2737
2734

خيلى ناراحت شدم😞،حداقل كار اينه كه اينجا بنويسيم تا بلكه از خجالت آب شه طرف،خدا از هر كى كه پول مردمو بالا ميكشه نگذره 

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه وه پرباردیدش کردین هم اون ط ف صدرصد میخونه هم اینکه تبلیغی میشه تا بدونن استارتر چه جور آدمیه و سفارش میدن خیلیا

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
2731
عزیزم همیشه اول پولتو بگیر بعد براشون هر چی میخان درست کن.قانون کار همینه

دیدین تو ماهواره تبلیغ میکنن پول رو هنگام تحویل به پست بپردازید.این خیلی خوبه

من خودم یه فلش اهنگ از ماهواره خریدم همونجا کل پولو دادم خیلی هم راضیم.کاش همه کاراشونو اینطوری بفروشن و بخرن

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عزیزم منم اینجا تاحالا به خیلیا چیزی فروختم ولی بدون تعارف به همشون گفتم اول هزینه جنس و پست رو ارسال کنید تا من پست کنم براتون چرا شما همچین کاری کردین آخه😐😐😐مگه چقدر میشده کلا؟!

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
2738
دیدین تو ماهواره تبلیغ میکنن پول رو هنگام تحویل به پست بپردازید.این خیلی خوبه من خودم یه فلش اهنگ ا ...

اینجوری واسه فروشنده ریسکه پست کنه بعد طرف نخره علاوه بر برگشتی جنسش پول پستم باید بده 

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
اینجوری واسه فروشنده ریسکه پست کنه بعد طرف نخره علاوه بر برگشتی جنسش پول پستم باید بده 

مردم ازار که نیستن مردم اگه نخوان از اول سفارش نمیدن

من تازه حقِ تست هم داشتم ولی همینکه فلش رو دیدم پول رو دادم و اومدم بیرون

شما یه جانبه به قاضی میرین خیلی فروشنده ها هم کلاهبردارن

من اینجا میخواستم چیزی بخرم با خودم میگفتم نکنه پول بفرستم جنس نیاد دستم یا به کیفیتِ داخل عکس نباشه

بنظرم هم خریدار هم فروشنده یه حقی دارن 

اگه واریز بعد از تحویل به پست باشه دوطرف خیالشون راحته.بعدم مرجوعی هزینه ای نداره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
مردم ازار که نیستن مردم اگه نخوان از اول سفارش نمیدن من تازه حقِ تست هم داشتم ولی همینکه فلش رو دید ...

مردم آزار نیستن اما ممکنه بعدا پشیمون بشن و نخان بخرن. الان مثه این خانمی ک مریم بانو رو سر کار گذاشته 

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
عزيزم ببخش تك تك جواب نميدم بله ادرسشو دارم ولي من اولا شيراز هستم دوما اگر بخوام ميتونم پيگيري كنم ...

دوست عزیزم کارت اشتباهه که میگی پیگیری نمی کنم 

همین باعث میشه اون آدم  بی انصاف به همین کاراش عادت کنه و حق خیلی های دیگرو بخوره.  معلومه که هیچکس از روی شکم سیری کار نمیکنه برای دیگران.  

به نظرم اگه تو شهرته بلند شو برو در خونش پولتو زنده کن 

اگر هم نیست یه طور دیگه پیگیری کن 

یا حداقل چیزی که براش دوختی رو پس بگیر 

اگه اینکارو نکنی نشون دهنده خوب بودنت نیست.  ببخشید اینو میگم نشونه ضعفته

2706