2733
2734
عنوان

پول توجيبي

382 بازدید | 36 پست

سلام شوهرم بهم پول توجيبي نميده منم غرورم اجازه نميده همش بهش بگم پول بده از درامدش هم نميگه بهم ،دوسدارم خودش برام بده بدون اينكه بهش بگم فردا ميخوام برم خونه مامانم يه شهر ديگه ولي هيچي پول دستم نيس الان سركاره چه جوري بهش پيام بدم بگم پول ميخوام

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  

شوهرت چه جور روش ميشه ازت رابطه جنسي بخواد !

تو روت نميشه بهش بگي پول بده ؟!!!

شوهرت وظيفشه كه بده لطف نميكنه كه ! نفقه وظيفشه . بهش بگو ماهي اينقدر بزن به كارتم

اگه نظرت مخالف نظر منه ريپلاي نكن 😐 نظر من واسه خودمه ، نظر تو واسه خودت !! اگر هم ريپلاي كردي و جوابتو ندادم ، اينقدر نظرت بي ارزش بود برام كه قابل جواب دادن نبود 😊

سلام از حقوقشون که کلا مردا دوست ندارند بگن ولی خوب با خوشرویی بگو منم یه نیازایی دارم هر ماه یه پول بریزه به حسابت استفاده کنی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر کارت داری الان بهش پیام بده بگو عزیزم برام یه مقدار پول بریز لازم دارم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

به نظرم خجالت نداره در کمال پر رویی بگو پول ندارم بهم بده دیگه خجالت چراااااااااا....فک کنم در مورد اینکه چطور پول ازش بگیری یا چطور بهش بگی زیاد فکر میکنی بهش فکر نکن ناگهانی بهش بگو وظیفشه.

فردامیخوای بری یعنی خودش نمیدونه بایدبهت بده

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
2738

پس فکر میکنه نیازاتون رو از کجا باید برآورده کنید؟

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

از همین اول ازش پول بگیر که بعدا عادت میکنه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

وا یعنی چی روت نمیشه خیلی رک بگو  ب پول احتیاج دارم منم دوروز همش ب شوهرم نیگفتم پول بده تو کارت بود میگفت از کارت میکشم طفلی میدونستم یادش میره دیشب جدی برخورد کردم ک اره انگار من زن خونت نیستم باشه پول نده ازین ب بعد با این شکم قلمبه میرم کار میکنم صبح دیدم۱۰۰تومن کارت ب کارت کرده

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
2706