1608
1605
عنوان

ياس و نارسيس؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 76 پست
واسه همون ميگم ديگه😁

اگه منم اضافه شدم

دم پختك با تن ماهي هم اضافه ميشه خخخخ

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
سرم گیجه جلو چشمامم فقط این مبحث تعطیل شد میبینم😂

خاتون 

تخمه بومیده رو تو خوندی؟

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

اگه من قطع شدمم سفارش ميدم براي مراسمم دم پختك با تن ماهي بدين به صرفه هم هست خخخخ

كلا عادت داري غذاهارو  قر و قاطي كني 

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
سرم گیجه جلو چشمامم فقط این مبحث تعطیل شد میبینم😂

مثل مننننن

آخر تصميم گرفتم خودم تاپيك بزنم خخخخ

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1522
كلا عادت داري غذاهارو  قر و قاطي كني

كي به كيه

خخخخ

8
خب به اميد خدا توام ميتركي 

واي مثل اينكه گزارش خوردم 

كد بايد بدم خخخخخ

در عجبم چرا من قطع نشدم😁😁😁

شانسسسسس عزیزم شااانس

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دونه الماس مامان اومدخوش اومدی مامان فداتشم😍😘😘😘😘😘تیکر یک سالگی گل پسرم قند عسلم
آره😂😂😂چرا؟تخمم تموم شد خواهر دیر رسیدیا

این شعر نوستالژیه برام .فکر میکردم اختراع خودم و بچه محلامونه😂 نکنه بچه محل مایی

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟
ایشالا جشن ترکیدنت  شبت خوش  خواب ترکیدن ببینی😒😒

نارسيس بعد تركيدن كجا ميرين منم بيام همونجا!

1403
ایشالا جشن ترکیدنت  شبت خوش  خواب ترکیدن ببینی

😝😝😝😝فدددااااات

ستااااره بچیییینی

راحت بتررررکییییی

پیتزااااا بخووووریییی

بوس بوس😍

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
نيلو عاشقتم كه فقط مظلومانه لايك ميكني 😘😘😘

چرا قطع شد بازم؟؟/

1578