2737
2734
نه عزیزم فوت شده سه ماه زایمان کردم

خیلی متاسفم عزیزم خودت سلامت خیلی سخته خیلی ولی به چیزایه مثبت فکر کن امیدت خدا باشه حتما برات جبران میکنه. این تو قسمتت بوده به خودت روحیه بده بخدا من خواهرشوهرم سربچه اولش که سزارین کردنش رحمشو از دست داد چون خوب عملش نکرده بودن خونریزی شدید کرد خدا خودش کمکش کرد خوب شده الان ولی دیگه نمیتونه بچه دارشه .این خیلی خیلی سختتره.

به خودت برس خودت سلامتو سرحال باشی ان شاءالله خدا یه دوقلویه تپلو خوشکل وسالم بهت میبخشه .خدا روشکرکن که خودت خوبی یه فرشته هم اون دنیات داری عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام لیدا عزیزم. غصه نخور . همدردیم. منم تازه یک هفته است پسرم رو تو ۲۲ هفتگی از دست دادم اونم بعد از دوتا سقط قبلی ۱۰ هفته و ۱۸ هفته . دلم گرفته از این روزا. ولی چاره ای نیست باید در مقابل اراده ش تسلیم باشیم

عزيزمم اصلااا به خودت الكي استرس نده و فقط به خدا توكل كن و اميدت به خدا باشه منم يبار سقط داشتم توي ...

خدا حفظش کنه عزیزم ان شاءالله میری صدایه قلب کوچولوشم میشنوی .ممنونم عزیزم بخدا فقط امیدم بخداست این دفعه استرس زیادی ندارم فقط وقتی جواب میگیرم خوب نیست خیلی دلم میگیره 

2731
سلام لیدا عزیزم. غصه نخور . همدردیم. منم تازه یک هفته است پسرم رو تو ۲۲ هفتگی از دست دادم اونم بعد ا ...

سلام عزیزم خیلی ممنون گلم خیلی سخته ولی آره تسلیم اراده شیم چون حتما حکمتی داره .راضیم به رضایه خودش . عزیزم آزمایش ایمنی دادی شما؟ یکی از آشناهای ما دقیقا مث شما جنسیتش هم معلوم میشد سقط میشد وقتی فهمید بخاطر ایمنی بدنش بود که مث یه بیگانه باجنین برخورد میکرد

لیدای عزیز حداقل تا هفته ۱۰ به هیچ وجه عجله نکن.

نسترن جونم خیلی گلی .توکل برخدا صبر میکنم خودمو بهش میسپارم . ان شاالله خدا خودش باهرجوری که دلت میخواد دلتو شادکنه .خدایه دختر پسر خوشکلو سالم باهم بهت بده عزیزم

2738
سلام لیدا عزیزم. غصه نخور . همدردیم. منم تازه یک هفته است پسرم رو تو ۲۲ هفتگی از دست دادم اونم بعد ا ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم دلیل سقطات چیه خیلی سخته تو هفته های بالا از دستشون دادی خیلی سخته انشالله خدا بهت دو قلو بوه

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪

سلام لیدا جان.امیدت به خدا باشه منم ۳بار سقط کردم.۸هفته ۲۴ هفته۱۱ هفته.بارداری دومم دختر بود اسم هم براش اتتخاب کرده بودم.و کلی سیسمونی ..... ولی خدا نخواست بمونه😢😢😢.ولی بازم به خدا امید دارم خداروشاکرم که خودم وشوهرم سالم هستیم.

💖همسرم دنیامه💖
سلام لیدا جان.امیدت به خدا باشه منم ۳بار سقط کردم.۸هفته ۲۴ هفته۱۱ هفته.بارداری دومم دختر بود اسم هم ...

قربونت عزیزم توکل برخدا گلم. ای خدا بخدا حسابی بغضم گرفت چقدسختی کشیدی .عزیزدلمی درکت میکنم .آره گلم خدارو شکرکه خودمونو شوهرامون سالمیم .عزیزم ایمنی بدنت بالاست؟؟چند وقت از آخریت گذشته؟  من هنوز این آخریم سقط نشده منتظرم توروخدا برام دعاکن آسون تموم شه زیاد اذیت نشم .نمیدونم چراقلب تشکیل نمیشه

راستش بعد از بارداری دومم کلی آزمایش دادم هیچکدوم مشکلی نداشت .ژنتیک هم دادیم وشوهرمم آز اسپرم داد مشکلی نداشت.حتی عکس رنگی هم گرفتم .البته مال من مولار بود.خیلی وحشتناکتر از سقط معمولی.

💖همسرم دنیامه💖
2706