2733
2734

دخترم دوسالو یک ماهشه هنوز هر چی میبینه رو زمین بر می داره میزاره دهنش هر چی هم بهش میگم کثیفه اهه انگار نه انگار

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

بچه ها هیچ وقت عاقل نمیشن😊

بهش بگو وسایلارو بکنی تو دهنت جوجو  میره لپتو گاز میگیره دختر من دستشو میکرد دهنش گفتم دستت جوجو داره بکنی دهنت جوجوها میرن تو دلت دلت درد میگیره دیگه نمیکنه دختر منم دو سالشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسرم اگه چیزی میکرد تو دهنش تو تاینترنت سرچ میکردم زالو دهان بعد نشونش میدادم بعد اینکارشو ترک میکرد،اگه رفت دستشویی دستاشو نشوست سرچ میکردم زالو دست، حالا تا از دستشویی میاد دستاشو میشوره، هرکاری که خلاف میلت انجام میده تو اینترنت سرچ کن به اسم زالو، منکه اینجوری خوب شد

این نیز میگذرد..........مثل زندگی
پسرم اگه چیزی میکرد تو دهنش تو تاینترنت سرچ میکردم زالو دهان بعد نشونش میدادم بعد اینکارشو ترک میکرد ...

این ترس خیلی بده تا وقتی بزرگ بشه باهاشه،

خدایا،شکرت منو لایق مادر شدن دونستی ....خدای مهربونم هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن😍.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن🙏🏻.اگه منتظره دامنشو سبز کن🙏🏻.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن🙏🏻.اگه مستاجره صاحب خونش کن🙏🏻.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن🙏🏻.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تو رو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن🙏🏻.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🥰🌷🥰🌷