2733
2734

مثلا من با يكي دوستم داره كاراشو ميكنه بياد خواستگاري بعد شرايطشم خيلي خوبه ها اما من همش تصورم اينه كه مياد بعد يا خانواده من يا خانواده خودش مخالفت ميكنن،،اخه خيلي خانوادم سخت گيرن ،،بعد با خودم فكر ميكنم پسرا كه بيخيالن ما بگيم نه مامانش سريع واسش يكي ديگرو گير مياره زن ميگيره بعد من ميمونم😑

اخه يه تجربه ديگه داشتم كه به خواستگاري رسيد ولي خانوادم مخالفت كردن ضربه بدي خوردم البته شرايط اين با اون قابله قياس نيست اما همش استرس دارم و ناراحتم خواستگار سنتي هم نميدونم چرا با اينكه شرايطم خوبه ندارم مجبورم اين دردسرا رو بكشم😂 

كسي بوده با دوستش ازدواج كرده باشه با وجود خانواده سخت گير؟كلا ادمه نااميديم همش ناراحتم نميدونم چيكار كنم😢مثلا تصورم اينه اگه اين نشه منم كه درسم تموم شده ديگه كسي رو گير نميارم و مجرد ميمونم😂😭

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان داری میخندی یا گریه میکنی من که نفهمیدم

خيلي ناراحتم اما حس ميكنم افكارم بچه گانس خندم ميگيره

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست
ب چيزاي بد فك نكن برات پيش مياد

دست خودم نيست واقعا😞

عزیز اگه تمایل داری می تونی برای حاجتت در ختم شرکت کنی https://www.ninisite.com/discussion/topi ...

چشم عزيزم ممنون

2738