2733
2734
عنوان

اون هایی پسر میخواید بیاید با هم همفکری کنیم ؟؟؟؟؟؟ فور ی!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1011953 بازدید | 2404 پست
سلام من هم یه سوال دارم
من چون پریود منظمی ندارم چه طوری بفهم که کی تخمک گذاری است که ن ........ داشته باشم و میگن احتمال پسر ار شدن زیاده کسی هست کمکم کنه ؟؟؟؟؟
سلام منم خیلی دلم میخواد جای پسرم گیرم بیاد......پسرم هفته35 خفه شد....حالا بماند که چرا دکتر یادش رفته بود فشارخونمو چک کنه...........من اون موقع عسل را با پستو گردو کنجد بادوم قاطی کردم هر روز خودمو شوهرم میخوردیم ولی متاسفانه من توی حاملگیم دیابت حاملگی گرفتم و الان رزیم دارم و نمیتونم عسل بخورم............چیکار کنم چی بخوووووووووووووووووووووورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.من مریم هستم یک تازه وارد که قصد دارم یک ماه دیگه باردار بشم.میخواستم یکی راهنماییم کنه.میگن قلیایی کردن رحم با جوش شیرین برای بچه ضرر داره.کسی خبر داره ؟آخه من دختر نمیخوام
نه مریم جان هیچ ضرر و خطری نداره مطمئن باش........ شما اولین بچه تونه یا دومی ؟؟؟؟ چند تا خواهر و برادرین ؟؟؟ شوشوت چند تا خواهر و برادرن ؟؟؟؟؟چند ساله ازداوج کردی ؟؟؟؟ چند سالته ؟؟؟؟؟
پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست......
خواهش می کنم مریم جان عزیزم اگه پسر می خوای چون تو خانواده خودت و شوهرت هر دوش رو دارین پس امکانش خیلی بالاست که با رعایت رژیم و شستشو نی نی گلت پسر بشه هر روز موز و خرما یادت نره چایی هر وقت خواستی بخوری حتماً چای دارچین و هل بخور و به شوشو هم 4 مغز بده بخوره سه شب قبل از نزدیکی هر شب یه شوشو عرق کاسنی بده بخوره عالیه خودتم لبنیات حد المقدور استفاده نکن انشاالله خدا بهت یه گل پسر ناز میده
پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست......
2738
سلام مامان پانیذ
من هم میخوام این ماه اقدام کنم. ان شاءالله که نی نی دار شم. شوشوم خیلی پسر میخواد.
یک سوال: با محلوله جوش شیرین خودم رو شستشو بدم کافیه یا اینکه به صورت واژینال استفاده کنم؟
آیا در هر نوبت نزدیکی این کارو انجام بدم؟ چقدر قبل از نزدیکی؟
2706