2726
عنوان

معرفی چند غذای مفید برای سرماخوردگی

69008 بازدید | 15 پست
پسرم چند وقته سرما خورده از بس که سوپ و آش درست کردم خسته شدم دیگه خودشم از خوردن غذاهای تکراری خسته شده و بی اشتهاست.باید بگم که سرفه هم میکنه.خواهش میکنم چند تا غذای مفید و مقوی و متنوع برام معرفی کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب می تونی مایچه رو آبپز کنی بدون روغن و خیلی کم نمک با کته کم نمک و کم روغن بده بخوره .یا همینطور مرغ رو آبپز کن با پیاز فراوان بده بخوره . تخمه مرغ آبپز. کلا اگر مواد رو آبپز کنی بدون روغن ونمک می تونی بدی بخوره . هیچ ضرری هم نداره . شلغم هم خوبه . لیمو شیرین . عسل و لیمو ترش و با آب ولم قاطی کن بده بخوره .
تو سوپ شلغم رنده کن بهش بده...
مرغ آب پز... ماهیچه... با پلو و کمی سبزیجات خیلی خوبن

آب پرتقال ..لیمو شیرین و نارنگی با هم خوشمزه میشه البته لیمو شیرین خیلی نزن که تلخ نشه
آبلیمو و عسل و آبجوش حتما بهش بده... معجزه میکنه

شیر و عسل هم خیلی خوبه

بخور سرد حتما بزار...با اکالیپتوس... هوا این روزها خیلی خشک و آزار دهنده است برای تنفس

شبها روی دستمال ویکس بمال و توی سینه و پشت زیر لباسش بزار
سلام
بهترین چیز اینه که ما سیستم ایمنی بدن خودمون و فرزندانمون را با تغذیه درست تقویت کنیم
مثلا شما میتونید مقداری عسل رو در داخل آب گرم حل کنید و بنا به ذائقه پسرتون مقداری آب لیموی تازه که الان هم در دسترس هست داخل اون بریزین
برای رفع سرفه میتونید از دمکرده آویشن و یا قره قوروت استفاده کنید (اینهائی که عرض کردم توصیه های چند پزشک بوده به خودم که واقعاً خودم امتحان کردم شاید باورتان نشود ولی قره قوروت واقعا سرفه را کم میکنه)
اگر خیلی سرفه هاش شدیده مقداری کشمش رو داخل کاسه آب ریخت و خیلی طولانی بجوشونید حتی اگر لازم شد دوباره آب اضافه کنید. بعد از سرد شدن این آب رو بدین بخوره
شاید عجیب باشه ولی بچه من که امروز وارد 9 ماه شده به چیزهای ترش بیشتر تمایل نشون میده تا شیرین مثلاً پرتقال اگر شیرین باشه خیلی نمیخوره یا حتی سوپ اگر خیلی هویج یا چیزهائی که شیرین اند داشته باشه نمیخوره

بهترین و موثر ترین درمان و بهتره بگم  بهترین پیشگیری برای بیماری کرونا شیر بز هست چون 96 درصد پروتئین و ویتامین داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش بسیار بالایی داره فقط کافیه روزی یک لیوان شیر بز بخورید میت نید خواص سیر بز رو در اینترنت سرچ. کنید اما فقط شیر بز رو از یه جای مطمن بخرید لبنیات بز مروگل رو سرچ. کنید بهترین جا برای تهیه شیر بز رو میاره هم بهداشتی هست هم همه فصل‌های سال شیر بز داره

2706