2737
2734
عنوان

خانومایی که اقدام داشتن بیان کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 218027 بازدید | 25432 پست
سلام بچه ها من امروز روز9 پری ولی هنوز تموم نشده😢همیشه ام قبل پری سینه درد داشتم پری میشدم خوب میشد ...

سلام عزیزم میخواستم تجربه خودمو بهت بگم من ماهی که پریود شدم ۳ روز زودتر شده بودم و قبل پری هم همش سینه درد میگرفتم و با شروع پری قطع میشد ولی اون ماه همچنان درد داشتم پریم ۳ روزه هست ولی خونریزیم تا ۶ ادامه داشت که بی بی چک زدم و باردار بودم ولی برام نموند تو ۶ هفتگی سقط شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. این که مشخصه. از این واضح تر نمیشه. مباااارک باشه . ایشالله که بارداری راحتی داشته باشی

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
2731
سلام بچه ها صبحتون بخير. شوهرم دادگاست واسه خونه مون.دعا كنيد رأي دادگاه به نفع ما باشه و خونه رو ا ...

وااای. چه شرایط سختی. خدا بزرگه. عزیزم غصه نخور. هر چی خدا بخواد همون میشه. 

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  
سلام دوستان شبتون به خیر حالتون چطوره چندروز ازتون بیخبربودم انیدوارم حال همتون خوب باشه  من ...

خب خداروشکر راحت شدی دیگه... ایشالله به سلامتی عزیزم. زیاد کار نکن مراقب نی نی کوچولو بااااش

سلام من امروز دو روزه كه از پريودم گذشته البته يكبار اقدام داشتم اين ماه ولي خب انگار ادم همش دنبال معجزس من پليكيستيكم اين ماه تقريبا دارو نخوردم .الان هيچ علايم پريودي يا بارداري ندارم بي بي زدم منفي بود.به نظرتون ميشه هنوز اميدوار بود؟

2738

سلام بهار جون خوبی . کجایی؟ من کلا اشتهام صفر شده. از هیچ غذایی خوشم نمیاد نمیتونم بخورم بوی گوشت پخته حالمو بهم میزنه. کلا بهم ریختم غذای بو دار نمیتونم بخورم بذارن فقط میوه میخورم اونموقع راحتترم 😔😔

سلام عزیزم میخواستم تجربه خودمو بهت بگم من ماهی که پریود شدم ۳ روز زودتر شده بودم و قبل پری هم همش س ...

ینی امکانش هس ک باردارباشم؟صبحا ک ازخواب بیدارمیشمم عطش شدید دارم خیلی تشنه میشم امروز روز 11 هس وهمچنان تموم نشده عصرقراره دکتربرم

میتواند ک تورا سخت زمین گیر کند                       درد یک بغض که در بین گلو گیر کند
واقعا شماهم اینطور شدین.ولی من با عرق رازیانه تونستم دورهامو منظم کنم خیلی نامنظم بودن یه بار رسید ب ...

زمان پریودیم تقریبا بین 26تا30 روزه اینبارم وقتش شدم اما طولانی شده😢

میتواند ک تورا سخت زمین گیر کند                       درد یک بغض که در بین گلو گیر کند
سلام عزیزم میخواستم تجربه خودمو بهت بگم من ماهی که پریود شدم ۳ روز زودتر شده بودم و قبل پری هم همش س ...

بعدازپاک شدن بی بی زدی عزیزم؟ دلیل سقطت چی بود؟ان شالله زودی مامان شی ی نی نی نازوسالم

سلام

من دیشب تخمک سمت چپم میگرفت خیلی دردش شدید بود که از خواب بیدار شدم قرص مدروکسی پروژسترون میخوردم که دیروز تموم شد یعنی میشه به خاطره قرصم باشه؟ 

میشه کیست تخمدان باشه که با درد دفع شه؟

🌹رَبِّ لا تَذَرنیِ فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوَارِثِینَ🌹                🌹پروردگارا،مرا تنها مگذار و تو بهترین ارث برندگانی🌹
سلام بهار جون خوبی . کجایی؟ من کلا اشتهام صفر شده. از هیچ غذایی خوشم نمیاد نمیتونم بخورم بوی گوشت پخ ...

سلام عزیزم طبیعیه تا سه ماه اول بعضیا ویار دارن و از همه چیز بدشون میاد به مرور خوب میشی تازه بعضیا استفراغ شدید هم دارن

سلام بهار جان خوبي؟ من با اين بتا پايين و اينكه آزمايش مجدد دادم و بتا كاملا صفر شده بود، بازم لازمه ...

ن یک لقاح تشکیل بوده که دفع شده کیسه زرده به اصطلاح پزشکی جنین فرصت نکرده تشکیل بشه 

2706