2733
2734
عنوان

خسته شدم نمیدونم باید چیکار کنم

248 بازدید | 27 پست

سلام امشب بازم بحثمون شد!...اونم سر یه چیز مسخره..

حالم خیلی بده توروخدا اگه کسی راه حلی بلده بهم کمک کنه،مشکل اصلی ما اینه که اصلا حرف همو نمی فهمیم از نظر فکری روی چیزای کوچیک هم فکریم ولی در مورد مسائل مهم زندگیمون کلا دو طرز فکر مختلف داریم

ما همش ۳ ساله ازدواج کردیم اونم بشکل سنتی،همدیگرو دوس داریم ولی هر روز بلااستثناء بحث و جدل داریم که ته همشونم  تصمیم میگیریم که درست بشیم ولی خب هییییییچ...😔

من توی یه دنیای احساساتی زندگی میکنم ولی  تو دنیای اون همش عقل و منطق حکم میکنه کلا واسه ابراز احساسات صفررررره میگم من روم نمیشه بگم دوست دارم یا عزیزم

خودت باید از کارام بفهمی که دوست دارم ولی من تشنه یذره محبتم بخدا😭

بعد از بدنیا اومدن دخترمم کلا رابطمون خیلی سردتر شده و احساس میکنم اون مثل من عاشق نیس فقط دوستم داره حتی وابستگی هم نداره...

توروخدا برا حل مشکل دخترم یه صلوات بفرستید 

عزیزم درست میشه.بعدشم آقایون اینجورین اکثرا

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بجه ها واقعا بعد از نی نی رابطه زن و شوهر سرد میشه؟؟؟؟

نه.مال من که بهتر هم شد

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2738

من شوهرم زیادرمانتیک نبود خودم کم کم یادش دادم

تاحالا شده یادداشت عاشقانه براش بزاری

آره

میدونی من واسه هر مناسبت براش کادو میگیرم و سوپرایزش میکنم جوری که واقعا سوپرایز میشه ولی خب در جواب همه کارم یه تشکر

توروخدا برا حل مشکل دخترم یه صلوات بفرستید 
شوهرمنم مغروره میگه همین که هرچی میخوای برات میخرم یعنی که دوست دارم

عزیزم غرور نیس ...مرداکلا فکرنمیکنن نیازی به گفتنش باشه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی وبخونین.وچنتا سخنرانی دانلود کنید.مخصوصا کلید مرد.خیلی کمک میکنه

2706