2703
2553
عنوان

چرابضیامون هیچ وقت راضی نمیشیم

219 بازدید | 15 پست

من دختریکی از فامیلمون هیچ وقت راضی نیس یادمه اون وقت ک مجرد بود همش میگفت میخوام متاهل باشم حالاهم ک ازدواج کرده میگه شوهرمم خوبه ولی دوس دارم مجرد باشم  بهترین مراسم عروسیو گرفت بازم میگه از عروسیم راضی نیست این بشر از هیچی راضی نیس وخیلی چیزای دیگ😑😑😑😑

دروغ میگه..میخوان حرف زیادی بزنن  کسی فک نکنه لالن..بگو کی دیگه تو رو میگرفت نازدار خانوم😕😕😕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

احساس میکنم هیچی دیگه بیشتر ادمها رو خوشحال نمیکنه پولدارترین فامبلمون برای بچه هاش همه کار میکنه ولی بازم خوشحال نیستند نمیدونم چرا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
دروغ میگه..میخوان حرف زیادی بزنن  کسی فک نکنه لالن..بگو کی دیگه تو رو میگرفت نازدار خانوم😕😕😕

زن داداشم میشه  این خانوم ک گفتم بهترین مراسم عروسیو گرفت  بازم جلو چشم مامیگه از عروسیم راضی نیستم 

متنفرم از همچین آدمایی .راس میگن که هر کی از زندگی زناشوییش راضی باشه هیچ وقت توو جمع درموردش حرف نمیزنه یا عکس شخصیشو توو فضای مجازی نمیزاره که جار بزنه من زندگی خوبی دارم یا بد 

2706