2737
2739
عنوان

شعر روی سنگ قبر

2884 بازدید | 25 پست

تا حالا شده بهش فکر کنید ...برای خودتون....

چی دوست دارید روش بنویسن؟

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره به شوهرم میگم بزنه.زود رفتی گلم داغت موند رو دلم.

خودشیفته هم خودتونید😆

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
اره به شوهرم میگم بزنه.زود رفتی گلم داغت موند رو دلم. خودشیفته هم خودتونید😆

خخخخخ خوب بود 

منم دلم میخواد مامان شم .ولی اگه ۲۰سال دیگه بچم بهم گفت کاش منو بدنیا نمی آوردی😢چی بگم بهش ...😔
چی نوشته؟؟

من از نهایت شب حرف میزنم 

از نهایت تاریکی 

اگر به خانه ی من آمدی ای دوست 

برای من یک چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم....

2738
خخخخخ خوب بود 

نمیدونم چرا ولی همش حس میکنم الانه که بمیرم.در همه حال حس مردن دارم😆دیونه نیستما.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
نمیدونم چرا ولی همش حس میکنم الانه که بمیرم.در همه حال حس مردن دارم😆دیونه نیستما.

چرا؟

چرا رفتی جذاب دنیا بدون تو صفایی ندارد ای زیبای خلقت 😓😥 

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706