2737
2734
عنوان

خانومایی که اقدام داشتن بیان کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 218027 بازدید | 25432 پست
سلام به همگی، من ۱۰ فروردین زایمان کردم به صورت طبیعی. فقط الان پسرم زردی گرفته خیلی نگرانشم

حجامت پشت گوش سریع زردی رو برطرف میکنه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی وقته نیومدم تایپیک چقد دلتنگ شدم  بگم که منم باردار شدم 🤗 ایشالله هفته آینده میرم برا ...

مبارکه عزیزم ان شالله به سلامتی این دوران رو طی کنی ببخشید با iui باردار شدی؟

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
2731
مبارکه عزیزم ان شالله به سلامتی این دوران رو طی کنی ببخشید با iui باردار شدی؟

مرسی گلم نا طبیعی باردار شدم ماه قبلش آی یو کردم که منفی شد 

اللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجوی... و بگویم تو خود آرامشی و من خود خودِ بی قرار... 
بچه ها بیبی چکم هاله انداخته🙌

آره عزیزم ان شالله که مثبته

مبارک باشه.

توکل بخدا

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
2738
من خیلی وقته نیومدم تایپیک چقد دلتنگ شدم  بگم که منم باردار شدم 🤗 ایشالله هفته آینده میرم برا ...

مبارک باشه عزیزم. توکل بخدا ان شالله که همه چی به خوبی و خوشی پیش بره

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
مبارک باشه عزیزم. توکل بخدا ان شالله که همه چی به خوبی و خوشی پیش بره

مرسی فدات امروز رفتم دکتر خدا رو شکر همه چیز خوب بود 

اللّهُمَّ یا شاهِدَ کُلِّ نَجوی... و بگویم تو خود آرامشی و من خود خودِ بی قرار... 
مرسی فدات امروز رفتم دکتر خدا رو شکر همه چیز خوب بود 

عزیزم ممنونم بابت تبریکت، آره خداروشکر کچل خان به دنیا اومد.

خیییلی خوشحال شدم برات عزیزم که طبیعی باردار شدی، خدارو هزار مرتبه شکر. ان شا الله دوران بارداریتو به خوبی طی میکنی و به سلامتی نی نیتو بغل میکنی عزیزم

عزیزم ممنونم بابت تبریکت، آره خداروشکر کچل خان به دنیا اومد. خیییلی خوشحال شدم برات عزیزم که طبیعی ...

قربونت گلم انشالله که کچل خان پر از خیر و برکت باشه قدمش براتون 

سلام بچه ها 

من دو ماه از زایمانم میگذره ولی هنوز نتونستم نزدیکی داشته باشم. هر موقع اقدام میکنم دچار خون ریزی میشم و تا دو سه روز لک بینی. و درد شدید در کلیتوریس.

نمیدونم چیکار کنم...

دکتر گفت تا سه ماهگی صبر کن اگه نشد بیا برای معاینه داخلی.

2706