1542
1541
عنوان

ياس و نارسيس؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 76 پست
بچه ها یاس و نارسیس چیه ؟گیج شدم شدیدا

دو تا كاربرن كه قراره به زودي قطع بشن 

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
وای فکر کردم الان میخوای بگی یاس و نارسیس یه نفرن .

من وبا اون قاطی نکن😒

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

یه جا واسین دیگه سرم گیجرفت

مگه ني ني يار ميذااره

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
مرد بودن 👨

اينو از كجا در اوردي؟

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
1546
دو تا كاربرن كه قراره به زودي قطع بشن 

اگر خودت زودتر قطع نشدي 

اين روزها همه قطع ميشوند ،شما چطور ؟!

خوندن نوت گوشيم هميشه يادم مياره كه چه روزهايي رو گذروندم ...اون وقته كه به خودم ميگم اي ول رفيق، من بهت افتخار ميكنم ...!!!
خخخخ نه ولي قراره به مناسبت قطع شدنشون كنسرو لوبيا و پيتزا بديم

منم یه کیلو ناپلئونی میزنم براتون .جهنم و ضرر 😂😂

لطفا فقط موضوع تبادل نظر مرا نپسندید 😍 یه کامنتی هم برای منه بینوا بنویسید 😢😃

اصلا هر چی نی نی یار بخوره😭😭😭

خو چرا نمیخوابی پ😢

چرا ب خاله خاتون نمیگی چیشده😣

چرا سکوت میکنی😟

بیا حرف بزن🤕

پشت در تاپیکو ننداختی نازی

با خوب و بدم ساختی نازی

سرتو میذارن تو دومن نی نی یار

قربون اون قد و بالاش😂

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂
من وبا اون قاطی نکن😒

برا هر كدوم يه تاپيك جدااا ميزدم ؟؟؟

اونوقت بايد منم بهتون اضافه ميشدم سفارش غذاي ميت ميدادم خخخخ

1432

امشب رو بايد توي تاريخ ني ني سايت ثبت كرد بعنوان روزي جهاني بتركون

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اصلا هر چی نی نی یار بخوره😭😭😭 خو چرا نمیخوابی پ😢 چرا ب خاله خاتون نمیگی چیشده😣 چرا سکوت میکن ...

چيييي؟؟؟

خخخخ خاتون سرت گيج ميره يا خوابت مياد ؟؟؟😂😂😂😂

1403

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1639440/شبتون-بخیر

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
اگر خودت زودتر قطع نشدي  اين روزها همه قطع ميشوند ،شما چطور ؟!

اگه من قطع شدمم سفارش ميدم براي مراسمم

دم پختك با تن ماهي بدين به صرفه هم هست خخخخ

1578