2410
2553

شما اگر جداول تعرفه بهزیستی ومبالغ حداکثری شهریه مهدکودک را ببینید متوجه میشید اکثریت مهدکودک ها خصوصا در مناطق بالاتر خیلی بیشتر از قانون پول شهریه میگیرن این ظلم واجحاف به زنان شاغلی هست که چاره ای جز مهدکودک ندارند اما متاسفانه زورمون بهشون نمیرسه ویا خیلی از والدین نمی دونند که ای شهریه ها عیر قانونیه....

با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود

من میدونم اما مجبورم چون ترجیح میدم بچه هام مهدی برن که بهشون خوش بگذره 

همین امروز 2100 دادم بابت شهریه  دوتا دخترام 

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من نظرم اینه که اگر همه مادرها از قانون وتعرفه قانونی بهزیستی مطلع شن و هرجا شهریه بالاتر از اون دیدن مستقیم به بهزیستی گزارش بدن جلوی این شهریه های ناحق مهدکودک به مرور گرفته میشه ...بالاترین مبلغی که میشه در بهترین مهدکودک تهران با کاملترین امکانات گرفت حداکثر ماهی هفتصد هزار تومنه...ولی اکثر این مهدهای خوب خیلی بیشتر پول می گیرن و دستمونم به هیج جا بند نیست انگار دل به خواه شده وقانونی رعایت نمی کنن درحالیکه موظف ان طبق تعرفه پول بگیرن... 

با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2720

به نظرم نباید دائما حرف زور رو تحمل کرد و باید این تفکر شکل بگیره که قانون حاکم باشه به مسایل ....ما نمی خواهیم تخفیف بگیریم یا ترحمی به ما بشه برای شهریه بلکه صرفا می خواییم پول قانونی بدیم نه پول زور...و راه حلش هم اینه مادرها به شکل ناشناس به بهزیستی شکایت تلفنی کنن