیکنه از هر نظر هم شرایطمون برای به سرپرستی گرفتن کودک مناسبه و غیر از دوتا راه موافقه که نی نی به سرپرستی بگیریم. شما چه پیشنهادی برام دارید به خدا خیلی دلم  بچه میخواد...😢

قرعهء فال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نذر کن شاید جور دیگه ای خدا یه بچه رو سر راهتون قرار داد.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
2738

یکی از اشناهای ما میخواس بچه بیاره بعد یکی از اشناهاشون گفته بود بیا این بچه همسایه رو ببر که پدر و مادرش فوت شدن و فامیلشون هم نمیتونه نگهداری کنه خلاصه همونو اوردن و خیلی هم خوب شد .انشاله برای شما هم خود خدا یه طفل معصوم رو بهتون برسونه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

یکی از دوسنای من یه شماره ای داشت،،،بچه هایی که از زلزله بدون سرپرست مونده بودن و اورده بودن تهرانو بی فرزند خوندگی میدادن

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝

تو بیمارستانا خیلی بجه می زارن و می رن . یعنی به دنیا میارن و ولش میکنن یا همونجا اعلام می کنن که کسی بیاد فقط هزینه زایمان بده بچه برا اون میشه.

دوتا از فامیلامون همیتجوری بچه گرفتن بعدا هم برای شناسنامه ش اقدام کردن

2706