2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بچه دار میشن، من شدم خیالت راحت

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2728
2738
واقعا؟ بعده چند وقت اقدام کردی؟کی حامله شدی میشه بی زحمت توضیح بدی؟

من 3تا سقط داشتم بعد از سومی گفت 6ماه صبر کن بعد دوباره اقدام کن ولی من 4ماه بعدش باردار شدم تمامه بارداریم امپول زدم خدارو شکر صحیح و سالم به دنیا اومد

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
خداروشکر😍 من از الان فکره بچه بعدیم میترسم بعدیم اینجوری بشه.دلیلش چیه واقعا؟

نمیدونم دلیلش چی بود. ولی برای بارداری بعدی هیچ اتفاقی نمیوفته نگران نباش.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.

خودتو تقويت كن بعد اقدام كن

دارو هاي گياهي خوبه سرچ كن

استرس نداشه باش

لاقل بزا شيش ماه از سقط بگذره

حتمااااا باردار ميشي خيلي ها رو ديدم من عزبزم خيالت راحت

جرئت متفاوت بودن رو داشته باش اين دنيا پره از آدمهاى معمولى...!  
من 3تا سقط داشتم بعد از سومی گفت 6ماه صبر کن بعد دوباره اقدام کن ولی من 4ماه بعدش باردار شدم تمامه ب ...

خداروشکر.ولی من میگم اگه دومی ام سقط بشه دیگه بچه نمیارم.سقط خیلی بده😣

2706