2737
2734

سلام میخوام خواهرشوهرمو پنجشنبه پاشو گشاد کنم 😂😂 عروسه میخوام پاگشاش کنم بعد گفته بیام کمکت اخه مادرشوهرش اینارو هم دعوت کردم بعد من تنهایی خیلی راحت ترم  کارامو انجام بدم بعد کافیه بیاد یه قاشق بزاره کنار یر سفره میگه من همه کارارو کردم چجوری بهش بگم نیا ناراحت نشه

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو اصلا شگون نداره عروسی  ک پاگشا میشه خودش کار کنه اون روزو😂

😂😂😂😂😂 وای عالیه ها  همینو بگم خوبه😂😂😂

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2738

بگو شگون نداره زشته..واقعا هم همینه ها...من عروس بودم کار نمیکردم که میخوردم میشستم کنار

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
بگو شما تازه عروسی و کار نکن بمون با مهمونا بیا

بهش بر نمیخوره ؟؟ اخه یهوبلر حامله بودم مهمون داشتم اومد کمکم جلو مهمونا چه خودش چه مادرش میگفتن همه کارارو ما کردیم 

2706