2410
2553
عنوان

لطفاً بیایین قضاوت کنین ینی اشتباه از منه؟؟؟😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 100 پست
استاتر مخالفت بکنی خیلی از چشمشون میفتی به نظرم تو بقبه راه حواست باشه تازه منت اینم بذارکه با این ش ...

دقیقا درسته...ممنون عزیزم 🌹🌹

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
اگه هزار کیلو داشته باشی و بقول خودتون چشم همه درآد مهمه یا اینکه کلی با همسرت دعوا کنی و همه حرمت و ...

دقیقا خودمم همچنین طرز فکری دارم...واقعا نمی ارزه...ولی کم گرفتن طرف ما یه جور عروسو به مفت آوردنه متاسفااانههه😔😔😔... اون عروس هم همیشه باید باشه سنگ زیر آسیاب و کم توقع... از اینش میترسم وگرن چرا باید اصرار کنم؟؟؟

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا خودمم همچنین طرز فکری دارم...واقعا نمی ارزه...ولی کم گرفتن طرف ما یه جور عروسو به مفت آوردنه م ...

عزیزم حرف این مسایل نیست وقتی زندگی خوبی داشته باشی و با سیاست و صبر همسرتو درک کنی مطمئن باش همسرت حتما قدرتو میدونه و هرگز مصالح شما رو به بقیه ترجیح نمیده.مردها رام اخلاق زنها میشن

2720
عزیزم حرف این مسایل نیست وقتی زندگی خوبی داشته باشی و با سیاست و صبر همسرتو درک کنی مطمئن باش همسرت ...

مرسی از نظرت عزیزم واقعا راست میگی..خیلی بده من وقتی خیلی عصبانی میشم کلا یادم میره باید چجوری برخورد کنم😣😣😣

بذا بچم شیر بخوره بیام بگم بهت الان نمیتونم تایپ کنم

ای جانمممم😍😍باشه عزیزم ممنون 

مرسی از نظرت عزیزم واقعا راست میگی..خیلی بده من وقتی خیلی عصبانی میشم کلا یادم میره باید چجوری برخور ...

انشالله این روزا زود میگذره شمام سعی کن زن ِ روزهای سختی واسه همسرت باشی.انشالله خدا واستون بهترین رو رقم بزنه

انشالله این روزا زود میگذره شمام سعی کن زن ِ روزهای سختی واسه همسرت باشی.انشالله خدا واستون بهترین ر ...

مرسی عزیزم... امیدوارم بتونم برام دعا کنین...خیلی باید تمرین کنم چون هم لوسم هم نازپرورده نامزدمم نازش برای منه هاا😅😅... میدونم با حساسیت زیادم هم خودمو داغون میکنم هم نامزدمو کلافه میکنم...حالا با قهرش چیکار کنم...تازه مامانش بهم میگه من اینو میشناسم خیلی لوسه بهش رو نده...نمیشه که... بلاخره یه سیاست این وسط باید کارساز باشه هیچی نگم اونم نگه به مرور زمان سردی میاره 😞😞

2714
یه چیزی یادم رفت بگم...مامانم بنده خدا گفت بذار حالا که اینجوری میگن تو خودتو به همین راضی کن بگو که ...

یعنی چی انتظار نداشتم ازت.خب شماهم بگید منم انتظار نداشتم بدون نظر من سرویس بگیرین.

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

اینکه مخالفت کردی خوبه

اما اگر همسرتون دستش تو جیبه خودشونه میتونی ناراحت بشی اما اگر دست خودشون نیست اصلا نباید ناراحت بشین اتفاقا برای این چیزها اصلا خودتو ناراحت نکن و این که به شما گفتن جلوی مهمونهاشون از چه ظرفی استفاده کنید اینجا جای برخورده من بودم میگفتم ما نیازی نداریم شما به ما آداب معاشرت یاد بدین شما مراسمهای خودتون رو مدیریت کنید نه ما

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

جدیدا مد شده خونواده دختر زمان عقد  حق طلاق میخوان!! و خونواده ی پسر حق طلاق نمیدن !!

در واقع خیلی از خونواده ها و دختر پسرای جوون قبل ازدواج هیچ اطلاعی از شرط و شروط موقع عقد ندارند و کاملا احساسی فقط به فکر روز عروسی هستند و نه آینده !!

خانواده ها قبل ازدواج برای یه سری  مسائل حسابی فکر می کنن، مثل اینکه کجا عروسی بگیریم ؟ چند مدل غذا باشه ؟جهیزیه چه مارکی باشه ؟لباس چی بخریم؟ مهمونا کیا باشن ؟  

ببنید اون امضاهای که روز عقد انجام میدید خیلی خیلی مهمن !و هر کدومشون میتونه سرنوشت شمارو تغییر بده !

قانون تو ایران برای ازدواج قانون کاملی نیست ولی شما باید  شرط وشروط عاقلانه بزارید تا همیشه همه چیز به نفعتون باشه.

آیا گرفتن حق طلاق فایده داره؟

کدوم وسایل جهیزیه رو خانواده ی دختر باید بخره، کدومشو پسر؟

چی کار کنیم پدر دوماد ضامن پرداخت مهریه باشه ؟

آیا حق ادامه ی تحصیل واجبه یا حق انتخاب مسکن؟

می تونیم حضانت بچه ای که به وجود نیومده رو بگیرم؟

تو دوران نامزدی خرج و مخارج با خانواده ی دختره یا با پسر؟

رابطه ی زناشویی تو دوران نامزدی چطوری باید باشه؟

چی کار کنم که خانواده ی همسرم در مقابل شرطو شروطام مخالفت نکنن؟

و هزاران سوال لازم و ضروری که قبل ازدواج  و خانواده ها ساده ازش میگذرن و بعد ها میگن کاش تجربه ی بیشتری داشتیم کاش مشورت میکردیم!!

.خانواده های زیادی هستند که برای تالار و جهیزیه و عروسی و تزیین یخچال ! هزینه های میلیونی  میکنند ولی خانواده های  کمی هستند که قبل ازدواج از وکیل خانواده مشورت میگیرند تا تصمیمشون عاقلانه و بهترین باشه و آیندشون تضمین باشه

سایت زیر که بسته ی آموزشی ازدواج داره خیلی ازش استقبال شده و  واقعا کاربردیه سعی کنید دانلود کنید و بزارید جوونایه دم بخت و پدر مادرا گوش کنند

(مثل اینکه تخفیف نوروزی هم داره)

http://irandadmehr.com/product/ezdevaj/